x-kom hosting

iPhone - warto?

bartek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam serdecznie,

lada dzień przypada mi wymiana telefonu. I stąd moje pytanie. czy warto brać iPhone'a, czy może Omnie, a może jeszce jakiś inny? Zależy mi na internecie, wi-fi no i mp3, ale to akurat chyba ma już każdy. Najbardziej kreci mnie iPhone, ma go może ktoś? Jeżeli tak to prosiłbym o jakieś opinie podobnie jak i posiadaczy omnii czy którejś z nowych nokii albo SE.

Z góry dzięki!

pozdrawiam

n31T
komentarz
komentarz

Bierz HTC touch pro / diamond ew. omnię.

Gość
komentarz
komentarz

Nie warto brać iPhona :/ Miałem go 2 tygodnie i chyba ze 300 aplikacji i mi się znudził :P To taki iPod touch z opcją dzwonienia :P

Bierz HTC Touch Pro, "Omni" nie bierz.

PS: iPhone przed zakupem wydawał mi się niezłym gadżetem, ale gdy trzymałem go w ręcę wydawał mi się pozerskim fantem :D

bartek
komentarz
komentarz

Dzięki za szybkie odpowiedzi;)

HTC niestety jest poza moim zasięgiem. A co do Omnii to zniechęca mnie ten rysik którego nie da sie nawet schowac w obudowie. Może jeszce jakieś propozycje?

n31T
komentarz
komentarz

Jaki przedział cenowy ?

bartek
komentarz
komentarz

Nie ma przedziału cenowego, chodzi o wymianę na telefon dostępny w chwili obecnej w Erze. Z tego co wiem HTC jest tylko w Orange (chyba, że może się myle?)

Thief27
komentarz
komentarz

Nie bierz iPhone! Ten telefon ma tylko dobry wyświetlacz.Jeżeli już chcesz telefon z dotykowym ekranem to Omnia lub LG ku990 którego sobie sam biore:)

n31T
komentarz
komentarz
Jeżeli już chcesz telefon z dotykowym ekranem to Omnia lub LG ku990 którego sobie sam biore:)

Jak masz do wyboru omnie czy tego LG to bierz omnię, ma przynajmniej windowsa. Poza tym z tego co widzę to omnia w erze kosztuje dosyć sporo, od 999zł, tak więc czy jest sens ?

szamantheman
komentarz
komentarz

Odpowiedz sobie na pytanie po co ci to, bo jeżeli szukasz TELEFONU to ww odpadają.

Dzwoniłeś kiedyś takim telefonem? - wybranie numeru - ponad 10 sek (w samochodzie już nie zadzwonisz /mówię oczywiście o kierowcy/)

Kumpel po pijaku 20 minut po takse dzwonił z Omni - poracha totalna z nimi jest.

bartek
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi

Do czego potrzebuje telefonu? Hmmm... teoretycznie do dzwonienia i pisania sms-ow, ważny jest dla mnie jednak (o ile nie wazniejszy) dostep do neta oraz mp3. Kierowcą jeszcze nie jestem ;)

Co do Omnii to raczej coraz mniej mi się podoba, a już całkiem pogrąża ją ten rysik. W iPhonie nie potrzebuje żadnego patyczka żeby napisac smsa, a w omni nawet małe kobiecie dłonie nie trafiają w literki bez rysika. I to jest dla mnie duża wada, nie wyobrażam sobie wyciągania z kieszeni patyczka podczas lekcji i pisania sms-ow;)

LG odpada, miałem już w rodzinie kilka tych telefonów, raczej mało udane konstrukcje. Może jeszce jakieś inne propozycje lub opinie?

Czekam i pozdrawiam;)

Gość
komentarz
komentarz

Czemu HTC poza zasięgiem?? Przecież jest tańszy od iPhona..

Zdecydowanie polecam HTC Touch Pro. :)

W iPhonie przydałby się ten "patyczek' bo pisanie esemesów nie jest tak niesamowite jak to piszą :D

A w tym HTC masz klawiaturkę i dość przyjemnie się na nim pisze :P

n31T
komentarz
komentarz
Czemu HTC poza zasięgiem?? Przecież jest tańszy od iPhona..

Zdecydowanie polecam HTC Touch Pro. :)

Od kiedy <_< ? Touch pro jest 600zł droższy od iphona, a jest poza zasięgiem autora z powodu iż nie ma go w erze.

Wracając do tematu, to w erze ciekawych telefonów za dużo to nie ma, ja poleciłbym Ci nie brać w ogóle w erze telefonu, tylko kupić jakąś nówkę na allegro, w cenie iphona, możesz mieć HTC tytn II, który jest genialnym telefonem (trochę klocowatym, ale dobrze się lata po necie i pisze esy).

