x-kom hosting

Era, Orange, Plus, Heya, Play

Jaki operator?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki Operator

    • Heyah
      5
    • Play
      11
    • Era
      19
    • Orange
      15
    • Plus
      21
    • Inny
      1


Hammer
komentarz
komentarz

Każda sieć ma takie dziury....

patrick666
komentarz
komentarz
Każda sieć ma takie dziury....

ale era ma ich najwięcej...

Gość
komentarz
komentarz

Era (Niedlugo juz "T-Mobile") - Abonament

Orange/Heyah - "Na karte" (Sam mam orange juz od 3lat, ale Heyah wiem ze tez trzyma poziom ;))

Takie jest moje zdanie, Plus jak dla mnie nie istnieje (tam tylko dziadki, ktore widza reklamy w TV kupuja - oczywiscie z szacunkiem dla starszych ludzi).

marcinx26
komentarz
komentarz

ja i cała moja rodzina jesteśmy w play i nie ma żadnych problemów z zasięgiem , a ceny telefonów powalają z nóg względem innych sieci

szyper
komentarz
komentarz (edytowane)

ja polecam Heyah.

Jestem w tej sieci od zawsze, zawsze są w niej jakieś promocje (np. podwajanie doładowania, pakiety sms zamiennych na minuty o sieci, itp )

nigdy nie narzekam do heyah jest bardzo tanio, do innych sieci zresztą również.

ps. i niema żadnych "małych druczków" wszystko zawsze jest dokładnie opisane, nie ma kłopotów z zostawieniem numeru, jeżeli się miało przedtem np. w plusie czy w orange itp.

Bilun
komentarz
komentarz (edytowane)

Era (Niedlugo juz "T-Mobile")
czyżby Era zamieniała się w T-Mobile? Skąd masz takie informacje?
Michał Paluch
komentarz
komentarz

Skąd masz takie informacje?

Dawno temu już o tym w Gazecie Wyborczej pisali.
Wieszak
komentarz
komentarz (edytowane)

Era należy do T-Mobile, więc to tylko będzie zmiana nazwy.

Z sieci definitywnie Play.

Miałem abonament w Erze i Oange (karty z resztą też) i rachunki po 120-200 zł, a prawie nic nie dzwonię...

Brałbym nową ofertę play'a na kartę lub play na abo.

Żałuję, że kiedyś byłem taki głupi i kupowałem tel z abonamentu - operatorowi zwróciło się już po 2-3 miesiącach wysokich rachunków.

Kolejna porada: jak bierzesz abo, to bierz wysoki.

Mój stary np. miał w Plusie 50-60 zł i co miesiąc przychodziło ~ 150 zł rachunków (telefon prywatny, nie na firmę).

Wziął droższą ofertę o dosłownie parę zł, z 70-80 i rachunki zaczęły mu przychodzić 2x mniejsze...

Co nie zmienia faktu, że operatorzy nieźle zdzierają kasę :P

Heyah - dobra jak masz w niej znajomych i dużo esemesujesz.

Jak byłem jeszcze szczylem to tylko sms'y pisałem po 3gr.

Teraz tylko dzwonię i Heyah ani tym bardziej Tak Tak nie sprawdzała się.

Wniosek: Bierz Play'a ! Ja na 100% do nich przechodzę pod koniec umowy z Erą.

Ja z abonamentu z początku grudnia 2007 mam k550i -.- Niedługo potem go sprzedałem i kupiłem na allegro W850i, potem dostałem na urodziny nokię 6500 slide, potem sprzedałem wszystko i kupiłem na allegro używanego iphona 2G.

2G nie ma zbędnych bajerów i jest dużo tańszy (choć GPS akurat bardzo, ale to bardzo by mi się przydał). Znajomi się ze mnie śmieją i mówią, że kupiłem beznadziejny telefon, bo 3G jest dużo lepszy.

W rzeczywistości jest średnio 300-400 zł droższy, zamiast szarego tyłu ma czarny lub ewentualnie biały, jest ok ~ 1mm cieńszy, posiada GPS i obsługę sieci 3G oraz płytsze gniazdo mini-jack na słuchawki.

Jeśli jesteś gotów zapłacić te 300-400 zł więcej za tak na prawdę zbędne i niezauważalne modyfikacje - bierz 3G

Poza tym 2G ma "to coś". We wszystkich filmach (nowe produkcje), jeśli jakiś bohater ma telefon od Apple to jest nim właśnie 2G. W Polskich sieciach weszły nowsze wersje (3G), tak więc mając starszą - tą co Ja mam - jesteś zdecydowanie oryginalniejszy (są one sprowadzane z zagranicy).

patrick666
komentarz
komentarz (edytowane)

nie mając dobrego telefonu i chcąc mieć abonament/mix idz do playa!

nowe telefony w nikisch cenach .tyle.

masz dobry telefon? Plus jest dla ciebie.

taka jest moja opinia.

wiem ,że zaraz posypie sie pelno postów,ale swojej opinii nie zmienie.

  • 2 tygodnie później...
.:RaDeK:.
komentarz
komentarz

Ja polowe życia w simplusie.....

Mam 2 fony.

Na jednym wykupuje 1 darmowy nr do panny. A do wszystkich sieci 29gr...

A na PDA ( 2 fon) wykupuje pakiecik 60mb z 10 zł... Taniocha...

Osobiście uważam że w simplusie jest taniej niż na abonament...

A to że telefony na kartę drogie, to nic. I tak w żadnej ofercie na kartę nie dostanę fona z GPS/PDA, a cyrografy mnie nie interesują...

Notabene:

Szkoda mi Play, że te 3 giganty chcą wykończyć je stawkami za połączenia... Ah ten wolny rynek...

Bilun
komentarz
komentarz

Wiadomo, że ty giganty chcą wykończyć mniejszych operatorów. Młodym operatorom ciężko się przedostać na rynek. Muszą mieć bardzo dobra promocje i tanio, i trochę szczęścia.

Co powiecie na temat np. "TU BIEDRONKA" :P?

Może ma ktoś tą "sieć komórkowa"?

//Morze jest głębokie i szerokie !

//Buszido

Unitra
komentarz
komentarz

Albo " Mova " z sieci Carrefour.

patrick666
komentarz
komentarz

"tu biedronka" moi rodzice chcieli mieć,ale simplus okazał się bardziej opłacalny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.