x-kom hosting

Kanał IRC

mariuszek
komentarz
komentarz

czy temat bedzie podjety czy skonczy sie na blaganiach uzytkownikow i biernosci w dzialaniach administracji ? :D

Fafu
komentarz
komentarz

Ja nie jestem za :( Pewnie będzie tak samo jak z SB - jeśli nie dasz dużego powiadomienia NIE ZADAWAĆ PYTAŃ DOTYCZĄCYCH KOMPUTERÓW to będą zadawać...

Przemek
komentarz
komentarz

Fafu, niech sobie zadaja... na IRCu zawsze mozna wywalic delikwenta z kanalu i po sprawie...

Ja tez sie przylaczam do stworzenia kanalu

Fafu
komentarz
komentarz

No niby można... Jak zawsze będzie przynajmniej jeden mod (w dzień ;]) to jestem za :)

Aha i jeszcze instrukcja jak się połaczyć bo ja kiedyś próbowałem ale nie umiem :D

Przemek
komentarz
komentarz

Fafu, pozniej bedziesz kombinowal jak sie polaczyc... narazie trzeba to zorganizowac

mariuszek
komentarz
komentarz

wlasciwie moglby byc jeden mod z kontem shella nigdy by nie tracil prawd adminowania a nie musialby miec wlaczonego kompa 24h / dobe :D

Lucider
komentarz
komentarz
Aha i jeszcze instrukcja jak się połaczyć bo ja kiedyś próbowałem ale nie umiem :D

Instalujesz sobie klienta IRC i w oknie wpisujesz polecenie, np.

/server poznan.irc.pl albo /server poznan.ircnet.pl

A potem wpisujesz polecenie

/join #forumpc < na przykład :D

Kamix
komentarz
komentarz

To jak z tym kanałem IRC ?

Będzie ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.