x-kom hosting

Kanał IRC

Lucider
utworzono
utworzono

Czy istnieje oficjalny kanał IRC ForumPC? Jeżeli nie to może warto byłoby utworzyć :)

Kamix
komentarz
komentarz
Czy istnieje oficjalny kanał IRC ForumPC

Chyba nie !

warto byłoby utworzyć :)

Racja...

Lucider
komentarz
komentarz

Jeżeli nie, to niech tylko admin się wypowie czy sam chce utworzyć czy komuś da "upoważnienie" :)

mariuszek
komentarz
komentarz

ja jestem jak najbardziej za utworzeniem :D admini macie nad czym myslec ;>

Fafu
komentarz
komentarz

Wydaje mi sie że nie ma takiej potrzeby... Jeszcze wszyscy pójdą na irca i nie bedzie nikogo na forum!

mariuszek
komentarz
komentarz

ale kanal irc bylby bardziej do celow towarzyskich a nie do pomocy w komputerach ofc moznaby bylo na nim o kompach rozmawiac ale nie bylby alternatywa od forum... :)

Lucider
komentarz
komentarz

Jeszcze nie słyszałem o tym, żeby kanał IRC zmniejszał aktywność na forum :P Przeciwnie - zbliża do siebie społeczność :)

necik
komentarz
komentarz

Właściwie to... czemu nie :)

mariuszek
komentarz
komentarz

No to do roboty juz sie doczekac nie moge :D

bizon11
komentarz
komentarz

A może zamiast kanału IRC można by było wgrać zwykłego bardziej rozbudowanego czata??

Albo korzystać nawet z tego:

http://www.forumpc.pl/chatbox_mod/chatbox.php

mariuszek
komentarz
komentarz

hm imo irc lepszy no ale zrobicie jak zechcecie :P

tazman
komentarz
komentarz

ten pomysł tylko zaśmieci forum, odpada

mariuszek
komentarz
komentarz
ten pomysł tylko zaśmieci forum, odpada

ze czat zasmieci forum czy irc ?? raczej nie sadze zeby irc zasmiecil forum :P

Lucider
komentarz
komentarz
ten pomysł tylko zaśmieci forum, odpada

W jaki sposób?

Ja na chat bym nie wchodził bo mam problemy z Javą :P

GoBi
komentarz
komentarz

Moim zdaniem IRC'a można zrobić.. ale pomysł z czatem na forum czy cosik.. zdecydowanie odpada...

Kamix
komentarz
komentarz

Moim zdaniem IRC !

DoGeR
komentarz
komentarz

Jak będzie IRC(jestem za) to na 100% będą pytania dotyczące kompów :/ Bo jest pełno noobów którzy piszą gdzie popadnie, byle by uzyskać odpowiedź.

mariuszek
komentarz
komentarz

ale przeciez nie trzeba im odpowiadac poza tym mozna dac prawa adminowania kilku osobom i beda one pilnowaly porzadku na kanale :P

DoGeR
komentarz
komentarz

Ta, znowu zabawa z noobami :/ Pewnie dzieci neo i cały czas pod innym ip będą :/

Lucider
komentarz
komentarz

Nooby były, są i będą, nie ma się nimi przejmować bo w ten sposób nie powstałby żaden kanał dot. komputerów :)

DoGeR
komentarz
komentarz

Wiem, dlatego jestem za, jak już pisałem wyżej. Tylko przypominam o tym przykrym fakcie :P

mariuszek
komentarz
komentarz

o albo wprowadzic takie cos zeby nazwe kanalu znaly osoby ktore maja wiecej niz ilestam postow albo ktore okreslona liczbe razy dostala "pomogl"

Lucider
komentarz
komentarz

Nie no dostęp do kanału to z zasady wolny powinien być :P Nie panikujcie, nawet jak się będą pytać to co z tego, tutaj też pytają i nikogo to nie boli :)

GoBi
komentarz
komentarz
Nooby były, są i będą, nie ma się nimi przejmować bo w ten sposób nie powstałby żaden kanał dot. komputerów

Zgadzam się... Niech teraz Administrator znajdzie chętnych do prowadzenia kanału i luz :)

Przemek
komentarz
komentarz

ja tez jestem za :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.