x-kom hosting

Konsolaa

Jaką konsole kupić  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak? konsole kupi?

    • PSP ( Playstation Portable)
      7
    • Playstation 2
      4
    • Playstation3
      39
    • Nintendo Wii
      4
    • Nintendo Game Boy Advanced XS
      0
    • Nintendo DS
      0
    • Nintendo Game Cube
      1
    • XBox
      0
    • Xbox 360
      43


adsz66
utworzono
utworzono

Chciałbym się spytać jaka jest najlepsza konsola bo będę w najbliszym czasie konsole chciałbym się spytać jaka jest najlepsz konsola i jaka grafika i itp.

Slimeq22
komentarz
komentarz

Z wyników ciężko wybrać :D Ja stawiam na Ps3.

Painmaster
komentarz
komentarz

Grafika:PS3 chociaz nie wielka roznica pomiedzy ps3 a xbox360

Najwiecej gier:Xbox360

Rozgrywka internetowa:PS3 bo za darmo ale za to system jest bardziej skomplikowany wiec remis z Xboxem

Cena:Xbox360

Ogolnie: xbox360 najlepszy

Wiec jak kupujesz konsole to najlepiej moim zdanie xboxa360

Oczywiscie mowie tu tylko o PS3 xbox360 reszty nie bralem pod uwaga bo juz sa przestazale wlasciwie ew. nintendo Wii(kiedys moje ulubione) lub PSP

Gość
komentarz
komentarz

X360

najlepsze gry na niego wychodzą, a porównajcie np Gears of War do Little Big Planet. Któraś z nich jest dziwna :D

djkraszinio
komentarz
komentarz

ja polecałbym xboxa 360 sam go mam :D i nie żałuje wydanych pieniędzy dużo za*******ch gier jest na niego, Gears of War 2 miażdży każdą grę jakie teraz nie dawno wyszły grafika troszkę lepsza niż na ps3 głównie w wygładzaniu krawędzi (mowa tutaj o grach multiplatwormowych) o wiele lepsze multi może i płatne ale bardzo rozbudowane i z mnóstwem graczy no i oczywiście cena która jest dużym plusem dla xboxa. Jak byś się zdecydował na kupno xboxa 360 to szukaj najnowszego Jaspera z grafiką wykonaną w 65nm i zasilaczem 150W.

Gears of War do Little Big Planet

tych gier nie ma co porównywać do siebie bo to dwie zupełnie inne gry lepsze by było porównanie Banjo Kazooie: N&B z 360-tki właśnie do Little Big Planet z ps3 chociaż też te gry się od siebie sporo różnią

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Xbox 360

+ Premiery gier najczęściej są w pierwszej kolejności na Xboxa.

+ Ogromna ilość gier wyprodukowanych i produkowanych na Xboxa.

+ Przystępna cena jak na takie urządzenie ( 600zł - 1000zł, w zależności od wersji)

Chociaż PS3, też ma chyba dużo +, lecz nie potrafie powiedzieć nic na ten temat, PS3, jeszcze w rękach nie miałem.

NowakoV
komentarz
komentarz

Przeczytaj ten temat: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=71896

Ode mnie: Imho wszystko jedną którą wybierzesz (x360 czy ps3) i tak będziesz zadowolony.

Kamilosław
komentarz
komentarz

Ja bym wybrał Xboxa 360 poniewaz fajne sa na niego gry, chociaz w te co są na PS3 tez bym zagral np. Uncharted albo Little big planet.

A co do Jaspera to jest chyba ale narazie tylko w Arcade MC 256mb ktore maja wbudowaną pamięc

NowakoV
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to nawet arcade z jasperem się jeszcze nie pojawiły, ale w PRO i Elite też ma być.

Kamilosław
komentarz
komentarz

Ja natomiast slyszalem ze juz są, nawet na allegro jest jeden do sprzedania

Slimeq22
komentarz
komentarz

Widzę że Xbox360 prowadzi w starciu.

A co z jego częstą awaryjnością o której tyle się czyta? Zmieniło się coś? Ja właściwie też kupił bym X ale tyle złego się o tej konsoli naczytałem że postanowiłem zakupić Ps3. Nie jestem fanem SONY ani przeciwnikiem X :) Sugerowałem się wypowiedziami.

Poza tym na Ps3 są gry w sam raz dla mnie, stąd ten wybór.

