x-kom hosting

Zmiana na N95 i kilka pytań.

qba007
komentarz
komentarz

tak.w n95 8gb poprawili kilka bledow ,ale tez zrobili jeden duzy- usuneli oslonke na aparat.

mojemu koledze n95(wersja zwykla) trzyma 1 dzien

Kamix
komentarz
komentarz
mojemu koledze n95(wersja zwykla) trzyma 1 dzien

Kurde, to w końcu jak jest, bo już nie wiem, moja E51 mi trzyma 3-5dni.

ja sie nie wahałem i n95-1 zmienilem na wersje 8gb i jestem zadowolony z tej zamiany i doplaty

Nie zapłace za telefon 1k.

A tak to sprzedam swoją E51, dorzucę niecałe 200zł i mam N95.

Więc jak to jest z tą baterią, bo tego trochę się boje.

DjConrado
komentarz
komentarz

Z tego co czytałem to na nowej baterii powinna trzymać 3dni tak jak napisał Sheo.

n31T
komentarz
komentarz
mojemu koledze n95(wersja zwykla) trzyma 1 dzien

Jak przez ten cały dzień bawił się nawigacją i innymi pierdołami to może i trzymał, ale przy normalnym użytkowaniu nie wierzę, chyba że miał złą baterię.

Kamix
komentarz
komentarz

Dobra to się jeszcze zapytam.

Jako, że to slider to raczej zbyt twardy nie jest?

Jak on znosi upadki? :D

EDIT:

http://allegro.pl/item517514814_n95_8gb_ze...ja_polecam.html

FAKE? Bo mi wygląda OK.

n31T
komentarz
komentarz

Co do wytrzymałości, to mówiłem już wcześniej, spadł mi kilka razy, i nic po upadku nie było, więc ok. Co do tej aukcji, to telefon ok, lecz to licytacja, to raczej nie sprzeda za tyle ;p i wycofa oferty jakąś godzinę przed końcem.

Kamix
komentarz
komentarz

Napisałem mu maila czy działa GPS i WiFi(wiadomo, w chińczykach niema).

Jeżeli napisze, że działa to poproszę i fotę z widokiem na pulpit.

Gość
komentarz
komentarz

Ehh nie wiem co wszyscy widzą w N95 :huh: Nie brał bym Kamix jej na Twoim miejscu. E51 to bardzo dobry telefon. Ew. sprzedał bym ją za 500 (Oczywiście jak masz w nie złym stanie) i dorzucił tą 100 jak Ci się naprawdę N95 podoba.

EDIT: Aha Kamix - this N95-2 is not FAKE :lol2: Ale i tak o wiele lepsza od zwykłej N95 i E51, bier ją :D

Kamix
komentarz
komentarz
EDIT: Aha Kamix - this N95-2 is not FAKE <lol2> Ale i tak o wiele lepsza od zwykłej N95 i E51, bier ją biggrin.gif

Dobra, jeszcze trochę pomęczę tego sprzedającego, żeby mi porobił foty :D

Gość
komentarz
komentarz

Przecież tam jest od pyty fotek :lol3: Widać że oryginałka :D

NoVyKomp
komentarz
komentarz

na n95-1 nie zmieniłbym...

Nawigacja muli sheo bo w navi masz ustawione ile ramu może brać, jeżeli dasz maksa to gołym okiem chodzi jak n95-1, tylko że wtedy już w tle np. nic ci nie podziała

3 dni ze słuchaniem muzyki ? to chyba akumulator żelowy nosisz w kieszeni - nie zdziwiłbym się jak nie miałeś tego telefonu wogóle, bo opowiadasz dziwne rzeczy...

przy słuchaniu muzyki itd. jak była nowa to 1,5 dnia mniej więcej, przy używaniu navi jeszcze to 1 dzień a odbieranie telefonów itd. 2,5 - 3 dni mniej więcej...

teraz normalnie trzyma 2 dni, przy muzie minimalnie ponad 1 dzień - tylko zależy kto ile słucha ;P , navi maksymalnie 1 dzień...

qba007 - jaki jest minus usunięcia osłonki ? to tylko wielki plus !

n31T
komentarz
komentarz

Na wsi nie mieszkam i nie mam 100km do szkoły, tylko 15 minut piechotą, tak więc nie gadaj mi głupot, bo chyba jednak wiem lepiej.

