x-kom hosting

PS3 vs. XBOX 360 vs. Wii

Lazutex
utworzono
utworzono

Nie wiem którą konsolę wybrać.

Doradźcie potrzebuje najlepszej! ;)

Mark
komentarz
komentarz

Masz kase na gry to PS3 jedt dobra jak nie chccesz wydawac kasy na gry to wes xbox-a a co do wii to nie zabardzo fajnie sie gra ale jest wieksza zabawa

n31T
komentarz
komentarz

xbox z uwagi na lepszą grafikę. Pooglądaj trochę filmików porównawczych : http://www.youtube.com/results?search_quer...mp;aq=0&oq=

Kamilosław
komentarz
komentarz

Moim zdaniem na Xboxa jest wiele wiecej ciekawych gier np. Gears of war 2, Gry multiplatformowe ładniej wygladają na Xie. Wii tez dosyc fajna konsolka, ale dla tych co mniej zwracają uwage na grafike a bardziej na zabawę z samej gry, chodzi mi tutaj o sterowanie konsoli.

djkraszinio
komentarz
komentarz

polecam xboxa sam go mam i jestem zadowolony tansze gry wiecej gier cena xboxa ktora jest teraz smiesznie niska dobre multi choc płatne co do wad to jest głosne i troche obudowa czasami strzela ale mi to nie przeszkadza o ps3 nic nie pisze bo nie grałem chocaiz moj kumpel z klasy ma i zachwala tez a wii to konsola bardziej imprezowa na spotkania z przyjaciółmi choc gralem na wii w boks i pwoiem ze zabawa przednia była tylko potem troche łapa bolała :D no i przedewszystki co do wyboru konsolki to tez zalezy w jakie gry bedziesz gral

Dark AlexX
komentarz
komentarz

Najlepszym wyborem w tej chwili byłby X360, cena i ilość/jakość gier mówią za siebie. PS3 też nie jest dużo gorsze, ma kilka exów, dla których opłaca się kupić ten sprzęt. A Wii to takie PS2 z pilotem tylko jest droższe i nie ma gier, do tego szybko się nudzi.

NowakoV
komentarz
komentarz

No tych exów jest coraz mniej. FF, Tekken, MGS4 wszystko pojawi się na xboxa. Pozostaje gran turismo i GoW (dla tej gry warto kupić playa). Ja uważam, że do pełni szczęścia trzeba mieć obie konsole i jak tylko wyjdzie GoW kupuje ps3 :)

Conrack1410
komentarz
komentarz
No tych exów jest coraz mniej. FF, Tekken, MGS4 wszystko pojawi się na xboxa. Pozostaje gran turismo i GoW (dla tej gry warto kupić playa). Ja uważam, że do pełni szczęścia trzeba mieć obie konsole i jak tylko wyjdzie GoW kupuje ps3

mgs 4 nie pojawi się na xboxa

Gow? Gears of War ? jeśli tak to przzecież ta gra jest na x360 a nie na ps3

Dark AlexX
komentarz
komentarz

Chodziło mu o God of War.

NowakoV
komentarz
komentarz

mgs 4 nie pojawi się na xboxa
Oj żebyś się nie zdziwił. Hideo między słowami mówił, że pracują nad wersją na X360.
Gow? Gears of War ? jeśli tak to przzecież ta gra jest na x360 a nie na ps3

Chodziło mu o God of War.
Conrack1410
komentarz
komentarz
Oj żebyś się nie zdziwił. Hideo między słowami mówił, że pracują nad wersją na X360.

a skąd to wiesz? rozmawiałes z nim? ... plotka nic wiecej

jak tylko wyjdzie GoW kupuje ps3

troszkę nierozsądne podejście -kupowac konsole dla jednej gry

Najlepszym wyborem w tej chwili byłby X360, cena i ilość/jakość gier mówią za siebie

a przepraszam ile jest tych gier lepszych od tych z ps3? a poza tym jak mowisz o cena/jakosc to mam wrazenie ze pachnie mi to piractwem

