x-kom hosting

Brak dyscypliny moderatorów!

LIDER
utworzono
utworzono

Zauważyłem, że moderatorzy bez podania przyczyny blokują tematy jeśli sprawa nie jest do końca rozwiącana tylko częściowo. Jak ja chce dopisać coś to już się nieda. Zamiast porządkować to robią sobie takie cyrki. Na forum jest tolalny burdel, toczą się niektóre rozmowy X razy o te same rzeczy. Byłem administratorem kilkunastu forów internetowych, w tym kilku dużych. Współadministrowałem kiedyś w serwisie longhorn.pl więc to nie są żadne moje fanaberie!

Mianowicie ostatni temat zablokowany ktory już mnie wkurzył na max i zmotywował do napisania tego, może nie jest za dobry przykład, bo można się o to kłucić mianowicie temat:

http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?p=54930#54930

Chłopak napisał, mówiąc prawie wprost, że nie czyta mu piratów. Co z tego, że to napisał? Nie chodzi w tym temacie o to żeby pomuc mu w odtwarzaniu nielelegalnych danych łamiąc tym prawo tylko wyjaśnić przyczynę. Nawet jeśli by tak było to nie ma wzmianki w polskim prawie, że nie może z tego korzystać. Zakaz jest na ropowszechnianie, kopiowanie i publiczne odtwarzanie. Mianowicie napęd nie czyta mu większości płyt CD-R/DVD±RW pownieważ jest uszkodzony, a dlatego bo jest tandetnej firmy Lite-ON. Nie można mu było tego napisać tylko odrazu gnoić i blokować? Trochę bez sensu?

To akurat kontrowersyjny przykład. Ale sporo jest zwykłych tematów gdzie chce dopisać pare ważnych informacji, a tu blokada tematu. I co? Nie wiem kto zablokował, nie wiem czemu i po kiego grzyba?! Pisze tu alby pomagać, a nie prześcigiwać się w postach czy punktach typu "Pomógł" jak coponiektórzy moderatorzy co jeden nawet ma w podpisie, żeby mu dawać "Pomógł".

Żałosne, ludzie... załoga powinna mieć więcej wiedzy. Proponuje wprowadzić jakieś zasady dotyczące moderatorów, których powinni się trzymać.

swidruxxx
komentarz
komentarz

troszke mnie nie było musze nadrobic zaległości a co do tego co napisałes to troszke masz racji :lol:

GoBi
komentarz
komentarz
Żałosne, ludzie... załoga powinna mieć więcej wiedzy. Proponuje wprowadzić jakieś zasady dotyczące moderatorów, których powinni się trzymać.

tutaj mówisz o całej grupie moderatorów... a pokazałeś tylko jeden temat ( ludzką rzeczą jest się mylić ) a Przemek który zamknął ten temat mógł popełnić błąd i tyle, a po za tym on jest troszki uczulony na przestrzeganie regulaminu.

PS: No i chyba nie wmówisz mi że ja zamykam tematy które są jeszcze nie rozwiązane czy cosik.. i myśle że inni moderatorzy też dobrze wykonajuą swoją prace :) Bynajmniej ja nie mam żadnych zastrzezeń.

Evil
komentarz
komentarz
Żałosne, ludzie... załoga powinna mieć więcej wiedzy. Proponuje wprowadzić jakieś zasady dotyczące moderatorów, których powinni się trzymać.

Zauważyłem, że to tylko Tobie to przeszkadza. Inni na nic nie narzekają.

i myśle że inni moderatorzy też dobrze wykonajuą swoją prace :) Bynajmniej ja nie mam żadnych zastrzezeń.

Z tym się zgadzam w 100%. Mi niczego nie brakuje.

bizon11
komentarz
komentarz

LIDER

Wrzuć na luz :)

Wystarczy PW do dowolnego moderatora i jeśli on uzna to za stosowne to odblokuje temat...

Doskonale wszyscy wiedzą że nie wspieramy nielegalnych programów/gier

osmaga94 mógł napisać że nie działają mu płyty z plikami graficznymi i doc i temat nadal byłby kontynuowany... A jego problem polega pewnie na tym że nie ma cracka :) No i jak takiemu pomóc nie łamiąc prawa :)

Podaj inne przykłady tego typu działań

Bo jeden mały błąd można wszędzie znaleźć

longhorn.pl

Fajny serwis... nic nie zmienione po instalacji Joomla!