Kamix
komentarz
komentarz

Wcale nie musi być orginałką. Obudową podróby się nie różniły w ogóle, no może plastik w dotyku, ale wygląd nic. Jedynie soft, a tu jest wyłączony, a gość coś na maila nie odpisuje i w aukcji napisane jak wół:

Niestety nie jestem pewien czy jest to 100% oryginał, ponieważ słyszlem, że egzemplarze importowane z Angli to chińskie duplikaty, a więc nie mogę nikomu niczego zagwarantować dlatego pamietaj, że licytujesz na własną odpowiedzialność.

A nie wierzę, że jak mógł by ją sprzedać za blisko 2 razy więcej, to by nie poczytał i się nie upewnił, że to orginał.

Na forum symbianos.pl już nie byli tacy pewni orginalości tej Nokii.

Na podróbie by nie zainstalował porgramu do navi, ale czy on gdziekolwiek napisał, że on jest zainstalowany? Nie... tylko napisał, że dorzuca :D

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=...=350474#p350474

NoVyKomp
komentarz
komentarz

Sheo:

nie obchodzi mnie gdzie mieszkasz, obchodzi mnie, że wprowadzasz użytkownika w błąd co jest karane warnem :)

Kamix tu masz potwierdzenie moich słów i to bez szukania bo na tym forum...

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=81908

jak poszukasz w necie to znajdziesz tego wiele. I nie słuchaj sheo bo jest on wiarygodny w tym co mówi, co do tego telefonu i kilku innych rzeczach - zerowo...

Kamix
komentarz
komentarz

Właśnie tak szukam tych N95 8GB i są mam wiarygodną ofertę za 750zł, ale tel z simlockiem(daje xsimke), ale wszyscy jak po niższej cenie to zaraz niema pudełka. Więc boje się, ze telefon kradziony, a niechcę mieć jeszcze problemów z tego powodu.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

w tym momencie nie masz jak sprawdzić czy kradziony czy nie...ew. zadzwonić na psy, podać numer produktu itd. i niech oni w bazie sprawdzą...

poza tym wątpię żeby cie wyniuchali, choć dla samego sumienia warto wiedzieć czy ma się "czysty" telefon.

przede wszystkim jak będziesz sprawdzał sprzęt to zobacz na podłączenia wszystkie(wtyki), bo to się ostatnio zaczęło rozsypywać w nokiach i ekran sprawdź pod różnymi kątami czy nie jest gdzieś przygnieciony, pęknięty itd. bo przy dużym ekranie o to łatwo ;)

a jak już kupisz i będziesz potrzebował rady co do jakiś app to pisz :P bo w sumie w temacie samego telefonu wsio już powiedziałem...jak coś PW...

Kamix
komentarz
komentarz
a jak już kupisz i będziesz potrzebował rady co do jakiś app to pisz tongue.gif

OK, chociaż mam E51 i chyba wszystkie mody już na niej wypróbowane ;)

A to prawie to samo.

zadzwonić na psy

Z tymi też nic wspólnego nie chcę mieć :P

podłączenia wszystkie(wtyki), bo to się ostatnio zaczęło rozsypywać w nokiach

Czyli co dokładniej przy tym?

n31T
komentarz
komentarz
Kamix tu masz potwierdzenie moich słów i to bez szukania bo na tym forum...

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=81908

jak poszukasz w necie to znajdziesz tego wiele. I nie słuchaj sheo bo jest on wiarygodny w tym co mówi, co do tego telefonu i kilku innych rzeczach - zerowo...

