x-kom hosting

resetuje mi sie komputer

czesio09
utworzono
utworzono

Witam All

Gdy wlaczam Counter Strike lub inna gre chwile pogram i nagle wyskakuje mi niebieski ekran i szybko komputer sie resetuje a gdy juz go wlacze wyskakuje okienko

Nie Wysylaj i pisze ze jest jakis problem z windowsem Mam Windowsa Xp sp2

Prosze o szybka odpowiedz.Zgory thx

swidruxxx
komentarz
komentarz

podaj temperatury procka i grafy można to sprawdzić w programie everest

Kurzun
komentarz
komentarz

Przeinstaluj DirectX. Bo jeśli wyskakuje o wysyłanie raportu tzn, że to wina programowa.

Spróbuj też zainstalować najnowsze stery od grafy.

koko
komentarz
komentarz

A ja jeszcze dodam żebyś odłączył neta na chwilkę ( wyciągnij kabelek z kompa) i zobacz czy dalej są restarty. Jeżeli nie to będzie wina modemu. Ja tak miałem, choć nie tylko w grach. Warto sprawdzić.

czesio09
komentarz
komentarz

swirduxxx jak ja mam zobaczyc temperatyry procka i grafy gdzie to sie patzy??

[ Dodano: 2007-05-12, 10:03 ]

ja mysle ze to wina zasilacza bo w chodze w menadzer zadan windows i uzycie procesora pisze czasami nawet 100%

[ Dodano: 2007-05-12, 10:03 ]

albo procesora ale procesor mam dosc nowy

Przemek
komentarz
komentarz

czesio09, w Everescie sprawdzisz temp

bazan
komentarz
komentarz

Witam :P Mój pierwszy post

Ja mam podobny problem. Zaczęło się kiedy zrobiłem sobie format dysku C. Zainstalowałem sobie Xp SP2. I po 2 dniach zaczął mi się resetować komputer, teraz sam się nie resetuje ale się pokazuje niebieski ekran i pisze: Rozpoczęto zrzut pamięci. Mam również problem z Firefox 2.0 i Operą a mianowicie czasami jak np. oglądam filmy na You Tube albo na stronie jest jakiś flash to mi się wyłącza program i wyskakuje błąd - raport błędów i winą jest Kernel32.dll Nie mogę sobie z tym poradzić :/

czesio09
komentarz
komentarz

ale ja mam sciagnac ten program everest??

Gdy gram wlacze Menedżer zadań Windows i tam jest na dole uzycie procesora i mam czasami 100%

Juz weim chyba dlaczego komputer mi sie resetuje poniewaz kupilem uzywany procesor i pewnie jest zepsuty na 100%

czesio09
komentarz
komentarz

no to dlaczego uzycie procesora pisze 100% powinno pisac ze 2% cos jest nie tak z prockiem

jak tym programem sie obluguje?? :D

[ Dodano: 2007-05-13, 19:11 ]

a jak pobralem everest ultimate edition to zle??

[ Dodano: 2007-05-13, 19:25 ]

to napisze ktos jak sprawdzi temperatuty procka i grafy??

swidruxxx
komentarz
komentarz

komputer/czujnik i tam masz temp w tym programie everest

pablo-hh
komentarz
komentarz

moze byc jeszcz taka przyczyna ze masz zabardzo podkreconego konpa, ja tak mialem jak przekrecilem go o 25%

czesio09
komentarz
komentarz

pablo jak go sie podkreca?? :D

[ Dodano: 2007-05-15, 13:09 ]

temperatura procesora to 46 chyba zaduza

Gość
komentarz
komentarz

czesio09, Te procesory mocno się grzały, ta temperatura jest normalna jak nie niska.

czesio09
komentarz
komentarz

ale nie wiem co mam zrobic czy cos wymienic??co zrobic??

michal_banszel
komentarz
komentarz

Generalnie warto przeinstalować sterowniki k. graficznej no i na pewno DirectX'a tak jak polecił to Kurzun. Ściagnij z betanews.com najnowszą dystrybucję directX'a (czyba april). Problem może też być w bibliotece dynamicznej jądra, ale wtedy raczej tylko reinstalka wchodzi w rachube.

batman1916
komentarz
komentarz

Proszę o Pomoc!

