x-kom hosting

[Rozwiązany]Allegro - początkujący

Psycholandia
komentarz
komentarz

W mbanku za kartę nie płacisz, za darmo dają i za darmo korzystasz.

Kris220
komentarz
komentarz

Wyczytałem teraz, że za przelew w mbanku się płaci, a przez internet nie. Jak się przelewa pieniądze przez internet?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Dostajesz hasło, login i wypełniasz coś jak druczek w banku do przelewu.

Jak w banku tylko elektronicznie.

Kris220
komentarz
komentarz

Czy konta : eMax, eMax Plus , z usługą maklerską przy składaniu wniosku mają być zaznaczone? https://form.mbank.com.pl/wnioski/ek/index.html

Gość
komentarz
komentarz
W mbanku za kartę nie płacisz, za darmo dają i za darmo korzystasz.

Ja za korzystanie z karty płacę.

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam Visa Business i płacę.

Kris220
komentarz
komentarz

Przy składaniu wniosku na tej stronie http://www.mbank.pl/najlepszekonto/rachunki_osob.html przy eKONTO to wszystko należy zostawić domyślnie?Czy karta kredytową Visa Classic jest do korzystania z niej bezpłatnie?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Bezpłatna jest Visa Electron. Ekonto otwierasz. Vise Classic odznaczasz, nie jest bezpłatna.

Kris220
komentarz
komentarz

Mam jeszcze kilka pytań. 1. Jak np coś kupuję i przelewam kasę to skąd mam pewność że kasa doszła? A sprzedawca może powiedzieć specjalnie, że nie doszła i mi nie prześle towaru a kase zgarnie. Da się to jakoś sprawdzić czy pieniądze doszły na konto? 2. Czy na pewno się nic nie płaci kurierowi? Co oni mają z tego jak jeżdżą za darmo z tymi dokumentami po całej Polsce do podpisu i kartami bankowymi? Wszystko jest za free to z czego oni zarabiają? 3. Czy jest jakieś oprocentowanie, że kaska rośnie na koncie?

Proszę o odp.

Danyyy
komentarz
komentarz

jeśli przelewasz kase przez neta mozesz pobrac potwierdzenie przelewu i jak powie ze nie ma to masz dowód ze wpłaciłeś, tak samo w bankach czy gdzies inziej jak wysyłasz tez powinienes dostac potwierdzenie przelewu. a kurierzy to ten co wysyła płaci firmie za przesyłke a firma płaci kurierowi zeby przyjechał do Ciebie z tą paczką, co do procentów to Ci nie odpowiem, bo nie wiem xD Ty kupując coś płacisz tez za przesyłke , zawsze jest cena przedmiotu i koszt wysyłki wiec wszystko zliczasz. i Kurier zyje z tego co Ty płacisz za przesyłke ze tak powiem :) ale jak już ją przywiezie to nic nie musisz płacic, jedyne co moze chciec to Podpis lub zebys sprawdził czy w paczce jest to co miało byc( nie zawsze ale czasem pytają) wtedy mozesz zwrócic. ale top sie raczej bardzo zadko zdarza :)

kajzer
komentarz
komentarz

1. bez przesady, trzeba wiedzieć z kim się robi interesy... (komentarze), poza tym jak pisał Dany wyżej, zawsze możesz pobrać potwierdzenie.

2. nic się nie płaci kurierowi, uwierz mi, mają z czego zarabiać.

3. oprocentowanie jest, ale znikome. jak chcesz zarabiać, to załóż konto oszczędnościowe.

Kris220
komentarz
komentarz

dzięki za pomoc

  • 4 tygodnie później...
Kris220
komentarz
komentarz

Mam pytanie. Przy wystawieniu rzeczy wyskoczyło mi że muszę wpłacić 0,80 zł. Saldo bieżące: -0,80 zł. Pisze, że zostanę poinformowany e-mailem o konieczności uregulowania należności. Ale mogę także zapłacić w każdej chwili w zakładce wpłać. I tam jest podany nr konta i pisze na dole takie coś : "Pamiętaj, by podać swoją nazwę użytkownika w polu tytułu wpłaty". Gdzie ja mam podać tą nazwę użytkownika? Ja chce zrobić przelew na poczcie bo konta w żadnym banku nie mam. Proszę o odp.

Psycholandia
komentarz
komentarz

w tytule przelewu.

Kris220
komentarz
komentarz

Na tej fakturze co dostaje do przelewu na poczcie piszę swoją nazwę użytkownika?

Psycholandia
komentarz
komentarz

tak, w rubryce 'tytuł przelewu'

Psycholandia
komentarz
komentarz

Tytułem

Kris220
komentarz
komentarz

W rubryce nazwa zleceniodawcy to imię i nazwisko mogę podać swoje? Bo wpłacam pieniądze dla allegro za wystawienie a konto na allegro jest założone na moją siostrę ale nazwa użytkownika jest moja. To muszę podać imię i nazwisko siostry czy mogę swoje?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Możesz swoje

Kris220
komentarz
komentarz

Mam pytanie. Wpłaciłem pieniądze na konto allegro za wystawienie jakieś 4 dni temu i nadal w zakładce Rachunki pisze,że: Saldo bieżące: -2,00. Czy nie powinno to zniknąć po wpłaceniu?

Proszę o odp

Psycholandia
komentarz
komentarz

Może nie doszły jeszcze pieniądze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.