x-kom hosting

Odwołanie od ostrzeżenia

CatchMe
komentarz
komentarz

a adminowi napisałem co o nim myśle
- :evil: nie wolno tak chyba... :/ heh

Gość
komentarz
komentarz

Jaaa... uspokujcie sie wszyscy. :P Dał warna bo uznał to za stosowne, mozesz sie odwoływać do admina ale i tak sądze ze bedzie tego samego zdania co mod.

PS. Popek nie pisz jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia :|

CatchMe
komentarz
komentarz

a nie tak jak ty... nie chce mówić
- MÓW ! Chętnie posłucham Twoich uwag i opini na mój temat. Może źle coś robie więc mi powiedz? A może inni userzy mają jakieś rady dla mnie i uwagi to niech piszą tutaj ... :|
Dziniu
komentarz
komentarz
CatchMe zaufaj me (mi) xD ty się starasz i dobrze modernujesz...?xD jak każdy...no chyba że ktoś wstawia warny specjalnie, możę Ty nie...dar55 itd. każdy tak ma że jak go ktoś ukara ma pretensje...ale po co to?!

a ty swietej nie udawaj

weźcie się nie klućcie bo zamkne ten temat xD po co się klucić, żytcie jest krótkie, a na forum możesz się zarejestrować PI razy  (jak cie wywalą)

i co? za to powinnas dostac warna

najlepszy mod wedlug mnie to mcickx

osmaga94
komentarz
komentarz
Dziniu napisał/a:

GoBi lepiej moderował od ciebie

- fakt, pewnie dlatego tak sądzisz bo nie dostałeś od niego warna.

Od tego trzeba zacząć (nie obrażając GoBiego), że on wogóle to mało robił dla forum przynajmniej mi się tak wydaje...

osmaga94 napisał/a:

a adminowi napisałem co o nim myśle

- nie wolno tak chyba... heh

Ale mi nawciskał takie zarzuty, że nie wytrzymałem ;)

Przemek
komentarz
komentarz
GoBi to był porządny mod rozrywkowy

Podpisuje sie pod tym.

Szkoda ze odszedl.

a nie tak jak ty... nie chce mówić

Nie pomyslales o tym ze zaczal dopiero swoja kariere i trzeba czasami przymknac oko ?

Byc moze to jego wina ale rownie dobrze moze to byc Towja wina.

Cala sprawe mozecie wyjasnic jak Bizon pojawi sie na forum.

dar55
komentarz
komentarz

no i zaczęła się III wojna :D

GoBi
komentarz
komentarz

Ej panowanie, wiem ze spotkało sie troszki samców w jednym miejscu ale powstarzymajcie testosteron cio.. ? Po pierwsze Dziniu, nie możesz tak mówić ze ja byłem lepszy, to zależy poprostu od człowieka. I nie mozna wymagać od wszystkich ludzi by byli idealni jacy nam pasują najlepiej. Wiem ja nie rzucałem warnami jak inni moderatorzy bo rozwiązywałem sprawe pokojowo, ale na forum przybyło userów wiem i teraz modteam chce przyciąć temperament userów którzy łamią regulamin odrazu wlepiać warna... To poprostu trzeba powiedzieć głośno a że dostałes warna - sprawa jest do dyskusji ale zrozum tez ze nie ma doświadczonych moderatorów... dajcie im szanse ( to jest prośba do wszystkich userów )

CatchMe
komentarz
komentarz

Odpowiedz na wcześniejszy mój post.

Gość
komentarz
komentarz
najlepszy mod wedlug mnie to mcickx

:lol:

A tak nawiasem mówią co to za texty w stylu "X był lepszym moderatorem niż Ty" powinien polecieć kolejny warn za obraze :P

Co do tematu, do skończcie dyskusje bo i tak do niczego ona nie prowadzi...

Dziniu
komentarz
komentarz
Od tego trzeba zacząć (nie obrażając GoBiego), że on wogóle to mało robił dla forum przynajmniej mi się tak wydaje...

zanim cos napiszesz przeczytaj ogłoszenia

GoBi – za bardzo dobre moderowanie no i za bardzo dobre pomysły i za swój rozrywkowy charakter;]

bizon to napisal a bizon jest adminem wiec on chyba wie kto sie zasluzyl

PS jaka obraza wedlug mnie ty lepiej moderujesz

CatchMe
komentarz
komentarz

Dziniu, czekam na zarzuty wobec mnie. A może były bezpodstawne?

dar55
komentarz
komentarz

mcickx, a mnie i innym pewnie tez sie podoba bo zaczynają ludzie mówić co ich boli , no chyba że większa połowa modów jest z PISu

osmaga94
komentarz
komentarz

Dobra kurde koniec tematu!