A nie zastanawiałeś się dlaczego nie jesteś tam adminem? Sam zrezygnowałeś?

Jeśli ktoś ma podobną opinię no to niech pisze...

Evil
komentarz
komentarz

Jeśli ktoś ma podobną opinię no to niech pisze...

Fajny serwis... nic nie zmienione po instalacji Joomla!
o matko :lol2: a ja na początku myslalem, ze to strona poświecona joomli :D
LIDER
komentarz
komentarz
longhorn.pl

Fajny serwis... nic nie zmienione po instalacji Joomla!

A nie zastanawiałeś się dlaczego nie jesteś tam adminem? Sam zrezygnowałeś?

Jeśli ktoś ma podobną opinię no to niech pisze...

Nie jestem adminem, bo człowiek który nadzorował tą stroną i ze mną zarządzał zniknał na miesiąc bez uprzedzenia, ja też o niczym nie wiedziałem i jego szef wywalił go a ja z nim poleciałem i ktos inny dostał domene pod opiekę. Teraz zawartość serwisu jest poprostu okropna :? Co prawda, ten admin z którym wspólpracowalem miał jeszcze kilka serwisów którymi też administrowalem, ale trafiłem do szpitala niedługo później i się skończyło :?

A więcej przykładów podam jak mi się coś nawinie, nie chce mi sie na siłe szukać, już było kilka takich sytuacji, ale zlałem sprawe sądząc że moderatorzy to tolani kretyni, albo sam admin który nie potrafi wprowadzić im mądrych zasad. Standardem mody powinny się podpisywać przy zamknięciu tematu i pisac powody.

Jak chce coś szybko dopisać to nie będę się prosił moda, aż łaskawie odblokuje bo to bez sensu. Nie mam na to czasu. Nadmierne blokowanie tematów nie jest dobre dla formum. Lepiej mniej blokować niż więcej, stara zasada. Trochę rozwagi.

Gość
komentarz
komentarz

Lider - nie podoba sie to nikt ci nie broni wcisnąć przycisku "Wyloguj [ LIDER ]".

Zauważyłem że odkąd sie pojawiłeś zrobił sie ten "straszny burdel". Do każdego masz pretensje, Przemek nawet chiał odchodzić z ekipy. Jeśli coś ci sie nie podoba, to albo to przemilcz albo wypad.

LIDER
komentarz
komentarz
Lider - nie podoba sie to nikt ci nie broni wcisnąć przycisku "Wyloguj [ LIDER ]".

Zauważyłem że odkąd sie pojawiłeś zrobił sie ten "straszny burdel". Do każdego masz pretensje, Przemek nawet chiał odchodzić z ekipy. Jeśli coś ci sie nie podoba, to albo to przemilcz albo wypad.

Przemek jako jedyny jest wporządku, lepiej by się sprawował napewno niż Bizon, który nie ma zielonego pojęcia o administrowaniu formami. Sorry Bizon ale taka prawda. Poza tym forum na modyfikacji Przemo to największy obciach dla administratora :? No chyba, że forum jest podłaczone do serwisu i jest jako dodatek, to wtedy używa się modyfikacji.

I ja tu nie jestem bo szukam "kariery", tak jak Ty, tylko jestem, żeby pomgać innym, a burdel na forum i brak jakiego kolwiek zorganizowania nie sprzyja pomaganiu innym.

Kamix
komentarz
komentarz
Przemek jako jedyny jest wporządku, lepiej by się sprawował napewno niż Bizon, który nie ma zielonego pojęcia o administrowaniu formami.

Jak tak to po co siedzisz na forum Bizona ? Czemu osiągnął sukces ?

Poza tym forum na modyfikacji Przemo to największy obciach dla administratora

A to niby dlaczego ? To jest dobry skrypt a po modyfikacji Przema jeszcze lepszy...

A jak coś to zawsze można odinstalować...

I ja tu nie jestem bo szukam "kariery", tak jak Ty, tylko jestem, żeby pomgać innym, a burdel na forum i brak jakiego kolwiek zorganizowania nie sprzyja pomaganiu innym.

Znalazł się...

Ogólnie sorry ale wyglądasz mi na DN któte myśli że jest bogiem...

