x-kom hosting

Odwołanie od ostrzeżenia

Dziniu
utworzono
utworzono

Witam! Chciałbym odwołać się od ostrzeżenia które dostałem od CatchMe chodzi o temat naekany podejrzenie wirusów w którym dałem solucję był również screen że naekana ma nielegalny system co widziałem na screenie a CatchMe to usunął ale ostrzeżenie dostałem ja CatchMe to poprostu mógł być błąd przeglądarki bo WGA najlepiej działa w Internet Explorze a jeżeli naekana jest moderatorką to znaczy że jest nietykalna więc ostrzeżenia nie dostanie moim zdaniem każdy jest równy i nawet moderator może być ukarany

naekana
komentarz
komentarz

Dziniu już wyjaśniam sytuację. Byłam u chłopaka, który ma straszne problemy z komputerem. Podejrzewalam stado wirów, ale na podstawie logów zostało to wykluczone. Czasem zdarza się, że wirus potrafi podszyć się pod różne komunikaty, stąd dla pewności zamieściłam screen. Zostałam bardzo słusznie upomniana i usunęłam post. Jestem początkującym moderatorem, więc pewnie jeszcze nie raz zdażą się mi różne potknięcia, za które z góry przepraszam. Jestem tylko człowiekiem, a mylić się jest rzeczą ludzką. Nie działałam w złej wierze.

CatchMe
komentarz
komentarz

Rozumiem Cię. :) Po pierwsze to nie jest komputer naekana`y - więc ona nie szerzy piractwa. Po drugie to Ty podajesz sposoby ominięcia zabezpieczeń w postaci VGA. Ja musiałem zareagować bo po to tu jestem. :) Uważasz, że źle zrobiłem?

dar55
komentarz
komentarz

Dziniu, nie walcz nie ma sensu moderator jest od "sprzątania " nie wygrasz, to jest tak jak z kierownikiem , ma zawsze racje co nie znaczy że nie wolno się upomnieć o krzywdę

Dziniu
komentarz
komentarz

VGA omija piractwo?! on sprawdza legalnosc systemu a nawet po ponownej instalacji jak masz piracki system to będzie wyskakiwało że system jest nielegalny a ja żadnych kraków ani kluczy nie podałem i ogólnie jestem przeciwny piractwu bo chyba jako jeden z nielicznych posiadam tutaj oryginalny system Media Center Service Pack 2 aktualizacje Media Player 11 i Internet Explorer 7

dar: a moderatorem jest kim kosmitą? jest człowiekiem tak jak ja czy ty więc może się pomylić

Przemek
komentarz
komentarz

dar55, najlepiej to jak Ty bys zostal modem, no nie ?

Dziniu
komentarz
komentarz
dar55, najlepiej to jak Ty bys zostal modem, no nie ?

a gdyby tobie Przemek dano ostrzeżenie to nie odwołalbys sie? mówisz tak bo jestes modem

Przemek
komentarz
komentarz
a gdyby tobie Przemek dano ostrzeżenie to nie odwołalbys sie? mówisz tak bo jestes modem

Pfff.

Mam to gdzies.

Jedne glupi warn i zaraz wojna.

Ciesz sie ze nie mamy takich modow jak na innych forach.

Zaluzmy na takim matraxie.

Tam jesli user zalozy temat a jest taki w poradnikach to temat zostanie usunienty.

Jesli zalozy jeszcze raz to znowu zostaje usuniety.

Po trzecim razie dostaje odrazu bana.

Nie wspomne ze takie "odwolywanie" traktowane jest banem na IP lub Maca.

dar55
komentarz
komentarz

Dziniu, przemek jest wrażliwy na moim punkcie bo nie raz mieliśmy odmienne zdanie :D , poza moja propozycją zmiany-poprawy regulaminu (bo jestem technikiem i dla mnie 2+2= 4 a nie 5)propozycji dadaniu paru słów do w/w regulaminu dla jasności, nic nie zmienili, ale co można zrobić , jedynie dyskutować

Dziniu
komentarz
komentarz
Ciesz sie ze nie mamy takich modow jak na innych forach.

Zaluzmy na takim matraxie.

Tam jesli user zalozy temat a jest taki w poradnikach to temat zostanie usunienty.

Jesli zalozy jeszcze raz to znowu zostaje usuniety.

Po trzecim razie dostaje odrazu bana.

Nie wspomne ze takie "odwolywanie" traktowane jest banem na IP lub Maca.

jestem użytkownikiem forum OGame juz bardzo długo mam bardzo dużo postów i jeszcze ani razu nie dostałem warna a moderatorzy są tam mili a nie jak tu oschli żałuje że włożyłem tyle wkładu by pomóc na tym forum i niech użytkownicy zawsze pamietają: jestem z wami moderatorzy są ludźmi też się mogą mylić mówię wam nara

Popek
komentarz
komentarz

Dziniu ja mam 2 warny i nie płacze ;)

Ciesz sie bo i tak mamy wspaniałych moderatorów, na takim jedym dostałem warna bo nie napisałem słowa z dużej litery !

