x-kom hosting

iPhone - warto?

Gość
komentarz
komentarz

Nie polecam Sony Ericssonów - złom. Mają słabe softy i się zacinają.

Ale jak kto woli.

Duban
komentarz
komentarz

Nie polecam Sony Ericssonów - złom. Mają słabe softy i się zacinają.
Zależy od modelu, egzemplarza. Ja miałem i nie narzekałem. Brat ma do dziś i jest OK. ;) Nie są takie złe :)
qnick
komentarz
komentarz

Ja miałem już 2 i nie mogę narzekać. Pewnie kupiłbym trzeciego, gdyby coś się w nich w końcu zmieniło (modele K)

bartek
komentarz
komentarz

Gdybym miał dostęp do HTC to brałbym go odrazu. Ale w takim wypadku zdecyduje się na iPhone'a. Omnią bawiłem się niedawno, jak dla mnie niewygodna w obsłudze, ale może trzeba się przyzwyczaić.

Jeżeli kogoś będzie to interesowało to za kilka dni będe mógł napisać coś o iPhonie.

W każdym razie dzięki wszystkim za wypowiedzi ;)

pozdrawiam

maciexus
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to Diamond jest dostępny w Erze pod nazwą Era MDA IV. Tylko Dimonda bierz jeżeli Ci nie zależy na pamięci, bo nie ma slotu na kartę, a wbudowanej ma tylko 4gb.

Omnię mam, ogólnie oceniam jako telefon średni. Dzwonienie/SMSy to dla mnie katastrofa. Latanie po necie jest dobre (tylko w Operze), MP3 też dobrze, aparat tylko w dzień bo jak jest słabe oświetleenie to trudno dobre zdjęcie zrobić, ale za to kamera jest świetna. I jeżeli zależy Ci na grach to weź telefon z Windowsem, bo są gry już nawet z niezłą jakością.

Jeżeli chodzi o HTC to zaletą jest duże wsparcie ludzi na necie(fora itp.). Możesz też pomyśleć nad XPERIĄ, poszukać czegoś na necie, poczytać bo ja tam mało wiem o XPERII, a xperia ma klawiaturę, i to jest telefon porównywany np z HTC Touch Pro.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.