LIDER
komentarz
komentarz

Dziecko, jak celem serwisu jest tylko forum to się orygnalny skrypt samemu modyfikuje. Mówiłem już po co są modyfikacje.

I nie siedze na forum dla bizona tylko dla innych.

mariuszek
komentarz
komentarz

imo ten temat powinien trafic do dzialu humor :D

bizon11
komentarz
komentarz
Przemek jako jedyny jest wporządku, lepiej by się sprawował napewno niż Bizon, który nie ma zielonego pojęcia o administrowaniu formami. Sorry Bizon ale taka prawda.

Nie chce nic mówić ale z tego co wiem to Przemek nie umie programować w php... Więc na admina raczej by się nie nadawał... Chyba że uważasz że znajomość php adminowi nie jest potrzebna... No ba po co mu przecież nie potrzeba kopiować bazy danych, nie trzeba przenosić forum z serwera na serwer.

Przemek jako jedyny jest wporządku

Z tym się nie zgodzę nie tylko on jest w porządku...

formami

O administracji formami nie mam zielonego pojęcia bo nawet nie wiem co to jest...

Pewnie chodziło ci o forami

Poza tym forum na modyfikacji Przemo to największy obciach dla administratora

Tak a jaki jest twoim zdaniem najlepszy darmowy skrypt? phpbb mybb icebb ?

No chyba że chcesz wyłożyć na IPB

Jeśli chodzi o przemo no cóż nie jest to rewelacyjne ale nie jest też złe...

Jeśli masz coś do poziomu mojej administracji to proszę bardzo mogę się wynieść jeśli znajdziesz jeszcze parę osób które mają podobne zdanie do ciebie... Tylko nie pomyślałeś o jednym kto zajmie się całym pozycjonowaniem forum...

Jeśli chodzi o modyfikowanie phpbb

To jeśli twoim zdaniem modyfikowanie to tylko wgrywanie modyfikacji to się mylisz... Wiele z nich ma wiele luk i trzeba by było je zalepić... W przemo zrobił to on i inni beta testerzy...

LIDER
komentarz
komentarz

Wiesz, do administrowania forum to PHP i pozycjonowanie stron to siedzi z boku, można sie tego nauczyć, natomiast logiki kierowania ludźmi, przewidywania zachowań, wsprowadzania odpowiednich zasad to trzeba już się z tym urodzić. Uczenie się psychologi nie wiele daje. A Ty ewidentnie tego nie masz. Sorry, ale tak jest.

A co do forum to powinieneś postawić goły skrypt PHPBB i go sam modyfikowac, bo przemo tylko psuje smak.

bizon11
komentarz
komentarz
A co do forum to powinieneś postawić goły skrypt PHPBB i go sam modyfikowac, bo przemo tylko psuje smak.

Z tym na pewno się nie zgodzę... jedna osoba nie jest wstanie lepiej zabezpieczyć skryptu niż cała grupa pracująca nad przemo... - chodzi tu osoby testujące i sprawdzające...

Po za tym wklejanie gotowych modyfikacji jakoś wygląda jeszcze gorzej niż na dole napis Przemo...

Wiesz, do administrowania forum to PHP i pozycjonowanie stron to siedzi z boku, można sie tego nauczyć, natomiast logiki kierowania ludźmi, przewidywania zachowań, wsprowadzania odpowiednich zasad to trzeba już się z tym urodzić. Uczenie się psychologi nie wiele daje. A Ty ewidentnie tego nie masz. Sorry, ale tak jest.

Ok twoja opinia twoja sprawa...

No a teraz napisz co ty byś zrobił??

LIDER
komentarz
komentarz

Tak, bo nad gołymi skryptami pracuje też jedna osoba. :056:

Pierwsze co teraz powinieneś zrobić to rodzielić moderkę, bo moderatorzy sami nie wiedzą co mają robić przez to taki burdel i wprowadzić szczegółowy regulamin dotyczący uprawnień moderatorów jak i zamykania tematów, przenoszenia, usuwania itd. Moderatorzy po jakiejkolwiek zamianie w poście/temacie powinni napisać co zmienili i się podpisać.

mariuszek
komentarz
komentarz

nie zeby mi cos przeszkadzalo oprocz masy niemalze identycznych tematow ale oprocz rozdzielenia moderki moze przyda sie rozbudowanie jej ?

bizon11
komentarz
komentarz
Tak, bo nad gołymi skryptami pracuje też jedna osoba. :056:

nad phpbb czystym zajmuje się więcej niż jedna osoba....