PS jaka obraza wedlug mnie ty lepiej moderujesz
Był temat na najlepszego moderatora i głosowaliśmy na kogo chcialiśmy ja na mcickxa głosowałem bo go jakoś polubiłem ale nie można mówić, że ktoś lepiej moderuje a ktoś gorzej... każdy ma inny styl i ktoś jest np. więcej czasu na forum ma czas pogadać z userami a ktoś jest mniej czasu i nie może z nimi tak pogadać... jakby wszyscy się stosowali do regulaminu to nie było by warnów, więc nie miejcie teraz to nikogo pretensji tylko ew. do siebie! Pozdrawiam
GoBi
komentarz
komentarz
że on wogóle to mało robił dla forum przynajmniej mi się tak wydaje...

Przyznam Ci razje ale po części, przyznaje sie bez bicia... Wcześniej więcej uwagi poświecałem ForumPC, pisałem moderowałem itd nawet bym powiedział ze bardzo dużo lecz teraz poprostu nie siedze tak jak wy przy kompie całego dnia i przez ostatnie 3-4 miesiące to nic nie zrobiłem dla ForumPC. I zgadzam sie za mówienie ze ktos był lepszy od kogoś to poprotu nie jest miłe bo kazdy chce jak najlepiej wykonywac swoje zadanie :evil:

CatchMe
komentarz
komentarz

Ja tam jestem z PO :P

ps. Problemy należy rozwiązywać a nie stwarzać nowe. :)

GoBi
komentarz
komentarz
Był temat na najlepszego moderatora

Najlepszy to jest ideał... Dla mnie to głupota, bo nawet jesli najlepszym moderatorem jest np. Kowalski lecz on Ci dał warna to na 100% na niego nie zagłosujesz. nieprawdarz ? i wtedy najlepszy mod to bedzie ten co wogóle nie daje warnów :brawa:

dar55
komentarz
komentarz

CatchMe, no i wódki nigdy nie piłeś ? to tak jest podczas rozmowy pijackiej , kto lepiej strzela, jeżdzi itp itd , co nie rozwiązuje tematu nota bene regulaminu

Dziniu
komentarz
komentarz

to też zależy od człowieka jesli jestes milym i dobrym to i na forum bedziesz taki sam a jesli jestes oschly to coz...

dar55
komentarz
komentarz

Dziniu, trzymaj się llitery prawa (kodeksu) a nie sentymnetów

GoBi
komentarz
komentarz
to też zależy od człowieka jesli jestes milym i dobrym to i na forum bedziesz taki sam a jesli jestes oschly to coz...

Zgadzam sie, ale człowiek nie urodził sie odrazu z talentem moderowania. Tego poprostu trzeba sie nauczyc w doświadczeniu. To nie było moje pierwsz i ostatanie zapewne forum na którym moderowałem. Ale musicie dać innym szanse na nauke, warn Ci chyba nie przeszkodzi w dalszym pisaniu ;)

Moderator jest jak sąd - jeden sędzia karze ostro a drugi daje ostrzeżenie słowne i już. Ale musisz wiedziec o tym że naprawde jest trudno rozstrzygac spory. Bo musisz rozstrzygnąc co jest dobre, co złe i odpowiednio ukarać

Gość
komentarz
komentarz

Macie coś do powiedzenia w temacie?

Bo widze że dyskusja zeszła na temat "kto jest najlepszym modem"...

Jeszcze jedna offtopowa wypowiedź i zamykam.

Dziniu
komentarz
komentarz

powiem tyle: NARA

CatchMe
komentarz
komentarz

Jestem moderatorem na 14 forach internetowych. Wiem jak się z ludźmi obchodzić. Oczywiście wiedziałem, że tak zareagujesz. Tak jak mówiłem - nie masz zarzutów wobec mnie konkretnych - zwykły żal młodzieńczy. Temat zamykam bo zrobiłeś niesmaczną atmosferę.

ps. z taką oceną mojej osoby spotykam się pierwszy raz. Załóżmy, że jesteś nadpobudliwy. Pozdrawiam.

powiem tyle: NARA
- to jest postawa godna pochwały ? Samo mówi za siebie...
bizon11
komentarz
komentarz

Pora wyjaśnić sprawę do końca ;]

są dwie opcje tego problemu:1. Windows nie jest oryginalny2. Błąd podczas sprawdzania legalnosci systemu czasami objawia się to tym wlasnie komunikatem  rozwiązaniem jest ponowna instalacja Windows Genuine Advantage (dodatku który sprawdza legalnosc systemu)a i jeszcze w jakiej przeglądarce sprawdzalas legalnosc systemu? bo podobno Firefox i Opera sprawiają problemy ze sprawdzaniem legalnosci najlepiej sprawdzać w Internet Explorer

hmmm pytanie podstawowe czy może wystąpić błąd przy sprawdzaniu legalności systemu Windows?

Chyba tak choć nie jestem przekonany ;]

Jeśli system jest legalny to porada jest jak najbardziej słuszna - pomoże ponownie sprawdzić legalność systemu.

Jeśli jest nie legalny no to nie jest to zbytnio na miejscu...

Ciężko wyczuć jakie miałeś intencje dlatego proponuje rozwiązanie kompromisowe - napiszesz jakiś poradnik i warn zniknie - i przyślesz mi linka do niego.

PS. To że dałem ci szanse odrobienia nie oznacza że uważam że moderator postąpił źle.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.