x-kom hosting

GTA 4 nie chce się zainstalować....

metalhero
komentarz
komentarz

ASUS EAH 4850

jest to wina karty??? bo koles w sklepie mi powiedzial ze testowal gta4 na tej karcie i gra dzialala...

falcon1984
komentarz
komentarz

Odinstaluj obecne sterowniki i zainstaluj Catalyst 8.12:

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx

DirectX też zaktualizuj na najnowszy. Zainstalowałeś Windows Live i Social Club ?

metalhero
komentarz
komentarz

Social Club mam, Windows Live chyba tez

pozioma92
komentarz
komentarz

Nie masz windows live scaignij zawartos tego linka i zainstaluj ponownie wejdz w social club play i wyskoczy podobne ok wcisnij ok i ma dzialac.

metalhero
komentarz
komentarz

mam Windows Live

milord
komentarz
komentarz

Witam wszystkich mam problem po zainstalowaniu gta 4 otwieram gre i wyskakuje czarne tlo pozniej pisz error GTA 4 fatal error : RMN40 a mam plyte orginala i podelko tez. Niewiem oco chodzi niechce wejsc jezeli wiecie albo chcecie dac rade to piszcie na gg bende wdzięczny

falcon1984
komentarz
komentarz
Witam wszystkich mam problem po zainstalowaniu gta 4 otwieram gre i wyskakuje czarne tlo pozniej pisz error GTA 4 fatal error : RMN40 a mam plyte orginala i podelko tez. Niewiem oco chodzi niechce wejsc jezeli wiecie albo chcecie dac rade to piszcie na gg bende wdzięczny

Brak Service Pack 3 :akuku:

gta_1@o2.pl
komentarz
komentarz

Siemaa

Problem poolega na tym ze zaczynam instalacje najpierw instaluje mi sie Rockstar games social club i gdy to otwieram loguje sie klikam play pisze mi: application filed to launch . The application ayou are attempting to launch no longer exists. Please reinstall the application or contact support at:

http://www.rockstargames.com/support

I coto ma byc ??

Mam cos zcongac?

Na plytce powinny byc wszystkie pliki. A ja chce se pograc!!

Wymagania sa u mnie w normie wiec to z pewnoscia nie wina kompa.

....::::help::::.... (z góry thx)

falcon1984
komentarz
komentarz

Masz SP3, NET Framework najnowszy, Windows Livei Social Club ?

gta_1@o2.pl
komentarz
komentarz

mam all

lazin
komentarz
komentarz

witam

Mam problem, generalnie wszystko w instalacji bylo ok, dopuki nie przyszlo do sprawdzania daty wydania....gra jest orginalna wiec nie wiem czemu jest taki problem. Bardzo prosze o pomoc..

  • 3 lata później...
luc97
komentarz
komentarz

@Filu co ty bredzisz mój brat ma Windows 7 Ultimate GTA 4 oryginalne i normalnie zainstalował i działa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.