x-kom hosting

iPhone / iPhone 3G

offmyself
komentarz
komentarz

[quote name='ania.kula' timestamp='1349101393' post='1591924'] Z Applem jest tak że tak naprawdę płacimy za znaczek niestety. pozdrawiam [/quote]
Rozwiń swoją myśl.

  • 4 miesiące później...

devil652
komentarz
komentarz

Witam, nie jestem pewny czy piszę to w dobrym dziale, ale z racji tego że jestem tu nowy, proszę o wyrozumiałość. Mam następujący problem, otóż po podłączeniu iphone'a 3G 8gb przez usb do mojego komputera automatycznie pojawia się bluescreen STOP: 0x0000007E (0xC0000005, 0x00000000, 0xB85477c8, 0xB85474c4). Na innych komputerach tego problemu nie ma. Z góry dziękuję za pomoc.

gizmo223
komentarz
komentarz

niestety ania.kula ma rację. Apple to znaczek tylko, reszta nie jego w środku siedzi, dużo części od Samsunga jest i innych

mirczuk
komentarz
komentarz
Rozwiń swoją myśl.

 

Tylko znaczek. Sam fakt oprogramowania. W Androidzie możesz wszystko zmieniać, oprogramowanie, jądro, jest mnóstwo modów. Natomiast w IOS nie mozesz nawet zmienić launchera czy jak tam to się nazywa. Równie dobrze można kupić telefon z androidem, wgrać przerobionego Androida na IOSa i mamy "prawie" Iphona, tylko bez znaczka.

  • 3 miesiące później...
organiczne
komentarz
komentarz

Rozwiń swoją myśl.

właśnie?

  • 1 miesiąc później...
Edziuu
komentarz
komentarz

Witam jestem posiadaczem już po raz 3 iPhone 5 i powiem szczerze, że coraz bardziej jestem zawiedziony tym produktem. Miałem wszystkie iPhone od 2g po 5 do chwili obecnej i to jest jakaś jedna wielka porażka. Moje wszystkie zakupione aplikacje na 4S, które miałem po synchronizacji nie działają mi na 5. Coraz bardziej zastanawiam się nad zakupieniem Samsunga Galaxy S 4.

offmyself
komentarz
komentarz

wszystkie zakupione aplikacje na 4S, które miałem po synchronizacji nie działają mi na 5

A to bardzo dziwne bo u mnie, jak i u znajomych nie ma z tym żadnego problemu.

Edziuu
komentarz
komentarz

No właśnie też się dziwię temu. Kurcze nigdy takiego czegoś nie widziałem. Po włączeniu robi mi się biały ekran. Wczoraj byłem zakupić kolejne dwie sztuki 5 i zobaczę na nich czy będzie działać. Trochę mnie to denerwuje ale może coś się da z tym zrobić.

offmyself
komentarz
komentarz

Wczoraj byłem zakupić kolejne dwie sztuki 5

Tak, a ja wczoraj kupiłem 2 MacBooki 15" z retiną, a dzisiaj kolejne 2.  W jakim celu potrzebne Ci 2 identyczne telefony ? Bo chyba nie do tego, żeby sprawdzić czy aplikacje działają poprawnie czy nie.

Edziuu
komentarz
komentarz

Telefony mi są potrzebne do celów służbowych. Jeden jest mój prywatny nr a drugi jest służbowy ponieważ jestem Ratownikiem. Co do aplikacji nie wiem o co z nimi chodzi. Dalej jest to samo.

  • 2 miesiące później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Na targach IFA 2013 kilka dni temu pokazany przez Apple został iPhone 5c. Jest to budżetowa (mimo to droga) i kolorowa wersja smartfona. Obok niego można kupić iPhone 5s. Podstawowa zaś wersja tj iPhone 5 została przez Apple wycofana z produkcji i zniknęła ze sklepów.
Czy warto go kupić? To już pozostawiam waszemu indywidualnemu osądowi.

  • 1 miesiąc później...
VortaL
komentarz
komentarz

IPhone dobry fon, kolega ma.

  • 3 tygodnie później...
Polwe96
komentarz
komentarz

najlepsze są

  • 7 miesięcy później...
gihat
komentarz
komentarz

Witam,
jestem właśnie bardzo zainteresowany zakupem iphone 5s - otóż mam pewne pytanie, ponieważ obiło mi się o uszy, że ktoś miał problem z "danymi mobilnymi" o tóż nie da się ich włączyć i wyłączyć tak ? - telefon sam z internetem się łączył  (ktoś mi mówił o iphone 3 - chyba), czy w 5s też tak jest ? - Pytam ponieważ nie zawsze będę korzystał z danych mobilnych (internetu z karty) i chciałbym sobie włączać i wyłączać takie korzystanie telefonu z neta.

Youki
komentarz
komentarz

Nie jest. Można włączać/wyłączać, przełączać się z 3G na 4G.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
MMasterPL
komentarz
komentarz

Jestem szczęśliwym posiadaczem iphone'a 5 64gb, czekam na iphone'a 6 i szczerze polecam produkty Apple u mnie w rodzinie wszyscy maja iphony, oprócz mojej babci :P

  • 3 miesiące później...
bolo11
komentarz
komentarz

opłaca się kupować 3 letniego 4S? 

Youki
komentarz
komentarz

To zależy za ile i do czego ma Ci służyć ?

bolo11
komentarz
komentarz

800zl, 32gb, muzyka, internet itp, w gry raczej nie gram. Nie chce wydać tylu pieniędzy, a później się okaże, że telefon się sypie.

montgomer
komentarz
komentarz

opłaca się kupować 3 letniego 4S? 

 

Ja mam 4S i dopóki nie ściągnąłem iOSa 8.0.2 wszystko działało naprawdę superszybko. Teraz czekam na aktualizację, bo cholery można dostać, bo ciągle się zacina. Więc niby polecam sam telefon, ale bez tej aktualizacji. ;)

offmyself
komentarz
komentarz

Ja mam 4S i dopóki nie ściągnąłem iOSa 8.0.2 wszystko działało naprawdę superszybko.

To sobie pobierz 8.1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.