NowakoV
komentarz
komentarz

Awaryjność jest dużo mniejsza niż 2-3 lata temu. MS zmienił 2x płytę główną i poprawił chłodzenie oraz napęd. A nawet jeśli by ci się zepsuła to w ciągu 1 tygodnia serwis ci ją naprawi. Co do PS3 i jego bezawaryjności to jeden wielki mit. Konsola też się psuje. Mój kumpel w ciągu pół roku wysyłał dwa razy na gwarancji, a mój xbox trzyma się już od maja i nie mam żadnych problemów.

Slimeq22
komentarz
komentarz

Też czytałem że Ps3 się psuje (ale te z dyskami 40 i 60 <--chociaż te mniej) o 80 nic złego nie czytałem. Wiadomo to tylko sprzęt i ma prawo się popsuć.

Tak się zastanawiam czy ci co kupują Xbox360 robią to tylko dlatego że ta konsola jest już do przerobienia, czy są uczciwi i kupują gry (a jest ich trochę).

Szkoda tylko że na Xbox jest płatne multi, bo w Ps3 jest za free. Ale za to gry na Ps3 są dużo droższe niż te z Xbox.

djkraszinio
komentarz
komentarz

to już zależy od ciebie czy chcesz przerobić czy nie i czy stać Cię na wszystkie gry w które chciałbyś zagrać i uwierz mi że Ci co kupują xboxa nie robią tego tylko dlatego że można go przerobić bo ps3 też na bank przerobią tylko za jakiś czas co do tego multi to według mnie nie jest jeszcze tak strasznie 100zł za 13 miesięcy to nie jest też tak dużo a radocha jest nieziemska przez multi

NowakoV
komentarz
komentarz

Tak się zastanawiam czy ci co kupują Xbox360 robią to tylko dlatego że ta konsola jest już do przerobienia, czy są uczciwi i kupują gry (a jest ich trochę).
Ja na gry wydałem już prawie 2x więcej niż na samą konsolę :D Mi się wydaję, że piractwo na x360 nie jest aż tak duże...Może z 20-30% konsol jest przerobionych.
Szkoda tylko że na Xbox jest płatne multi, bo w Ps3 jest za free.
Jest płatny, ale dużo lepiej rozwinięty. Mi nie szkoda tych 120zł rocznie.
Ale za to gry na Ps3 są dużo droższe niż te z Xbox.
Nieprawda. Zazwyczaj ceny są takie same, ew. różnica 10zł.
ps3 też na bank przerobią tylko za jakiś czas
Przeróbka ps3 nie ma sensu, bo piraty kosztowałyby po 100zł (sama płyta kosztuje 50-60zł + nagrywarka BD 1000-1500), więc to się po prostu nie opłaca.
Marooooo
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz przenośną to jak najbardziej PSP, a jeżeli "domową" to nie wiem :P

raczej PS3 :)

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Superyaa
komentarz
komentarz

Jeszcze raz powtarzam:

Konsolę kupuje się ze względu na gry!

Mis776
komentarz
komentarz
Jeszcze raz powtarzam:

Konsolę kupuje się ze względu na gry!

Ale fajne jest też gdy można na niej oglądać filmy w Full HD :P

tajfun30
komentarz
komentarz

Moim zdaniem najlepszą z konsol jest PS3, ma większą przyszłość od X360 i mocniejsze podzespoły.

Superyaa
komentarz
komentarz

I tak wyjdą w tym samym czasie.

adasko887
komentarz
komentarz

A ja polecam Xbox-a 360, bo jest lepszy niż PS3, lepsza grafa, lepsze gry, lepsze granie w sieci. PS3 ma dużo dodatków, z czego większość jest nieprzydatna, bo po co mi Blue-Ray, skoro filmy są takie drogie. Po co mi Bluetooth? Jedyny plus to wbudowane WI-FI. No i Xbox jest tańszy, a PS3 80 Gb kosztuje 1400zł, a za tą kasę można mieć Xbox 360 Elite 120Gb plus kilka gierek.

Conrack1410
komentarz
komentarz

błagam cie nie wypisuj takich głupot

  • 2 miesiące później...
aXE
komentarz
komentarz

Trochę z innej beczki, lecz nie chcę nowego tematu zakładać ;)

Czy do X360 można podłączyć więcej niż 1 dysk ? Przez USB czy coś ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.