x-kom hosting

GTA 4 nie chce się zainstalować....

wojtek1989
utworzono
utworzono

Witam, mam taki problem... nie chce mi się zainstalować gta 4, problem polega na tym że gdy chce drugą płytę to ja ją wkładam i tu jest problem, otweira się okno z zawartością płyty ale nie instaluje się dalej, w zasadzie to sama instalacja się zawiesza... okno z postępem instalacji wtedy mogę zamknąć, ale okno z napisem żeby włożyć płytę 2 nie chce się wyłączyć, znika dopiero kiedy wyjmę płytę....

Początkowo sobie pomyślałem, "zainstaluje service pack 3 bo nie mam i pewnie dlatego nie chce się zainstalować" zrobiłem to ale ciągle to samo, już mnie to trochę irytuje bo nie po to dawałem tyle kasy za gre żeby nie móc w nią grać....

mój komp to:

E8400

8800gts ssc

2gb kingston hyperx 1066mhz

1200watt antec

Także raczej nie wina sprzętu

Jeżeli nic nie wymyśle to będę zmuszony zrobić format....

Proszę was o pomoc bo mi już ręce opadają.

qnick
komentarz
komentarz

Napisz do cenegi. Ja kupiłem gta w dzień premiery i do tej pory nie pograłem

maciek9980
komentarz
komentarz

wojtek1989: spróbuj zapisać drugą płytę na dysku jako obraz. Gdy instalator zażąda drugiego dysku, to zamontujesz ten obraz w Daemon Tools-ie i podasz w tym okienku ścieżkę wirtualnego napędu.

A43vil
komentarz
komentarz

A jak tak nie pomoże to utwórz sobie na jakimś dysku folder GTA IV i wrzuć tam zawartość obydwóch płyt, wtedy Ci nie wyskoczy okienko o "2DVD"

wojtek1989
komentarz
komentarz

dzięki wszystkim za pomoc, gra się zainstalowała tylko mam jeszcze jeden problem..... gra się nie włącza :angry: pokazuje się takie okienko i po kilku sekundach znika i tyle.... wogóle ten rockstar games social club się nie włącza..... klikam niby wczytuje i nic się nie dzieje.....

To jakiś żart żeby były takie problemy z oryginalnymi grami.....

bez_tytuĹu.JPG

post-14542-1228675084_thumb.jpg

falcon1984
komentarz
komentarz

Masz SP3 i najnowsze sterowniki ?

A43vil
komentarz
komentarz

O ile się nie myle to musisz zrobić tak:

Wejśc na plytkę i zainstalować na nowo to Social coś tam.

Potem utworzyć konto i przed grą się na nie zalogować a grę uruchamiasz własnie przez to social i wtedy dopiero powinna zadziałać.

wojtek1989
komentarz
komentarz

service pack wczoraj wgrałem... jak mówisz najnowsze sterowniki to co dokładnie masz na myśli ? kartę graficzną ? Jeśli tak to mam seryjne które były na płycie razem z kartą, nigdy nie było problemu z nimi w innych grach itp.

Masz SP3 i najnowsze sterowniki ?

Wgrałem właśnie nowe sterowniki do grafiki i ciągle to samo, przeinstalowałem ten social club i nadal nie chce się włączyć :/ nie wiem co mam robić, możliwe że nie chce się włączyć bo baza wirusów nie jest zaktualizowana w nod 32 ?

Nie chce mi się ale chyba będę musiał format zrobić :/ tylko czy coś to da ?

batthew88
komentarz
komentarz

A jak ktoś nie ma SP3 tylko SP2 to nie będzie działać?

filu
komentarz
komentarz

Nie będzie. Musisz mieć SP3 ^_^

falcon1984
komentarz
komentarz

Nic nie musi, wystarczy tryb zgodności z Windows 2000 albo wpis w rejestrze zmieniający wartość CSDVersion na 300

filu
komentarz
komentarz

Zmieniałem tą wartość na 300 i nic. Dopiero jak zainstalowałem sp3 to mi pomogło...

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja na kilku kompach sprawdzałem i po zmianie 300 i restarcie GTA IV ruszało

filu
komentarz
komentarz

To bardzo dziwne :P

wojtek1989
komentarz
komentarz

Witam

Sprawa wygląda tak że zrobiłem format na drugim dysku i zainstalowałem wszystko co trzeba, gra się zainstalowała bez problemu, social club się włącza ale oczywiście zawsze musi być jakiś problem.... Chodzi o to że nie mogę zoałożyć konta na social club, tzn mogę to zrobić ale nie przychodzi mi mail z linkiem żeby konto było aktywne... wszystkie mail'e normalnie przychodzą a tego nie ma.... dlaczego ?

Poczte mam na onecie.

falcon1984
komentarz
komentarz

Załóż sobie maila na gmail.com, wtedy powinno spokojnie dojść

wojtek1989
komentarz
komentarz

Więc wszystko się zainstalowało, założyłem konto, działa... Ale kolejny problem, nie mogę się zalogować do usługi live bo jest info że live może nie obsługiwać mojego regionu... to jak ja mam robić save'y ? skoro muszę się połączyć żeby zrobić save gry...

Dzięki za dotychczasową pomoc i proszę o jeszcze :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Zarejestruj się jako Amerykaniec albo Brytyjczyk :bigsmile:

Zeettii86
komentarz
komentarz

Witam mam taki problem z tym gta!! a dokladniej chodzi mi oto ze jak chce wlaczyc gre to mi pisze "Program za duży do umieszczenia w pamięci" Pomocy z gory dzieki

falcon1984
komentarz
komentarz

A jaki masz sprzęt ?

japatryk@oent.eu
komentarz
komentarz

Mam problem z Gta IV

Problem poolega na tym ze gdy włączam Rgsc(rockstar games bla bla) biore skip login i włączam play wyskakuje mi błąd : application filed to launch . The application ayou are attempting to launch feiled to start. This could be the resoult of it begin blocked by widnows paenral controls/famili safety. Please meke sure you have acces to the application before trying to launch it, or conract support at: http://www.rockstargames.com/support...

Przeszukałem cały internet i nie mgoe nic znalesc :( porsze o pomoc !!:(

Prosze bardzo o szybką odpowiedz. Z góry dziekuje. pzdr!:)

hj.jpg

post-31112-1229635697_thumb.jpg

metalhero
komentarz
komentarz

ja mam taki problem, ze jak wlaczam gta to mi sie pokazuje takie czarne okno, i ani sie gra nie wlacza, ani to okno nie znika ;/ co mam zrobic zeby gra zadzialala??? prosze, pomozcie!!! ;/

666.jpg

post-31392-1229976453_thumb.jpg

falcon1984
komentarz
komentarz

Masz SP3 i najnowsze sterowniki ?

Gra oryginalna ?

metalhero
komentarz
komentarz

sp3 mam, a sterowniki to jakie maja byc???

gra jest oryginalna

falcon1984
komentarz
komentarz

A jaką masz kartę graficzną ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.