x-kom hosting

Brak dyscypliny moderatorów!

LIDER
komentarz
komentarz
LIDER, to powiedz jakie ty forum miałeś, że było takie idealne ?
Lider, chłopie ile Ty czasu jesteś na tym forum, żeby takie rzeczy mówić, a nawet zarzucać.

Racja, pojawiłeś się

Dołączył 10 dni temu

a mówisz jak byś był tu niewiadomo od jak długiego czasu...

A i nieznaczy że to co było na twoim forum jest najlepsze i nie znaczy że to co sprawdziło się na twoim forum sprawdzi się tutaj...

A jak jesteś taki genialny itp. to załóż swoje forum i zrób konkurencje...

Pzdrawiam :)

10 dni 200 postów i nie bezsnesonych postów jak co tu niektórzy. Poczytaj moje posty to się dowiesz dla kogo pracowałem. Nie będę setki i tysiące razy powatarzał.

A co do idelaności, to jak się rozchodziło branże o reklamową to był nacisk na pełny profersjonalizm. Trzeba było robić poważne testy systemów, pisać dużo artykułów. Robiło się tego sporo i to było fajne.

A co do konkurencyjnych forów. Nie jestem po to, żeby się prześcigać. Fora się dla ludzi, żeby wymieniać opinie i sobie pomagać, a nie po to kto ma więcej userwów na skrypcie.

tazman
komentarz
komentarz

Podkreślę jedno motto my mamy pomagać ! Nie kłócić się, poświęcamy naszą cenną energie na bzdury niewiele wnoszące w życie forum. Temat jest nie do wyczerpania, nie o to chodzi w założeniach istnienia forum.

Lider przyznam się że rozczarowałeś mnie tym co piszesz. każdy problem można rozwiązać w bardzo kulturalny sposób. Nie wydaje mi się by ludzie którzy się tu udzielają działali jako nabijacze postów( w tym momencie bronię wszystkich modów), zgodzę się że zdarzają się bezsensowne tematy, ale takie jest życie.

Powiedz mi i o czym to świadczy

10 dni 200 postów i nie bezsnesonych postów jak co tu niektórzy.
O tymże teraz możesz poświęcić forum dużo czasu, ale za jakieś kilka tygodni nie będziesz mógł, to nie wyścig kto ma więcej pomógł i więcej wizyt! ! !
LIDER
komentarz
komentarz
10 dni 200 postów i nie bezsnesonych postów jak co tu niektórzy.
O tymże teraz możesz poświęcić forum dużo czasu, ale za jakieś kilka tygodni nie będziesz mógł, to nie wyścig kto ma więcej pomógł i więcej wizyt! ! !

Tu chodziło mi o to, że zarzuca mi, że jestem tylko 10 dni na forum i nic o nim nie wiem. Po napisaniu 200 postów trudno żebym nie wiedział. Sorry jak zabrzmiało inaczej :lol:

Gość
komentarz
komentarz

Człowieku, ty takie rzeczy piszesz, że mi moja kolacja do gardła spowrotem wraca. Powtarzam jeszcze raz: Coś Ci sie nie podoba - wypad, nic ani nikt Cie tu nie trzyma.

Co do twoich postow, to gdybym miał czas o też bym tye pisał... Niestety poza forum mam szkołe, treningi, inne obowiązki...

LIDER
komentarz
komentarz

Naucz się czytać zanim coś napiszecz :)

swidruxxx
komentarz
komentarz

Oj czytam to wszystko i normanie mnie rozwalacie dajcie sobie spokój i sie nie kłóćcie

zajmijcie się problemami(np moimi tematami)i innymi a nie traćcie czasu na jakieś bzdurne rozmowy :lol: Pozdrawiam wszystkich

LIDER
komentarz
komentarz
Oj czytam to wszystko i normanie mnie rozwalacie dajcie sobie spokój i sie nie kłóćcie

zajmijcie się problemami(np moimi tematami)i innymi a nie traćcie czasu na jakieś bzdurne rozmowy :lol: Pozdrawiam wszystkich

Ja jestem za ;)

mariuszek
komentarz
komentarz
Naucz się czytać zanim coś napiszecz :)

naucz sie pisac zanim cos napiszesz :P

LIDER
komentarz
komentarz
Naucz się czytać zanim coś napiszecz :)

naucz sie pisac zanim cos napiszesz :P

Do czego się to tyczy? ja stawiam polskie znaki w przeciwieństwie do Ciebie. A, że pisze z rozpędu, bo temat mnie bardzo nie interesuje to robie błędy. :lol:

mariuszek
komentarz
komentarz

nikt Cie nie goni... to ze nie uzywam to moja sprawa ludzie rozumieja co pisze bledow ortograficznych tez nie popelniam :P

LIDER
komentarz
komentarz

Goni goni, bo robie zasilanie do piecyka (mam nadzieje, że wiecie co to jest) i tylko latam do kompa :lol:

Gość
komentarz
komentarz

Dobra kochani, czas skończyć te kłutnie i rzeczywiście wziąć sie do roboty.

LIDER - peace... ;)

Temat zamykam za równiuteńką godzine, więc jeśli chcecie kogoś przeprosić to macie jeszcze chwilke :D

Evil
komentarz
komentarz
robie zasilanie do piecyka

widze ze chłopak wie co dobre :P

:peace:

Przemek
komentarz
komentarz

Dobra kochani, czas skończyć te kłutnie i rzeczywiście wziąć sie do roboty.
Swiete slowa
LIDER
komentarz
komentarz
Dobra kochani, czas skończyć te kłutnie i rzeczywiście wziąć sie do roboty.

LIDER - peace... ;)

Temat zamykam za równiuteńką godzine, więc jeśli chcecie kogoś przeprosić to macie jeszcze chwilke :D

peace for all :lol:

Zamykaj zamykaj, zanim przyjdzie bizon.JPG i nas zje. ;] Żart żeby nie było ;]

/Okay, zamykam bo wszyscy sie pogodzili, a za godzine mnie może nie być i znowu bedzie że brakuje dyscypliny :D:P

PEACE, mcickx ;)

swidruxxx
komentarz
komentarz

LIDER, he he dobre :lol: :lol: :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.