x-kom hosting

[Rozwiązany] problem z myszą death adder

hawli
komentarz
komentarz

yogimen a system w ogóle wykrywa ci myszke? czy tylko sie swieci i nic wiecej?

yogimen
komentarz
komentarz

Wystąpił problem podczas instalowania tego sprzętu. w pliku instalacyjnym sterownika brakuje wymaganego wpisu. powodem moze byc to iz plik inf został napisany dla windows 95 lub nowszy

HIDCIass

coś takiego mi sie wyswietla po wgraniu sterowników przez kreatoe znajdowania urzadzen

Wystąpił problem podczas instalowania tego sprzętu. w pliku instalacyjnym sterownika brakuje wymaganego wpisu. powodem moze byc to iz plik inf został napisany dla windows 95 lub nowszy

HIDCIass

coś takiego mi sie wyswietla po wgraniu sterowników przez kreatoe znajdowania urzadzen

nie działa i po zainstalowaniu tamtego juz sam nie wiem co z tym moze byc jak to nie jest wina myszki tylko kompa cos jest nie tak skoro kumplowi dziala mi na starym kompie działa a na nowym ni hu hu nie chce ręce mi opadają pieprze się z głupią myszką tyle czasu od 22 ...

wykrywa nawet tak kurewsko pika

sory za słowa ale juz nie moge nie wiem ocb...

'

nie wiem jeszcze jakies pomysly... bo mi juz rece opadaja

Mis776
komentarz
komentarz

Ja Ci radze popróbować z innymi wersjami sterowników... albo napisanie na tm forum co juz wcześniej podałem, więcej nie wymyślie :/

EDIT@ No i pozostało żmudno przeszukiwanie googli :/ Ja też poszukam jak na coś natrafie to napisze jeszcze :P

star4870
komentarz
komentarz

Jak powiedzial hawli,na 90% masz wyłączona obsługę myszki w biosie.

yogimen
komentarz
komentarz
Jak powiedzial hawli,na 90% masz wyłączona obsługę myszki w biosie.

ale stara działa tylko na sp2

Mis776
komentarz
komentarz

A jaka masz ta starą ???

yogimen
komentarz
komentarz
A jaka masz ta starą ???

A4tech

hawli
komentarz
komentarz

ale USB czy ps2?

yogimen
komentarz
komentarz
ale USB czy ps2?

ps2

już problem naprawiony w serwisie 5 minut to trwało :( hehe nie wiem co było jakiś plik systemowy coś z kreatorem :P

DZięki za pomoc TEMAT DO USUNIĘCIA

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.