x-kom hosting

Logitech x-540

lutan
komentarz
komentarz (edytowane)

aha..dzieki wielkie..jutro skocze do sklepu pokombinuje cos i napisze co z tego wyszlo :D

AHA no i niestety...uzylem identycznego kabla jak w innym pokoju do zestawu kina domowego ii... too samo...ciszej graja..Slyszalem gdzies teorie ze logitech blokuje cos tam ze nie mozna przedluzac kabla i ze jak sie chce przedluzyc to trzeba do serwisu zamowic jakis kabel..wiecie cos o tym??

Edytowane przez lutan

Slipknot
komentarz
komentarz

Posluchaj sie Michała Palucha i taki kabel kup jak on mowi.

  • 4 miesiące później...
lutan
komentarz
komentarz

odświeżę na chwilke temat;> chce wreszcie kupic ta karte i teraz

Asus Xonar DX czy Asus Xonar D1???:PP poleccie prosze:P

Michał Paluch
komentarz
komentarz
Asus Xonar DX czy Asus Xonar D1???

To są niemal identyczne karty. Mają ten sam procesor, te same przetworniki, tą samą elektronikę w torze analgowym.

Jedyne różnice między DX a D1 to takie, że DX wymaga zasilania oraz jest podłączany do PCI-E. D1 nie wymaga zasilania i jest wpinany do PCI.

Reasumując:

Dźwięk będzie taki sam bez różnicy czy weźmiesz DX czy D1. Kieruj się względami praktycznymi ;)

  • 2 tygodnie później...
lutan
komentarz
komentarz

ok

my tu gadu gadu..xD a ty wez mi powiedz czy ja mam wgl miejsce zeby wpiac ta karte.... bo kupie asie okaze ze nie mam wgl miejsca czy cos...

http://img132.imageshack.us/img132/6637/dsc00271m.jpg

wilq01
komentarz
komentarz

To, ze dzwiek slychac dopiero po przekreceniu galki o 45 stopni nie jest spowodowane karta dzwiekowa tylko glosnikami. Mam x-540 i na integrze i teraz na SB X-Fi Gamer zaczynaja grac wlasnie od 45 stopni galki. Aha i kup sobie dzwiekowke, bo roznica w jakosci jest naprawde duuuza.

Pozdro ;]

lutan
komentarz
komentarz

ok dzieki :>

ale moze ktos odpowie teraz na to pytanie?:)

ok

my tu gadu gadu..xD a ty wez mi powiedz czy ja mam wgl miejsce zeby wpiac ta karte.... bo kupie asie okaze ze nie mam wgl miejsca czy cos...

http://img132.imageshack.us/img132/6637/dsc00271m.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli kupisz Xonara DX to podpinasz ją w wejście pod kartą graficzną(PCI-E)_,jeżeli Xonara D1 to podpinasz ją w wejście na samym dole (PCI).

wilq01
komentarz
komentarz

jezeli kupisz pod PCI to masz miejsce ;]

lutan
komentarz
komentarz (edytowane)

aha ok to wielkie dzieki ;D

wilq01, powiedz mi tylko jeszcze.. jak mowisz ze jest duza roznica..xD chyba graja glosniej co?:P

Edytowane przez lutan
wilq01
komentarz
komentarz

ooo tak graja glosniej ale dla mnie najwazniejsza roznica jest w czystosci dzwieku i tyl naprawde zaczyna grac dopiero wtedy czujesz, ze masz glosniki 5.1 :)

lutan
komentarz
komentarz

heh troche mi teraz mina zrzedła bo teraz sobie czytam na stronie producenta i tam sa wymagania minimalne iiii ze minimalne too trzeba miec viste...? :|

wilq01
komentarz
komentarz

ale producenta czego?

lutan
komentarz
komentarz (edytowane)

xonara d1

http://pl.asus.com/products.aspx?l1=25&amp...amp;modelmenu=1

a nieee.......xDDD sorki nie doczytalem...XP tez moze byc.. xd dobra

wielkie dzieki za pmoc:)

ehhh... no i problem...teraz jak to podlaczyc skonfigurowac itd...yhh..

jakos podlaczylem to w tym tescie dzialaja przednie lewy prawy, centralny, subwofer a tylne odzywaja sie w centralnym

a kiedy wlacze matrix to nie dziala subwofer i centralny no i tylne.....

pomocy.....

a jak podlacze tak jak jest w instrukcji to subwofer mowi jako prawy tylni a lewy tylni dziala normalnie

no i oczywiscie za subwofer mowi centralny ;p

...

dobra teraz to wyglada tak centralny mowi za siebie i za subwofer

tylne dzialaja czyli prawie wszystko dobrze tylko ze centralny odzywa sie za subwofer,

ale w trybie matrix nie dziala ani centralny ani subwofer ani tylne...;/

Edytowane przez lutan
Michał Paluch
komentarz
komentarz
tylko ze centralny odzywa sie za subwofer,

Wejdź w konfig Xonara, sekcja MAIN, na wysokości menu, gdzie wybierasz ustawienie głośników (2.0, 5.1 itd) masz przycisk z symbolem młotka. Wchodzisz i ptaszkujesz pole. Opisz efekt, czy działa.

lutan
komentarz
komentarz

już to próbowałem i nie nic się nie zmieniło przynajmniej ja nie dostrzegam żadnej różnicy,,,:(

ale tez troche dziwnie... bo w JetAudio graja wszystkie glosniki itd... no ale skoro w tescie jest zle to nie wiem...

a jak inaczej podlacze to sub np dziala a za to co inne nie...;f

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.