x-kom hosting

Karta graficzna

Mattix95
komentarz
komentarz
Po co Ci taki drogi zasilacz ? W dodatku o mocy 350W... Lepiej wziąć coś tańszego.

Tak ale zależy mi przede wszystkim na CISZY i STABILNOŚCI . Pewnie zaproponujesz mi Modecom MC-350 czy jakoś tak :D

Ile masz kasy na płytę i procesor

Najpierw musiałbym sprzedać obecną płytę Epox 8rda+ ( około 90 zł ) i Amd athlon Xp 2500 + ( około 100 zł ) + myślę że około 250 zł czyli tak około 440 zł ... + ramy ( nie wiem ile za nie mógłbym wziąć ) .

Kamix
komentarz
komentarz
Chodziło mi o to, że 7600GT na allegro osiąga tą samą cenę co X1950PRO, dlatego zaproponowałem 7600GS, który jest minimalnie gorszy, ale cena jego na allegro to około 250 zł.

Ja go kupiłem za 115zł, koleś ma 2 sztuki, może ma jeszcze jedną, odezwij się jak chcesz.

Sam kupiłem 7600GS do Athlona XP.

I moim zdaniem nie ma sensu, oczywiście karta wydajna, ale procek nie obsługuje SSE2 niestety.

Więc praktycznie w żadną nową grę nie pograsz, bo one tego wymagają.

Z nowych to działa: CoD4(najnowszy już nie), NFS: PS, Crysis WARHEAD i Wiedzmin.

GTA IV, Far Cry 2, NFS: UC nawet nie ruszy, bo procesor nie obsługuje SSE2.

Mattix95
komentarz
komentarz

jednak będę musiał zmienić platformę :D Najpierw zmienię 3 komponenty a potem pomyślę nad grafiką ... Chyba pod agp ...

Dobra nie będę offtopował założę nowy temat :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.