x-kom hosting

Który procket lepszy?

djkraszinio
komentarz
komentarz
seria GPS jest gorsza od serii CFT. Przy obciążeniu zaczynają być głośne ( nie to co "by Sirtec"), potrafią się mocno grzać.

przy O/C mogą być problemy ze stabilnością

ja nie wiem chłopie co ty chcesz od tych chiefteków gps sa to bdb zasilacze NIE grzeja sie sprawdzałem jakie leci powietrze i leciało letnie, TRZYMAJA dobrze napecie bo mierzyłem miernikiem, i NIE sa takie głosne

Mag Magik
komentarz
komentarz

RUBTA CO CHCETA

niektórym i tak nie przemówisz. Ale liczą się fakty, to, że kolega wyżej niema problemów z zasilaczem mnie cieszy, tyle dodam, jak już w innym temacie, że niektóre zasilacze wyszły trefne z tej serii, której bez przyczyny bym się nie czepiał. Ale skoro w każdym temacie polecacie GPS'y to nie dziwcie się, że to powtarzam. W końcu też nikt nie musi mnie słuchać, ale zdanie mam własne poparte argumentami i własną wiedzą, doświadczenia z tym zasilaczem od strony użytkowania nie mam, nie będę kupować czego co sam nie polecam.

I nie gadaj mi:

gps sa to bdb zasilacze NIE grzeja sie sprawdzałem jakie leci powietrze i leciało letnie, TRZYMAJA dobrze napecie bo mierzyłem miernikiem, i NIE sa takie głosne

takich rzeczy, bo na podstawie jednego, czy dwóch sztuk nie powinno się podsumowywać całej serii.

Mbroziak
komentarz
komentarz

Akurat dokładnie ten chciałem sobie kupić i go kupię :)

Wiem że Chiefteki są dobre. A jeżeli będe miał problemy to najwyżej oddam i napiszę na forum. Ale wątpie żeby tak było.

Gość
komentarz
komentarz
PENTAGRAM Silent Force PSF-460-P12S - 460W - nie musisz z nim spać xD

Pentagramy są ciepłe i głośnawe.

sichutki i wydajny)

Ciche to one nie są, zapewniam cię

przy O/C mogą być problemy ze stabilnością,

Musi być to jakieś mega wielkie OC, bo sprzęt który ciągnie niewiadomo ile watów.

djkraszinio
komentarz
komentarz

Wiadomo ze w kazdej serii pojawia sie jakies wadliwe egzemplarze zasilaczy wiadomo nikt nie jest doskonały

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.