Duban
komentarz
komentarz

Weź cokolwiek w Erze i nierozpakowany sprzedaj gdzieś i z Allegro kup sobie Toucha Pro / Diamond (oczywiście po dołożeniu $$)

  • 2 tygodnie później...
bartek
komentarz
komentarz

Dzięki wszystkim, temat można zamknąć

pozdrawiam

Temat odświeżam, ponieważ mam już ostateczną listę telefonów.

SE K850i

iPhone 16Gb

Nokia n82

Nokia n95

Omnia

SE c905

SE XPERIA

SE c902

samsung armani

SE P1

LG KC910

Nokia e66

Który byście polecili?

n31T
komentarz
komentarz

n82

Mis776
komentarz
komentarz

Bierz Omnie lub SE c905 inne to totalna kaszanka....

n31T
komentarz
komentarz
Bierz Omnie lub SE c905 inne to totalna kaszanka....

Ty znasz się na telefonach czy sugerujesz się tym co słyszałeś na podwórku od kolegów ? Tak się właśnie składa że omnia (słaby wyświetlacz, dziwna rozdzielczość, niewygodne pisanie sms, niewygodny interfejs) to kaszanka. N82 ma symbiana, podobnie jak n95, z tym że n95 ma mało ramu, co nie znaczy że jest zła, bo do normalnego użytkowania wystarcza. Poprzyj jakimiś argumentami te swoje wypowiedzi.

Mis776
komentarz
komentarz

No właśnei największą wadą noki jest symbian... No ale każdemu przydaje się co innego...

n31T
komentarz
komentarz
No właśnei największą wadą noki jest symbian... No ale każdemu przydaje się co innego...

:o faktycznie lepiej mieć c905 i kilka gierek pod javą. symbian = możliwości, podobnie jak windows. To co teraz napisałeś można by przyrównać do tego : "Największą wadą dzisiejszych komputerów jest to że mają XP albo viste, lepiej zainstalować 98".

Mis776
komentarz
komentarz
:o faktycznie lepiej mieć c905 i kilka gierek pod javą. symbian = możliwości, podobnie jak windows. To co teraz napisałeś można by przyrównać do tego : "Największą wadą dzisiejszych komputerów jest to że mają XP albo viste, lepiej zainstalować 98".

Heh korzystam z linuxa :)

A i nie zgodze się, ze na jave jest więcej gier.... I na symbianie niestety często są lepsze

n31T
komentarz
komentarz
A i nie zgodze się, ze na jave jest więcej gier.... I na symbianie niestety często są lepsze

Zrozumiałeś to co napisałem w pełni ?

Liero
komentarz
komentarz

Bierz n82, symbian = mozliwosci, a znowu przy normalnych czynnosciach, jak wykonywanie polaczen czy pisanie smsow nie laguje telefonu, piekny wyswietlacz, na tych klawiszach extra pisze sie sms'y (podobnie jak w k550i) przynajmniej nie ma takiej mozliwisci zeby przycisnac 2-3 klawisze naraz ;) zdjecia robi tez bardzo ladne, nagrywanie wideo w rozdzielczosci 640x480, GPS, wedlug mnie najlepszy telefon jezeli nie lubisz dotykowego ekranu, k850i troche nieudany telefon, niby 5mpx aparat a robi bardzo slabe foty, c902 tez fajny sprzet, jednak klawisze sa dojsc blisko siebie co moze utrudniac pisanie sms'w, jednak nie ma symbiana dzieki cczemu telefon napewno bedzie szybciej chodzil. Wybor nalezy do ciebie, wedlug mnie nie ma sie nad czym zastanawiac tylko brac n82 :)

Duban
komentarz
komentarz
A i nie zgodze się, ze na jave jest więcej gier.... I na symbianie niestety często są lepsze
No właśnei największą wadą noki jest symbian...
Przeanalizuj jeszcze raz ;)

Za kilka dni będę mógł przetestować Omnię i napiszę co i jak :)

Skoro dostęp do net Autorowi potrzebny to ja myślałbym nad iP i Omnią. Nie widzę w dostępnych HTC Diamond, szkoda...

Gość
komentarz
komentarz

Możesz jeszcze zastanowić się na HTC TYTN II - całkiem fany fonik.

n31T
komentarz
komentarz
Możesz jeszcze zastanowić się na HTC TYTN II - całkiem fany fonik.

Całkowicie się pod tym podpisuję. Najlepiej będzie jak kupisz HTC wyżej wymienionego bądź HTC Diamond/Touch Pro.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.