x-kom hosting

Jaki jest najnowszy linux?

Archimedes
komentarz
komentarz

Z tego co wiem Ubuntu bazuje na Debianie co chyba niedokonca znaczy, ze jest takie samo nie? Z moich doswiadczen wynika, ze to dobry system, tylko zalezy do czego jest wykorzystywany. Z mysla o poczatkujacych nadaje sie rowniez jak Debian czy Mandriva. Mysle, ze to juz kwestia wyboru autora tematu. Przedstawilismy swoje propozycje i sugestje, zdania sa podzielone. Co do autora to poczytaj o tych distro, czym sie roznia, w jaki sposob sie instaluje oprogramowanie itp...

Kamix
komentarz
komentarz

Że jest na Debianie to nie znaczy, że jest Debianem.

Tak, bez problemu da radę zainstalować fluxa.

E-APA
komentarz
komentarz

Ja mam pytanie co do mandrivy, jaka wybrac wersje ta 2008?

Ktora polecacie? Jezeli mozecie to podajcie mi linka do wersji darmowej.

z gory dzieki

E-APA
komentarz
komentarz

wlasnie czytalem o tym Xtreme, podobno jest dobry ale nie znalazłem linka z darmowa wersja... :/ On jest tylko płatny, jest chyba z LiveCD demonstracyjny, bez mozliwosc zainstalowania

Garrappachc
komentarz
komentarz

I nie dziw się.

Mandriva jest bądź co bądź dystrybucją komercyjną.

Ale wg mnie opłaca się wydać te 79 zł, kupić Xtreme (jest to naprawdę fajne wydanie, przez baaaaardzo długi czas używałem Xtreme'a), po czym przez rok (a nawet więcej) móc za friko ściągać, co Ci się żywnie podoba, z serwerów Mandrivy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.