x-kom hosting

Słuchawki (obojętny rodzaj...)

marcin286
komentarz
komentarz

zdawało mi się, że 3letniej :D

oks będę zamawiać te K518DJ tyle, że pewnie w następnym tygodniu ;p

No... jeszcze nie kupiłem, ale z tego co czytałem (recenzje, test vs test) wychodzi na to, że Creative Aurvana Live! jest lepsza???

mogę dołożyć już do tych creatshitów (40zł różnica ;p) tylko czy naprawdę są lepsze??

może ktoś z was miał je na głowię ;D

Gość
komentarz
komentarz

CAL! to nie jest sprzęt na wyjście. One najlepiej się sprawują po rekablingu bo wtedy dajesz czadu wbudowanym w nie przetwornikom Fostera.

DJ-ki też możesz spokojnie modyfikować co daje im często pozytywny boost. Mi się ładnie sprawują bez żadnych cudów, a mam do czego porównywać, trust me ;).

marcin286
komentarz
komentarz

no to ok DJki (na szczęście nie mam kolosalnej głowy :D)

a co w tych kablach nie tak :> ? (tyle ze gwary nie będzie po tym ;p)

Gość
komentarz
komentarz

Mowa o CAL! ? Nic.. są ok w sensie fizycznym.. ale same w sobie są kiepskiej jakości. O wiele lepiej by było im z kablem beresforda, zazwyczaj wystarczy czterożyłówka z miedzi beztlenowej.

marcin286
komentarz
komentarz

miałem na myśli AKG... :D

Gość
komentarz
komentarz

A co ma być? Nic nie jest.

Modyfikacje DJ-ek to głównie wymiana bowlsów na welurowe oraz G-shock mod. Rekabling nie jest konieczny.

marcin286
komentarz
komentarz

nic, bo mówiłeś, że mają tendencje do uszkadzania się jednej z słuchawek. Myślałem że z powodu łamania się kabla

Gość
komentarz
komentarz

Nie Marcin.. mówiłem o KPP. Mylisz modele ;). DJ-ek ten problem nie dotyczy.

marcin286
komentarz
komentarz

no chyba, że tak :D już mi w głowie wszyscy mącicie xD...

dobra to już postanowione :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.