Mam spory problem.... Podobny do tego pierwszego.

Gram w jakąś grę i nagle sam resetuje mi się komp. czasem przed zresetowaniem pogram z 30 sekund a czasem i 15 minut. Nie mam pojęcia co to może być!

A i jeszcze chwilę przed zresetowaniem komputer wydaje dziwny dzwięk... Takie jakby walnięcie, tyknięcie.

Dzieje mi się tak prawie w każdej grze... Ze wszystkich które miałem tego problemu nie mam w Twierdzy: Krzyzowiec, różnych mini grach, Champiosnhip Manager 2005.

Mam windowsa XP professional, GeForce 2, procesor AMD Athlon XP 2000+....

Pomużcie, z gury dziękuje...

Maniak
komentarz
komentarz
Proszę o Pomoc!

Mam spory problem.... Podobny do tego pierwszego.

Gram w jakąś grę i nagle sam resetuje mi się komp. czasem przed zresetowaniem pogram z 30 sekund a czasem i 15 minut. Nie mam pojęcia co to może być!

A i jeszcze chwilę przed zresetowaniem komputer wydaje dziwny dzwięk... Takie jakby walnięcie, tyknięcie.

Dzieje mi się tak prawie w każdej grze... Ze wszystkich które miałem tego problemu nie mam w Twierdzy: Krzyzowiec, różnych mini grach, Champiosnhip Manager 2005.

Mam windowsa XP professional, GeForce 2, procesor AMD Athlon XP 2000+....

Pomużcie, z gury dziękuje...

ten taki dzwiek to prawdo podobnie z systemu moze to bys spowodowane brakiem sterow do dzwieku (kiedys ta mialem) a co do tych resetow to zrob tak jak juz wczesniej w temacie pisali sciagnij program Everest Ultimate Edition 4.00 http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1184 wlacz kompa i sprawdzaj temperature cochwile nie wlanczaj zadnych gier ani innych aplikacji po godzinie zerknij czy komp sie nagrzal czy nie puzniej mozesz odpalic gre i mierzyc temperature napisz jakiego masz kompa jaka aplikacje uruchamiasz i czy wszystkie sterowniki masz nowe

czesio09
komentarz
komentarz

michal ale ja mam najnowsze stery nawet jakis z tego forum mi to napisal bo nie wiedzialem jakie sciagnac

[ Dodano: 2007-05-16, 18:25 ]

gdzie tam jest direx mozesz mi podac linka

[ Dodano: 2007-05-16, 21:46 ]

gdy kompuer mi sie zresetuje pisze Microsoft Windows i pisze raport o bledach

koko
komentarz
komentarz

Wybacz będe upierdliwy. Sprawdziłeś modem od netu jak wcześniej napisałem?

czesio09
komentarz
komentarz

zainsalowalem directa odlaczylem kabelek od kompa i nic dalej sie resetuje jak sie zzresetuje pisze

"Microsoft Windows"System odzyskał sprawność działania po poważnym błedzie.

Utworzono dziennik tego błędu

koko
komentarz
komentarz

Podaj kod tego błędu ,może ktoś na forum to rozszyfruje.

czesio09
komentarz
komentarz

BCCode : 1000008e BCP1 : C0000005 BCP2 : BFAF6843 BCP3 : B9FF99B0

BCP4 : 00000000 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1

Maniek5vip
komentarz
komentarz

Ja mam podobny problem do Twojego. Wejdź na tą stronkę i poczytaj sobie o tym: http://www.grush.one.pl/article.php?id=bluescreen (tam masz cztery stronki o tym)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.