x-kom hosting

[Rozwiązany] problem z myszą death adder

yogimen
utworzono
utworzono

mam nowego kompa podłączyłem tę mysz i nie działa ... zainstalowałem oprogramowanie i nic... nie wiem co robić macie jakieś pomysły ??

Mis776
komentarz
komentarz

odinstaluj stery wylącz kompa, podłącz mysz do innego gniazda/ podłącz przez PS/2, włącz kompa, zainstaluj oprogramowanie, wyłącz i włącz kompa, ma działać

yogimen
komentarz
komentarz
odinstaluj stery wylącz kompa, podłącz mysz do innego gniazda/ podłącz przez PS/2, włącz kompa, zainstaluj oprogramowanie, wyłącz i włącz kompa, ma działać

tylko jak odinstalowac sterowniki od myszki ??

Spokxik
komentarz
komentarz

Menadżer urządzeń -> Mysz i inne urządzenia wskazujące -> opcja odinstaluj.

yogimen
komentarz
komentarz
Menadżer urządzeń -> Mysz i inne urządzenia wskazujące -> opcja odinstaluj.

zrobiłem to odinstalowalem ... uruchomilem ponownie zainstalowałem wyłączyłem podpiołem wyłączyłem i nadal nie działa a mysz sto procent sprawna sąsiadowi działa moze to dlatego ze mam nowy komputer a ta myszka cos za skomplikowana i wogole nie wiem co o tym sadzicie

Mis776
komentarz
komentarz

Próbowałes podłączyc przez PS/2 ???

Rozwin to określenie : mysz nei działa... 

EDIT@

Chodzi mi o to czy ona swieci jakoś, czy przy podłączaniu system widzi ja ?? A i jaki masz system??? 

yogimen
komentarz
komentarz
Próbowałes podłączyc przez PS/2 ???

Rozwin to określenie : mysz nei działa... 

EDIT@

Chodzi mi o to czy ona swieci jakoś, czy przy podłączaniu system widzi ja ?? A i jaki masz system??? 

Xp proffesional wszystko ładnie swici widzi nowy sprzet tylko nie klika i nie rusza sie....

a jak to zrobić ??

podłączyc przez PS/2 ???

Mis776
komentarz
komentarz

A no to bedzie trudniej....

Jaka wersje sterownika instalujesz (chodzi o numerek) ??? i system wersja 32 bit ???

yogimen
komentarz
komentarz
A no to bedzie trudniej....

Jaka wersje sterownika instalujesz (chodzi o numerek) ??? i system wersja 32 bit ???

tak 32 to nowy komputer dzisiaj kupiony składany u was na forum a myszka i klawiatura to lycosa death adder razera nie wiem o jaki nr chodzi i gdzie on jest

a w pomocy systemu wyświetla sie ze wszystko jest ok i sprzęt jest sprawny na początku jak tylko zainstalowałem nowy sterownik wyswietlil sie komunikat w kreatorze ze nie ma jakiegoś pliku ale prazy ponownym instalowaniu ster od myszki blad nie wyskakiwal

Mis776
komentarz
komentarz

Wejdz w panesl sterowania, wybierz mysz i powiedz czy nie widzisz tam czegoś w stylu v. 1.6.02 lub po prostu 1.8. Jeszcze jak instalowałeś to Ci sie powinno w tym okienku wyświetlic w ktorymś rogu

EDIT@ 

Jeszcze moze być w Start->Utawienia->System->Sprzęt->Menadzer Urządzeń Lub Dodaj,Usuń Program i poszukaj tam...

hawli
komentarz
komentarz

sprawdź podkładke.... :lol2:

yogimen
komentarz
komentarz
Wejdz w panesl sterowania, wybierz mysz i powiedz czy nie widzisz tam czegoś w stylu v. 1.6.02 lub po prostu 1.8. Jeszcze jak instalowałeś to Ci sie powinno w tym okienku wyświetlic w ktorymś rogu

EDIT@ 

Jeszcze moze być w Start->Utawienia->System->Sprzęt->Menadzer Urządzeń Lub Dodaj,Usuń Program i poszukaj tam...

wersja sterownika 5.1.2600.0

podkładka dobra oryginalna:P

Mis776
komentarz
komentarz

Pobierz i zainstaluja na miejssce tamtych te http://www.download.net.pl/12029/Razer-Dea...t-Vista-64-bit/

sprawdź podkładke.... :lol2:

A ty lepiej nic nei mów....

hawli
komentarz
komentarz

a na tym kompie sąsiada instalowałeś jakieś sterowniki? do podłączenia myszki na ps2 potrzebujesz takiej przejściówki, pewnie dostałeś w zestawie.

USB-to-PS2-Adapter-21155568810.jpg

próbowałeś podłączać pod inny port USB?

yogimen
komentarz
komentarz
a na tym kompie sąsiada instalowałeś jakieś sterowniki? do podłączenia myszki na ps2 potrzebujesz takiej przejściówki, pewnie dostałeś w zestawie.

USB-to-PS2-Adapter-21155568810.jpg

próbowałeś podłączać pod inny port USB?

nie mam zadnej przejściówki ona jest na usb i kumplowi działała i mi na starym też działała bez instalowania czego kolwiek

tak podpinałem do 5 portów i w żadnym nie działa

Mis776
komentarz
komentarz

Zainstalowałes te stery co Ci podałem ??? Dziła???

Taką przejściówke mozesz kupić za 2 PLN w byle jakim skelpie komputerowym

yogimen
komentarz
komentarz
Pobierz i zainstaluja na miejssce tamtych te http://www.download.net.pl/12029/Razer-Dea...t-Vista-64-bit/

A ty lepiej nic nei mów....

zainstalowałem uruchomiłem ponownie i to samo dobrze ze mam sara podpietą bo nie wiem jak bym to zrobił za pomocą klawiatury nawet w pole tekstowe na forum nie mozna wejsc

Mis776
komentarz
komentarz

No to zainstaluj jeszcze to do tego

http://www.razerzone.ovh.org/index.php?opt...einfo&id=19

Jak to nie pomoże to bedzie musiał spróbować ze starszymi sterami też z tej strony co teraz podałem.

yogimen
komentarz
komentarz
No to zainstaluj jeszcze to do tego

http://www.razerzone.ovh.org/index.php?opt...einfo&id=19

Jak to nie pomoże to bedzie musiał spróbować ze starszymi sterami też z tej strony co teraz podałem.

no i jak zainstaluje to odpiac stara mysz zostawic tylko razera i uruchomic ponownie i powinno działac tak?

hawli
komentarz
komentarz

a patrzyłeś w biosie czy masz włączoną obsługę myszy na USB? miałem kiedyś w starszej pycie głównej, może jest tak również u ciebie. niestety nie pamietam nazwy, ale poszukaj dokładnie w biosie.

Mis776
komentarz
komentarz

tak i nie odisnatolowuj tego co już zainstalowałeś

yogimen
komentarz
komentarz
tak i nie odisnatolowuj tego co już zainstalowałeś

dooopa nie działa już nie wiem do biosa nie wchodze nie chce niczego spieprzyc ... mysle ze tam wszystko jest ok bo w servisie mi kompa skladali i wszysytko instalowali

hawli
komentarz
komentarz

nic nie spieprzysz, musiałbys sie postarać :) poszukaj w instrukcji od płyty głównej opcjach obsługi myszy na USB w biosie - beda dwie opcje ON lub OFF albo ENABLED lub DISABLED

podaj dokładny model płyty głównej to ci postaram sie powiedziec Ci co i jak ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.