To dziwne, bo mi spokojnie 3 dni telefon trzymał, tak więc, zamilcz proszę.

poza tym wątpię żeby cie wyniuchali, choć dla samego sumienia warto wiedzieć czy ma się "czysty" telefon.

Wystarczy głupie wylegitymowanie i przeszukanie, które na ostatnimi czasy, bardzo często się zdarza

Czyli co dokładniej przy tym?

Sprawdź jeszcze przyciski po boku, bo regulator głośności często odpada od płyty głównej telefonu

NoVyKomp
komentarz
komentarz
Czyli co dokładniej przy tym?

styk usb niestety się wygina co czasami trochę wpływa na połączenie i mini jack lubi się brudzić, jak nie muszę mówić to także nie jest na plus ;P

Sheo to nie wiem jak ty wyglądasz, bądź gdzie mieszkasz, że od tak robią ci przeszukanie, sprawdzając telefon...

zresztą nie mogą chyba tak siup, na ulicy...

n31T
komentarz
komentarz
Sheo to nie wiem jak ty wyglądasz, bądź gdzie mieszkasz, że od tak robią ci przeszukanie, sprawdzając telefon...

zresztą nie mogą chyba tak siup, na ulicy...

Mogą, mają do tego pełne prawo i zdarza się to bardzo często na dużych osiedlach. Telefonów z góry nie mają zamiaru sprawdzać, tylko sprawdzają czy nie masz przy sobie używek, i innych tego typu rzeczy, ale skoro nic nie znaleźli, to telefon też Ci sprawdzą.

Gość
komentarz
komentarz
Sheo to nie wiem jak ty wyglądasz, bądź gdzie mieszkasz, że od tak robią ci przeszukanie, sprawdzając telefon...

zresztą nie mogą chyba tak siup, na ulicy...

W takim razie nie byłeś chyba np. w sądzie. Jak ja byłem jako świadek gdy mojego kolegę pobili, ochroniarz (Czy ch...go tam wie jak go zwą) sprawdził mi dokładnie telefon, nie wiem po co, nie obchodzi mnie jakie mają procedury, ale mają do tego pełne prawo. I nie mów że Sheo jest niewiarygodny, bo wszystkie informacje zawarte w jego postach, potwierdzisz szukając na tej oto magicznej stronce: Klik, także proszę, zamilcz.

//patrz żebyś Ty nie zamillkł...

//10% powinno nieco utemperować Twój język

//piszemy na temat, a nie o przygodach z życia

//Sonido

NoVyKomp
komentarz
komentarz

ochroniarz w sądzie a policjant na ulicy to wg. ciebie to samo ? gratz

do kontroli osobistej też muszą być uzasadnione przesłanki, jeżeli ich nie ma to można wtedy wnioskować zasadność kontroli(trzeba mieć raport)

a kontrola obejmuje dokumenty i rzeczy, które posiadamy przy sobie, czyli w kieszeniach, kurtce itp.

jeżeli chcieliby sprawdzać plecak to jest już przeszukanie i nie mogą tego bez zezwolenia zrobić i na ulicy - tylko na komendzie...

i Sheo nie jest wiarygodny bo pisze głupoty o N'ce :)

n31T
komentarz
komentarz

Kto nosi telefon w plecaku (choć i tak nie wydaje mi się żebyś miał rację) ? Co do mojej wiarygodności, to nie pisz głupot, tylko może podeprzyj faktami moją niewiarygodność, bo to że mi bateria trzymała 3 dni to nie moja wina. Aż tak bardzo Cię to boli ?

NoVyKomp
komentarz
komentarz

nic mnie nie boli, choć może trochę piszczel bo stłukłem na treningu...

to ty podeprzyj faktami bo jakoś cały net twierdzi inaczej niż ty :)

odsyłam ponownie do recki z naszego forum i do wielu innych...

molek86
komentarz
komentarz

Macie tutaj porownanie n95 a n95 8gb caly artykul:)

LINK

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.