No tych exów jest coraz mniej

mniej w porównaniu z czym? z ps2?

xbox z uwagi na lepszą grafikę

jaaaasne - najlepiej naogladac sie filmikow a potem opowiadac takie glupoty - nie ma na xboxa gier ladniejszych od uncharted, gt5, little big planet

Gość
komentarz
komentarz

PS3 jest bardziej przyszłościowy bo ma blu-ray, ale polecam xboxa bo jest tańszy :P

pieluchomajty
komentarz
komentarz

Sam mam PS3 i jest bardzo fajna :P

NowakoV
komentarz
komentarz

a skąd to wiesz? rozmawiałes z nim? ... plotka nic wiecej
Z paru źródeł. Hideo mówił, że pracują nad wersją na xboxa.
troszkę nierozsądne podejście -kupowac konsole dla jednej gry
Nie kupuje dla jednej gry, tylko z powodu jednej gry... A to spora różnica.
fredwym
komentarz
komentarz

Ja bym brał XBOX360. Lepsza grafika.

kajzer
komentarz
komentarz
Ja bym brał XBOX360. Lepsza grafika.

może to jakoś uzasadnisz ??

djkraszinio
komentarz
komentarz
nie ma na xboxa gier ladniejszych od uncharted, gt5, little big planet

jak to nie a gears of war 2, fable 2, mass effect, dużo jest gier które maja kozacka grfikę jakiej nie maja gry na ps3

Keepsake
komentarz
komentarz

Gears Of War 2 < Killzone 2

Tak wogóle nie wiem czy widzicie ale w takie "Ekskluziffy" xkloca można pograć na PC !

Mass efect, Gears Of War....... mam wymieniać więcej ?

Ale to oczywiście tylko moje zdanie :]

Sony przynajmniej nie sprzedaje swoich gier dla PC tylko po to ,żeby Krzysiu sobie ściągnął w partach z rapidshare......

Conrack1410
komentarz
komentarz
Ja bym brał XBOX360. Lepsza grafika.

zalamujesz mnie

jak to nie a gears of war 2, fable 2, mass effect, dużo jest gier które maja kozacka grfikę jakiej nie maja gry na ps3

twoja sygnaturka mówi wszystko - maniak x360

wybacz ale graficznie żadna gra nie przebija kilku pozycji na ps3 więc takie gadanie jest bez sensu

djkraszinio
komentarz
komentarz
Tak wogóle nie wiem czy widzicie ale w takie "Ekskluziffy" xkloca można pograć na PC !

Mass efect, Gears Of War....... mam wymieniać więcej

no i co z tego ze parę gier wyszło na kompa którego posiada połowa świata nie widze w tym nic co miało by mieć związek z tym czy xbox jest lepszy czy nie

Sony przynajmniej nie sprzedaje swoich gier dla PC

może i nie sprzedaje ale nie dba o swoje ekscluzivy dla których warto było by kupic ps3 np tekken 6, metal gear solid 4, czy też Final Fantasy 13 wszystkie te gry pojawią sie na xboxie a miały być killerami jeżeli chodzi o ps3

NowakoV
komentarz
komentarz

Panowie, głupoty gadacie straszne...Jak 13-to letni fanboye. Po pierwsze grafika na obu konsolach jest porównywalna i często gry różnią się tylko detalami. Po drugie Sony nie ma 98% rynku systemów operacyjnych, więc nie chce robić hajsu dla M$. Po trzecie, do pełni szczęścia trzeba mieć obie konsole, ale na początek lepszym wyborem jest Xbox.

