x-kom hosting

[Zmieniony] Procesor pod MSI K9N-Neo v1.0

Skymad
komentarz
komentarz (edytowane)

arest.pl odpisał :) To nie jest Vista Edition, tylko zwykła P5B Premium z już wgranym najnowszym BIOSem :) Ja już naprawdę nie mam pojęcia co mam zrobić, P5B + E5200 czy A780GXH + 7750 BE :co:

Edit: Znowu zmiana planów :lol: E5200 + EP31-DS3L, co Wy na to? W Komputroniku wychodzi razem w wysyłką 555zł. Na arest.pl jest za 255 P5B Premium, ale ten sklep ma ponad połowę negatywnych opinii...

Gość
komentarz
komentarz

P965 bardziej pokręcisz niż na P31, np. dlatego bo V dla ramów masz max. 2,1V, a na P965 2,6 (wiem bo mam dwie na p965).

Skymad
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli jednak brać coś na P965 ? A co byś polecił, ustaliłem że procek ma być E5200, więc E5200+płyta+wysyłka za nieprzekraczalne 560zł?

Cenowo odpowiada mi to: AsRock P5B Pro

Gość
komentarz
komentarz

Nie bierz AsRock'a P5B Pro z Asusami P5B wspólną ma tylko nazwę - jest znacznie gorszy do OC i znacznie słabszej jakości. Zwykły Asus P5B jest znacznie lepszy i spokojnie by Ci wystarczał

Skymad
komentarz
komentarz

Nie mogę go nigdzie znaleźć :( Mógłbyś dać linka do sklepu w którym jest w magazynie, i najlepiej żebym mógł go od razu kupić z E5200 w jednym sklepie? :P

Gigabyte EP31-DS3L - na razie ta płyta mnie interesuje, ile da się wyciągnąć na niej z E5200? :P Tylko wczoraj rano napisałem maila do esc.pl z pytaniem o rewizję, nie odpisali -.-

Ok znalazłem: P5B Premium z już wgranym najnowszym BIOSem + E5200 z wysyłką za 560zł w arest.pl. Ale ten sklep ma tyle negatywnych opinii... Podobno gdy coś się zepsuje to są poważne problemy z gwarancją i trzeba czekać parę miesięcy... Co myślicie o tym sklepie? Czy lepiej wziąć E5200+EP31-DS3l z esc.pl za 520zł ?

Gość
komentarz
komentarz

długa gwara to w większości wina serwisu producenta, ja na swoją chłodnicę czekam już z 1,5 miesiąca a na dysk twardy 21 dni ;/ (sklepy odpowiednio cooling i alfar). Lepiej brać lepszy sprzęt - będziesz zadowolony ;>

Skymad
komentarz
komentarz (edytowane)

[del] Teraz biorę Athlona X2 5200+ i OCZ StealthXStream 500W, następnie jakąś grafikę i A780GXH/128b. Dziękuję wszystkim za pomoc.

DO ZAMKNIĘCIA

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.