x-kom hosting

Era, Orange, Plus, Heya, Play

Jaki operator?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki Operator

    • Heyah
      5
    • Play
      11
    • Era
      19
    • Orange
      15
    • Plus
      21
    • Inny
      1


Bilun
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, chciałbym zobaczyć jaką macie opinie na tematy operatorów komórkowych sieci Era, Orange, Plus, Heya, Play.

Które oferty są dla Was atrakcyjne a które nie? Co byście mi doradzili, którą telefonie wybrać? Którą Wy macie?

Obojętnie czy macie mix, abonament czy kartę. Czekam na Wasze opinie. Zapraszam do głosowania w ankiecie!

//Zapomniałeś o Plusie

//Dodaję Plusa do ankiety

//Michał Paluch

qnick
komentarz
komentarz

Era opłaca się tylko przy wysokich abonamentach i ofercie dla firm. Jeżeli masz zamiar wydawać na telefony nie więcej niż 50 zł miesięcznie to Heyah i play, ewentualnie orange w mix jak masz dużo znajomych w tej sieci

HQ19
komentarz
komentarz

Ja polecam Orange (mam na kartę, zasięg jest dobry (zależy oczywiście od miejscowości i jak daleko są nadajniki)). Pakiet esów, dobre oferty (nie zawsze). Z tego co słyszałem jeszcze opinie to Plus.

Psycholandia
komentarz
komentarz

A ja całe życie na plusie, którego polecam.

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Plus, a zwłaszcza jego odłam - 36,6 imo korzystniej na kartę nie można

benkowik
komentarz
komentarz
A ja całe życie na plusie, którego polecam.

Choć moje życie krótkie, tak jak napisała Andziorka - forever ;)

Czabi
komentarz
komentarz

Polecam plusa. Najwięcej ludzi ma telefon w plusie i uważam że jest najbardziej opłacalną siecią.

qnick
komentarz
komentarz

Nie ma najlepszej i najbardziej opłacalnej sieci. Zależy kto, ile i do kogo dzwoni, a także czy dzwoni czy wysyła smsy. Mi się najbardziej opłaca era, a komu innemu plus

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Plus się bardziej opłaca mają fajne telefony niekiedy,w niektórych momentach też tanio.

Gość
komentarz
komentarz

Ja i cała moje rodzina (siostra, brat, mama, babcia) Korzystamy od zawsze z sieci Plus :):)

Kiedyś brat korzystał z usług ery ale szybko zrezygnował gdyż kompletnie nie opłacalna jest ta telefonia.

TmkPt
komentarz
komentarz

Jesli dla firmy to moim zdaniem najlepszy Orange, a Mix to tylko w Plusie! najmniej kombinacji i najtaniej wychodzi chyba.

Bilun
komentarz
komentarz

Widzę, że PLUS, ERA, ORANGE to czołówka.

A co powiecie na temat telefonów? Z tego co słyszałem to w Play dają dobre telefony zastępcze.

Gość
komentarz
komentarz

Ja brałam z mixplusa najpierw telefony i byłam z nich zadowolona ale zamieniłam na własny SE w900. Ja za play nie przepadam, byłam raz w sprawie internetu u nich. Mają syf w papierach , personel nie przeszkolony, żenada (bynajmniej u mnie w mieście:/). Straszne kłopoty są z nimi :(

Ogólnie to szczerze popieram telefony w mixplusie brać. Wiele lat mi służyły i nigdy się nie zawiodłam na Plusie :) Wszystko da się z nimi załatwić chociaż to zawsze zależy od indywidualnego podejścia klienta.

:)

Bilun
komentarz
komentarz

aha.

A może wiecie, który z operatorów komórkowych ma najwięcej abonentów(klientów) , czy może oni takich informacji nie udzielają dal opinii publicznej?

bartEEEk
komentarz
komentarz

Przez 5 lat miałem Erę i nie narzekałem, teraz przeniosłem się do Plusa, dokładniej 36,6 i jest znacznie lepiej. Nieograniczone esy do sieci to jest plus ;)

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Plus i tak jak wszyscy mówią 36,6 ;)

Gość
komentarz
komentarz

Plus 14,474 mln

Orange 14,182 mln

Era 13,273 mln

Play 2,008 mln

Plus prowadzi, ogólnie rzecz biorąc. Tu masz ciekawy artykuł:

http://media2.pl/telekomunikacja/48353-kom...-2008-roku.html

Wszystko opisane co , gdzie i jak ;P

Mam nadzieję ,że pomogło :P

Sonido
komentarz
komentarz

Mimo, że mam Erę od 6ciu lat to nie polecam, bo do każdego rachunku doliczają Bóg wie skąd kilka złotych.

Bilun
komentarz
komentarz

Ciekawy ranking!

Widzę, że Plus ładnie pnie się w górę.

Kolosalna jest różnica pomiędzy Plus'em a Play'em.

Myślałem, że Play ma trochę więcej klientów, choć jest to dosyć nowa sieć komórkowa.

Plus i Orange dominują, a różnica prawie miliona klientów Ery z Orange i Plus to nie lada wyzwanie dla Ery.

Myślałem, że Era ma przewage nad Orange a to prosze :)

Przydał mi się ten ranking.

Thief27
komentarz
komentarz

A ja jako (przynajmniej na razie) zagłosowałem na Play.Sieć tą mogę polecić z kilku względów:

1.Najtańsze ceny telefonów patrząc na Orange i na Play nie wierzyłem własnym oczom

2.Jeżeli posiadasz telefon z ich sieci masz tańszy internet

3.Dużo gratisów np.500 darmowych sms do wszystkich sieci

Lolitka
komentarz
komentarz

Ja kiedyś miałam orange potem Heyah a teraz mam Ere i powiem szczerze, że jestem zadowolona. :)

zeniTh
komentarz
komentarz

obecnie zastanawiam się nad play fresh - dla mnie super oferta, ale narazie jeszcze jestem w orange -.-

patrick666
komentarz
komentarz

ja od ponad 7lat mam Plusa i jest OK. Najlepszy zasieg i niskie ceny ;P

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Czy najlepszy zasięg to nie wiem. Zasięg ponoć najlepszy ma Era, łapie w każdej najmniejszej dziurze. Ale co do cen w Plusie to się zgodzę jak najbardziej :paluch:

patrick666
komentarz
komentarz
Czy najlepszy zasięg to nie wiem. Zasięg ponoć najlepszy ma Era, łapie w każdej najmniejszej dziurze. Ale co do cen w Plusie to się zgodzę jak najbardziej :paluch:

era i najlepszy zasięg? O.o

W łodzi w środku miasta mój kolega w domu zasięgu nie ma i musi po pokojach biegać ,żeby móc rozmawiać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.