WolfiK
komentarz
komentarz
Ciesz sie bo i tak mamy wspaniałych moderatorów,

Lizus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P Ps. każdy mod jest wporzo ale wazeliniarstwa nie trawię.

Kinqua
komentarz
komentarz

Czasami jakieś dzieci są modernatorami (bez obrazy) Kiedyś na forum wywalili mnie za to że powiedziałam na niego : "przytyłeś" :D to jest dopiero lol!!!

Popek
komentarz
komentarz
Czasami jakieś dzieci są modernatorami (bez obrazy)

Nie gniewam sie :P

Kiedyś na forum wywalili mnie za to że powiedziałam na niego : "przytyłeś" :D to jest dopiero lol!!!

Za takie coś może być maximum ostrzeżenie ale nie oficjalne ;)

Kinqua
komentarz
komentarz

Mie za to wywalili , a wcześniej powiedziałam na kogoś że z lekka zachowuje się jak kobieta lekkich obyczajów............po co te warny??? to jest głupie!!! jak ktoś chce później być na tym forum i tAK może, a ludzi chyba nie pozabija...

CatchMe
komentarz
komentarz

Jak zwykle sprawiam problemy. :)Dziniu, wyobraź sobie, że wiem jak się czujesz. :) Nie róbcie ze mnie świni bo ja chce tylko sprawiedliwie oceniać. W mojej ocenie zawiniłeś pisząc wyraźnie co trzeba zrobić by się tego pozbyć - tego nie wyprzęż przecież. Zostań na forum i nie gadaj już tak :/ Zapukaj do wyższej instancji jeżeli czujesz się pokrzywdzony. :)

Dziniu
komentarz
komentarz

dla mnie instnieje już tylko ten wątek a ty CatchMe od początku byłes do mnie uprzedzony nie wiem dlaczego więc mówie naraz i źle ci nie życzę ale GoBi lepiej moderował od ciebie

PS GoBi wracaj!

dar55
komentarz
komentarz

CatchMe, szkoda że zostało "edytowane" by można było ocenić czy moder miał rację :) bo teraz jego post wygląda jakby to było ostrzeżenie przed pomyłką

Kinqua
komentarz
komentarz

weźcie się nie kłóćcie bo zamkne ten temat xD po co się klócić, życie jest krótkie, a na forum możesz się zarejestrować PI razy :) (jak cie wywalą)

//uważaj na ortografię!!!

//naekana

dar55
komentarz
komentarz

Kinqua, nie sądze :D, a poza tematem opis twój jest hm jakby to określić z życia wzięty ? :D

CatchMe
komentarz
komentarz
CatchMe od początku byłes do mnie uprzedzony
- weź bajek nie opowiadaj bo tak nie jest - na serio. Ps. nie znam Cię nawet :>
GoBi lepiej moderował od ciebie
- fakt, pewnie dlatego tak sądzisz bo nie dostałeś od niego warna. :|
szkoda że zostało "edytowane" by można było ocenić czy moderator miał rację
- istnieje historia edycji postu, która posiada admin. Jak tak już ciekawi jesteście to zapraszam do wyższej instancji. :(

Swoją drogą na prawdę jestem zszokowany Twoją reakcją. Nie jestem z betonu przecież a Ty odrazu jakieś porównania solisz. Ehh... ile masz lat?

dar55
komentarz
komentarz

CatchMe, składam reklamację !!! :D

dar55 napisał/a:

CatchMe od początku byłes do mnie uprzedzony

- weź bajek nie opowiadaj bo tak nie jest - na serio.

nie ja to pisałem

osmaga94
komentarz
komentarz
Nie gniewam sie

Nie jesteś moderatorem...

Ciesz sie bo i tak mamy wspaniałych moderatorów

Też nie cierpie wazeliniarstwa (po tacie xD)

Ja byłem TestModem na forum o SE K750i i tam można usuwać swoje tematy (bez sensu) i kolo napisał dwa tematy jeden w " Pytania i Odpowiedzi" a drugi w "Software" i dałem mu za to warna a on usunął ten jeden temat i na następny dzień napisał do admina, że niesłusznie dostał warna i mnie zwolnili... Dali się naciągnąc szaremu userowi :| Szkoda mi tej posady bo nawet nie dali mi się rozwinąć a adminowi napisałem co o nim myśle :lol:

Kinqua
komentarz
komentarz

CatchMe zaufaj me (mi) xD ty się starasz i dobrze modernujesz...?xD jak każdy...no chyba że ktoś wstawia warny specjalnie, możę Ty nie...dar55 itd. każdy tak ma że jak go ktoś ukara ma pretensje...ale po co to?!

Dziniu
komentarz
komentarz
- fakt, pewnie dlatego tak sądzisz bo nie dostałeś od niego warna. :|

GoBi to był porządny mod rozrywkowy a nie tak jak ty... nie chce mówić

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.