x-kom hosting

Potrzebny cichy zasilacz

Mattix95
komentarz
komentarz
Ta więc weź BeQuiet Straight Power 400w. To jest zasilacz markowy, a ja miałem nołnejmy smile.gif

Zasiacz markowy 350w jest lepszy od zasilacza No-Name 400w

Do tego zestawu starczy BeQuiet 300W, ale jeżeli możesz dołożyć to weź 350W

Nie no spoko ... Czyli wziąć ten BeQuiet Pure Power 350 W ?

Czyli Pure Power jest z nowszej serii ale jest tańszy i minimalnie głośniejszy ? Ma jakby regulację obrotów w stosunku do zapotrzebowania na moc ?

mis456
komentarz
komentarz
Ta więc weź BeQuiet Straight Power 400w. To jest zasilacz markowy, a ja miałem nołnejmy smile.gif

o 100W dla neigo za duzo

Czyli Pure Power jest z nowszej serii ale jest tańszy i minimalnie głośniejszy ? Ma jakby regulację obrotów w stosunku do zapotrzebowania na moc ?

Tak

Czyli wziąć ten BeQuiet Pure Power 350 W ?

tak

Mattix95
komentarz
komentarz

Dobra ... Wielkie dzięki ludzie ;) Stanowczo wybieram BeQuiet Pure Power 350 W do sprzętu który mam w sygnaturce .

A ja chciałem tylko zapytać który będzie lepszy a tu taka dyskusja ;) Dobra wielkie dzięki za pomoc . Mam nadzieję że zaraz ktoś nie wywali tekstem typu ,, ale lepiej się opłaca rać ... '' itp. .

Ale niestety jeszcze mam pytanie :

Czyli jak będę obciążał komputer np. Orthosem to wydajność procesora wejdzie w maksymalne ,, obroty '' to znaczy że wiatraki w zasilaczu ( a raczej wiatrak ) też zwiększy obroty ?

Gość
komentarz
komentarz
Czyli jak będę obciążał komputer np. Orthosem to wydajność procesora wejdzie w maksymalne ,, obroty '' to znaczy że wiatraki w zasilaczu ( a raczej wiatrak ) też zwiększy obroty

Będzie zwiększał obroty jak będzie większe zapotrzebowanie na moc.

Mattix95
komentarz
komentarz
Będzie zwiększał obroty jak będzie większe zapotrzebowanie na moc.

Tyle to ja też wiem ;) Czyli m.i.n. w sytuacjach kiedy gram , testuję ( benchmark ) itp . ?

EDIT

Ile będę miał tak mniej/więcej energii w zapasie ( zawsze lepiej wiedzieć ) ?

mis456
komentarz
komentarz
Ile będę miał tak mniej/więcej energii w zapasie ( zawsze lepiej wiedzieć ) ?

Z około 100W

Mattix95
komentarz
komentarz

a starczyłoby to na jakąś kartę graficzną w przyszłości ? Pod AGP ...

mis456
komentarz
komentarz

TAk, starczy na wszystkie dostępne pod AGP karty

Mattix95
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki za pomoc i za cierpliwość do moich pytań ;)

+

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.