x-kom hosting

Sentymentalnie i Subiektywnie o komputerach i o życiu :)

539
komentarz
komentarz

Dołujące jest  to ,ze strasznie się dziś czuję :)

A wszytko to wyżej to taka forumowa paplanina :)

Hyde Park- treści dla zabicia czasu i szeroko rozumianego hobby i relaksu.

Chodzi mi po głowie przyjaciel pies.

Dowiedziałem się jednak ,ze moja ulubiona rasa psów niestety żyje około 6 lat co mnie przeraziło.

Zwróciłem na te psy uwagę niedawno i bardzo mnie zauroczyły.

 

Aktualnie przyglądam się dość bacznie:

 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Z większych psów miałem bernardyna i długa sierść jest dość kłopotliwa, gdy na przeciw postawi się boksera, którego też miałem. (niestety ostatni z nich dokonał żywota ze starości :()

Rozglądasz się za żywiołowym zwierzęciem?

539
komentarz
komentarz

raczej tak ale nie wariatem z natury ;)

539
komentarz
komentarz

Landy psiak, jednak z kilku powodów nie dla mnie.

539
komentarz
komentarz

Znam te psy i przyznaje są urocze.

Youki
komentarz
komentarz

Też znam :D

Youki
komentarz
komentarz

Kurde, gdyby tak wzorem tej aukcji wziąć od każdej osoby dwie dychy to bym nie musiał nic robić, przynajmniej do końca miesiąca :gobi::E

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jedna osoba skorzystała z tej usługi.

Jestem bardzo ciekawy jak to się rozwinie.

Czy ktoś wie może czy dostanę gdzieś w Polsce kość BIOS z wgraną określoną wersją, bądź nawet dowolną do Asusa Z170 Pro Gaming(chcę się ubezpieczyć na przyszłość)?

Znalazłem przypadkiem jednego użyszkodnika allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5561174&order=m

Rozważyłbym kupno własnego programatora, ale przydałaby się jakaś gorsza płyta.

539
komentarz
komentarz

szynszylku to ,ze kombinujesz pod górę, w lewo, na prawo i w dół to już się przyzwyczaiłem. Tym razem w duecie z Twoim lękiem przemawia jakieś dziwactwo. Po co Ci te cuda..no po co :)

Może w te wakacje(moze na dłużej jak wakacje :)) spotkasz jedynie Tobie pisaną Marysie Złoto......ustą, to moze na jakiś czas przejdzie Ci ta komputerowa kombinatorka poplątana z partyzantką.  Natomiast Marysia..... Marysia ma tyle zacnie ciekawych guziczków,  ze jak się puścisz w obroty z programatorem to będziesz miał co wnukom opowiadać :)

 

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Już tłumaczę:

1. Chcę mieć zabezpieczenie gdyby downgrade nie udałby się i musiałbym wymienić kość BIOS.

2. Niby jestem na tej elektronice, ale warto byłoby się nauczyć czegoś praktycznego.

3. Sama ciekawość popycha mnie w taką inwestycję.

Edytowane przez szynszyl1337
539
komentarz
komentarz

Dobra dobra..meritum...... co z Marysią ???

szynszyl1337
komentarz
komentarz

A tam muszę zaspokoić moje wewnętrzne dziecko :P

A dzisiejszy dzień był nieszczęśliwy: znajomy spalił zasilacz chiefteca po czym jak przywiozłem mu zasilacz w moim samochodzie prawdopodobnie nie odbił rozrusznik i biedny zakończył żywot -_-

539
komentarz
komentarz

Biedne te dzisiejsze dziewczyny oj biedne. Jak nie jeden łazi z jakim spalonym zasilaczem to drugi z jakimś programatorem biosów i świata poza tym nie widzą.

A Marysie...cóż, marzą niespełnione o świecie pełnym wrażliwych, szarmanckich, wpatrzonych w nie młodzieńców. Smutna rzeczywistość..oj Panie smutna...spalony zasilacz, niezaprogramowana kość biosu i niespełniona Marysia. Dramat.

Ja w Waszym wieku jak bym pizdną ten zasilacz, na programator bios nawet bym nie spojrzał, patrzyłbym na Marysie i  z lubością zatonął w jej ramionach.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Wychowanie w świecie konsumpcjonizmu kończy się tym, że zabawki są najważniejsze i to jest przykre, ale trudno też z tym walczyć.

Youki
komentarz
komentarz
Dnia 21.05.2017 o 05:42, 539 napisał:

Marysie i  z lubością zatonął w jej ramionach.

Niektórzy też toną w Marysi, tylko takiej pod inną postacią :D 

szynszyl1337
komentarz
komentarz
15 godzin temu, Youki napisał:

Niektórzy też toną w Marysi, tylko takiej pod inną postacią :D 

Ale wyglądają na szczęśliwych przynajmniej ;)

539
komentarz
komentarz

Natury Panowie nie oszukacie. Substytuowanie, marność i tanie placebo.

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, szynszyl1337 napisał:

Ale wyglądają na szczęśliwych przynajmniej

Do czasu aż nie stanie się to grobowym uśmieszkiem :D 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

No to tak Intel się postarał :)

  • 2 tygodnie później...
539
komentarz
komentarz

Mass Effect Andromeda. Szczerze to jak na mój gust SUPER GRA. Obecnie gra moja żona, ja tylko patrze , ale jak skończy z chęcią się wezmę za ten tytuł.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja poległem na zabawie z Mass Effect 1 i kolejnych części nie sprawdzałem

Na chwilę obecną w planach mam zagranie w Dawn of War 3, WoW Legion i chciałbym to zwieńczyć Starcraftem Legacy of the Void i wtedy byłbym z siebie dumny, bo nadrobiłbym najwazniejsze zaległości

539
komentarz
komentarz

Ja w 1 ani 2 nie grałem więc nie wiem. Zacząłem od Andromeda i jakoś fajnie mi się gra. W 1 i 2 Grała moja żona.

  • 4 tygodnie później...
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dziś postanowiłem zrobić downgrade BIOS'u do wersji non K OC tylko nie dostrzegłem faktu, iż BIOS'y u Asusa od 3*** są kompletnie zablokowane na downgrade :( więc pozostało mi zakupić inną kość.

Teraz moje pytanie czy znacie jakieś sprawdzone osoby, które są w stanie tego dokonać?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.