Jeśli interesujesz się tak skryptami to doskonale powinieneś wiedzieć że w jakiejś wersji phpbb trzeba było zmienić tylko plik cookies by włamać się na konto admina...

Pod względem bezpieczeństwa przemo jest lepsze...

Pierwsze co teraz powinieneś zrobić to rodzielić moderkę, bo moderatorzy sami nie wiedzą co mają robić przez to taki burdel i wprowadzić szczegółowy regulamin dotyczący uprawnień moderatorów jak i zamykania tematów, przenoszenia, usuwania itd. Moderatorzy po jakiejkolwiek zamianie w poście/temacie powinni napisać co zmienili i się podpisać.

Zrobione - temat w dziale dla modów ;]

Evil
komentarz
komentarz
LIDER
sory ale chłopie jak Ci sie coś nie podoba to co tu jeszcze robisz?? Przecież jest wiele for o tematyce komputerowej. My wiemy, że te jest najlepsze ale Ty widocznie tego nie widzisz ! Znajdziesz sobie jakieś forum na innym skrypcie niż phpbb Przema i będziesz tak samo zadowolony jak my bo przynajmniej będzie spokój i nikt się nie będzie czepiac moderatorów którzy są doskonali według mnie
Ostrzeżeń: 2/5/10

Z chęcią bym dołożył jeszcze 3....

LIDER
komentarz
komentarz
Tak, bo nad gołymi skryptami pracuje też jedna osoba. :056:

nad phpbb czystym zajmuje się więcej niż jedna osoba....

To była ironia.

Jeśli interesujesz się tak skryptami to doskonale powinieneś wiedzieć że w jakiejś wersji phpbb trzeba było zmienić tylko plik cookies by włamać się na konto admina...

Pod względem bezpieczeństwa przemo jest lepsze...

Nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że na PHPBB 2.0.10 miałem takie włamanie. Jak i do tego całą instrukcję. Wystarczyło dodać znak "=" i tego nie było. Najlepsze są własne zabezpieczenia. Najtrudniej złamać.

Zrobione - temat w dziale dla modów ;]

Kiedy zrobione? Teraz? Bo jak wcześniej to jakoś mody się nie stosują :lol:

Przemek
komentarz
komentarz

Z chęcią bym dołożył jeszcze 3....
niby za co ? Nie mozna dawac ostrzezen za swoje spostrzezenia. Cala rozmowa toczy sie w kulturalny sposob ;)
Lucider
komentarz
komentarz

Lider, chłopie ile Ty czasu jesteś na tym forum, żeby takie rzeczy mówić, a nawet zarzucać.

bizon11
komentarz
komentarz

nadanie obowiązków było wcześniej przed twoim pojawieniem lecz nie zdało egzaminu....

Poradnik dla modów pojawił się wczoraj o 10:46

LIDER
komentarz
komentarz
Lider, chłopie ile Ty czasu jesteś na tym forum, żeby takie rzeczy mówić, a nawet zarzucać.

Czasu mało, ale jak pracujesz z profesjonalistami pare lat, później grupa się rozwiązuje i widzisz takie forum to gryzie Cie wszystko. Mimo tego, lubie pomagać jak chwilowo nie pracuje.

nadanie obowiązków było wcześniej przed twoim pojawieniem lecz nie zdało egzaminu....

Poradnik dla modów pojawił się wczoraj o 10:46

To się wymaga od modów, albo robi albo traci uprawnienia. Modów trzeba poprawiac, aż sie nauczy, a jak się nie nauczy to traci range. Standard.

Kamix
komentarz
komentarz

LIDER, to powiedz jakie ty forum miałeś, że było takie idealne ?

Lider, chłopie ile Ty czasu jesteś na tym forum, żeby takie rzeczy mówić, a nawet zarzucać.

Racja, pojawiłeś się

Dołączył 10 dni temu

a mówisz jak byś był tu niewiadomo od jak długiego czasu...

A i nieznaczy że to co było na twoim forum jest najlepsze i nie znaczy że to co sprawdziło się na twoim forum sprawdzi się tutaj...

A jak jesteś taki genialny itp. to załóż swoje forum i zrób konkurencje...

Pzdrawiam :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.