Keepsake
komentarz
komentarz

Przeczytaj swoje ostatnie zdanie i porównaj do pierwszego... Niby dlaczego Xbox jest lepszy od Ps3 ? Podaj jakieś argumenty. Btw prowadziłoby to do kolejnej wojny ale ciekawe czy podasz "Xbox jest tańszy"..... Ok po twojej sygnaturce widzę ,że jesteś Fanboyem X'a a po mojej PS3 ;]

Każdy ma inne zdanie i nie chce znowu się kłócić o to która konsola jest lepsza.... Raczej o to która ma lepsze gry :evil2:

ps. IMHO grafikę porównują tylko palanty aż żal mi się robi tych lamusów z youtube........

edit.

może i nie sprzedaje ale nie dba o swoje ekscluzivy dla których warto było by kupic ps3 np tekken 6, metal gear solid 4, czy też Final Fantasy 13 wszystkie te gry pojawią sie na xboxie a miały być killerami jeżeli chodzi o ps3

MGS 4 na xboxa ? Twórca tej gry chyba Hideo Kojima się żalił ,że potrzebuje więcej miejsca na blu-ray więc xboxowe dvd raczej mu nie przypadnie do gustu......

djkraszinio
komentarz
komentarz
MGS 4 na xboxa

wystarczy trochę pogoglować a można znaleźć ciekawe informacje co do wersji na xboxa360, a tak po za tym to Nowakov ma racje zakończmy tą dyskusje bo nigdy nie dojdziemy do porozumienia obie konsole są bardzo dobre na obie konsole robiona jest większość gier jakie teraz wychodzą każda ma swoje unikalne eksluziwy i obie starczą jeszcze na co najmniej

3-4 lata

NowakoV
komentarz
komentarz
Przeczytaj swoje ostatnie zdanie i porównaj do pierwszego... Niby dlaczego Xbox jest lepszy od Ps3 ? Podaj jakieś argumenty. Btw prowadziłoby to do kolejnej wojny ale ciekawe czy podasz "Xbox jest tańszy"
Nie chcemy wojny, ale konstruktywnej dyskusji i jak najbardziej możemy się wypowiadać na tematy konsol, byle z sensem.

Chcesz argumentów (dlaczego xbox jest lepszy na początek, a nie dlaczego jest lepszy, bo tak nigdy nie powiedziałem), to proszę bardzo:

1. Jest tańszy - i właśnie ten podam jako pierwszy. Ludzie naprawdę patrzą na cenę, a różnica 400zł to sporo.

2. Ma większy dysk

3. LIVE! - dużo lepiej rozwinięta społeczność graczy. Więcej dem i gier Arcade.

4. Więcej gier - na razie. Mam nadzieję, że to się zmieni

Ok po twojej sygnaturce widzę ,że jesteś Fanboyem X'a a po mojej PS3
I tu się grubo mylisz. Nadal gram na PS2, a PS3 kupię tylko jak uzbieram kasę. I jeżeli jestem czegoś fanbojem to na pewno nie X czy PS3, bo to po prostu żenujące. Lubię grać i tyle, nieważne na jakiej platformie.
ps. IMHO grafikę porównują tylko palanty aż żal mi się robi tych lamusów z youtube
Amen.
MGS 4 na xboxa ?

Zgadza się. Hideo mówił, że pracują nad wersją na Xboxa. Wyjdzie pewnie za rok albo dwa, ale wyjdzie. Co do samej gry to szczerze mówiąc nie za bardzo mnie kręci. Przeszedłem ją na PS3 i tak naprawdę więcej tam było oglądanie przeciętnego filmu niż samego grania. Polecam natomiast poprzednie części. Mistrz!

Gość
komentarz
komentarz

i co wg was ten Blu - Ray wygrywa z x-em? miał być hit i szok filmy w Blu - ray i co sie okazało? ... może wyszło pare gier w blu- ray jak nie żadna.. filmy nie zrobiły takiej furory wręcz przeciwnie jest ich bardzo mało w tej technologi.. więc dla mnie Blu-ray to przepłacanie Miałem okazje grać na PS3 i na Xboxie w GTA 4 i o dziwo lepiej steruje mi sie na Xboxie .. łatwiej i zdecydowanie gra mniej zamula

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.