x-kom hosting

Odwołanie od ostrzeżenia

GoBi
komentarz
komentarz

Moim skromnym zdaniem napisanie poradnika nie jest zbytnio na miejscu... Powinni sie przeprosić nawzajem bo takiej aferze, i warn powininien zostać usuniety jako przeprosiny. Bo to nie było moim zdaniem zamierzone przez Dziniu, ze cos tam podał nielegalnego, to jest poprostu nieporozumienie. Ja juz sie nie bede wypowiadał na ten temat.

bizon11
komentarz
komentarz

Dobrze w takim razie proponuje przeprosiny z obu stron ;]

Chyba jest to trochę lepsze rozwiązanie ;]

osmaga94
komentarz
komentarz

No dajcie spokók warn zniknie za 60 dni a zrobiliście z tego wielką aferę. Ja miałem 5 warnów i nie mogłem pisać ale uważałem, że za jedno wykroczenie (naisanie dwóch tematów takich samych w dwóch innych działach) dostałem wartość 2 zgłosiłem się do bizona11 i on zmniejszył mi do 4 czyli wartość tamtego do 1 i mogę pisać dalej a teraz już staram się bardziej przestrzegać regulaminu co widać na moim koncie (już tylko 2 warny xD)... Nie ma o co się kłócić! Pozdrawiam all

olej3232
komentarz
komentarz

W poście Dzinia nie widzę nic co by propagowało piractwo! W końcu napisał że są dwie opcję rozwiązania, i rozwinął tylko tą drugą! Myślę że wie jak obejść nawet ten pierwszy pkt, a jednak tego nie opisał.

Dziniu nie dziwie Ci się że się zdenerwowałeś!

CatchMe bez urazy, ale wydaje mi się że masz problem z rozróżnianiem intencji innych osób!

CatchMe
komentarz
komentarz
CatchMe bez urazy, ale wydaje mi się że masz problem z rozróżnianiem intencji innych osób!
- nie tylko ja. :|

Ja już we wcześniejszych postach przepraszałem więc stawiam sprawę jasno - nikt nie jest nie omylny. :)

olej3232, może chcesz modem zostać? ;) Pozdrawiam

bizon11
komentarz
komentarz
olej3232, może chcesz modem zostać? ;) Pozdrawiam

Chcieć to za mało by mieć ;]

Teraz czekam na odzew Dziniu i myślę że sprawa będzie załatwiona :)

naekana
komentarz
komentarz

No cóż czuję się trochę winna...nie byłoby tej burzy gdybym trochę pomyślała :/ Ale myślę, że sprawa jest ostatecznie wyjaśniona. Wystarczy wzajemnie się przeprosić za jedno wielkie nieporozumienie. Ja ze swojej strony gorąco przepraszam obu chłopaków za nieprzyjemności, które ich spotkały :) I zamykam temat.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.