x-kom hosting

Grafika się wiesza

kolanko1990
utworzono
utworzono

Mam następujący problem.

Posiadam grafikę GF 7600 GT. Gdy włacze komputer wszystko jest dobrze az do momentu właczenia windowsa. Komputer pochodzi z 20sekund i znika obraz.

Wsadziłem starą grafike i chodzi dobrze. Co jest nie tak z grafika i czy ta wade da sie naprawic bo juz nie mam na nią gwarancji.

Dodam jeszcze ze w trybie awaryjnym grafika chodzila "normalnie" a juz w normalnym windows nie.

Sterowniki instalowalem różne wiec to chyba nie jest przyczyna. Jeżeli nie sterowniki to co?

Ebola
komentarz
komentarz

Sprawdź temperatury karty przed zniknięciem obrazu....

Podaj też jaki masz zasilacz...

kolanko1990
komentarz
komentarz

zasilacz 350 a temp nie ma dużej. to sie stalo z dnia na dzien a korzystam z niej 2 miesiace.

Machur
komentarz
komentarz

350w jakiej firmy?

kolanko1990
komentarz
komentarz

to co odczytuje to chyba MODE COM 350W

to jak doradzi ktoś coś w tej sprawie?

dawid11113
komentarz
komentarz

tak. ja ci doradze

kup nowy zasilacz jakiś firmowy 350 lub 400watt , ja też tak miałem ale mi się udawało zagrać chwile w grę i reset.!

kolanko1990
komentarz
komentarz

własnie duzo czytałem na ten temat i wszedzie pisali ze zasilacz za slaby.

Dzieki za rade.

dawid11113
komentarz
komentarz

możesz się odwdzięczyć plusem. heheh

djkraszinio
komentarz
komentarz

tylko że akurat modecom to dobra firma i jeżeli ten zasilacz to Modecom MC-350 to nie ma sensu go wymieniać bo to nie będzie jego wina gorzej jak będzie to Modecom Fell

dawid11113
komentarz
komentarz (edytowane)

gdyby to był MC to by się komp nie resetował.

Damian398 jakiego masz tego made com-a????

*jak już to nie fell tylko feel.

Edytowane przez dawid11113
kolanko1990
komentarz
komentarz

zasilacz FEEL II

lukas00000
komentarz
komentarz

To zasilacz musisz koniecznie wymienić. Np. ma Modecom MC-350.

kolanko1990
komentarz
komentarz

Chiftec czy jakos tak nie bedzie lepszy?

lukas00000
komentarz
komentarz
Chiftec czy jakos tak nie bedzie lepszy?

Też będzie dobry.

kolanko1990
komentarz
komentarz

ale czy zasilacz mógł stracić z dnia na dzien tak na mocy żeby nie mógł wytrzymać obciążenia grafiki? Zanim to sie zaczęło dziać czyli wieszanie sie grafiki po ok 20-30 sek. to korzystałem z niej bez problemow przez ok 2 miesiace.

lukas00000
komentarz
komentarz

Zasilacze pokroju tego Feel'a to bomba zegarowa, nigdy nie wiadomo kiedy padnie, ciesz się, że się całkiem nie spalił i przy okazji popalił inne podzespoły.

kolanko1990
komentarz
komentarz

no to musze chyba go szybko wymienic bo ciągle na nim jade.

Jakie jeszcze zaproponujecie zasilacze 350-400W

maateoo18
komentarz
komentarz

ej ludzie, ja mam 350w no name i 8600gts smiga, zadnych resetow, czemu jemu ma nie dzialac?

kolanko1990
komentarz
komentarz

Naraze nie bede brał zasilacza. Sprawdzę na zasilaczu z innego kompa czy tez tak sie dzieje.

lukas00000
komentarz
komentarz

Możesz sprawdzić, jak masz tylko taka możliwość, zawsze lepiej posprawdzać wszystko niż wymienić coś co może się okazać, że było sprawne, ale mimo wszystko stawiam na zasilacz.

kolanko1990
komentarz
komentarz

jak sprawdze to sie odezwe w tym temacie czy dziala czy nadal to samo.

  • 1 miesiąc później...
kolanko1990
komentarz
komentarz

Ponawiam temat ponieważ zamontowałem do komputera chifec 420W i nadal grafika się wiesza jak włączy się pulpit (czyli bez zmian)

Wmontowałem pożyczonego Radeon 9800 PRO i chodzi bez problemu.

Konfiguracja komputera:

Płyta główna: Abit nf-7

Procesor: AMD athlon XP 2400+ (2.0 G)

Dysk Twardy: WDC 40 GB

Ram: 1gb kingston (testowane tydzień temu i sprawne w 100%)

Grafika: radeon 9800 PRO (obecny, pożyczony) a chcę wmontować GF 7600 GT (grafika wieszająca sie po włączeniu pulpitu)

nie ma nikt jakiegos pomyslu?

Może być przyczyną płyta główna czy może po prostu grafika siadła?

elessar
komentarz
komentarz

z tego wynika że grafika padła. skoro na pożyczonej wszystko działa to to musi być z powodu karty graficznej

kolanko1990
komentarz
komentarz

no tak niby padła ale zastanawia mnie fakt czemu się dopiero wiesza po zainstalowaniu sterownikow od grafiki?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.