x-kom hosting

problem z geforce 9600gt

rafidoc
komentarz
komentarz

Proc trochę hamuje ci kartę.

Ja z PDC E5200 mam 15300pkt jeżeli mówimy o 3dmark05 .

Mam ASUS w wresji TOP.

Kolega ma ZOTAC AMP EDITION i na E8400 podkręconym do 4.05ghz zrobił 22500pkt.

pegazorek
komentarz
komentarz
Proc trochę hamuje ci kartę.

Ja z PDC E5200 mam 15300pkt jeżeli mówimy o 3dmark05 .

Mam ASUS w wresji TOP.

Kolega ma ZOTAC AMP EDITION i na E8400 podkręconym do 4.05ghz zrobił 22500pkt.

to do ilu potrzeba proca podkręcić żeby było ok i jakim programem to najlepiej zrobić i czy po pomyślnym teście w 3dmark można stwierdzić że ze sprzętem wszytsko jest ok???

Akahan
komentarz
komentarz

No raczej tak, skoro 3d smark nie wykaże takich błędów, ale benchmarki, a gry to dwie inne bajki, może programy nie wykazują błędów, a w grach kiszka i na odwrót, a i czy to jest wersja fabrycznie podkręcona? Bo dużo jest 9600GT od Asusa...

pegazorek
komentarz
komentarz
No raczej tak, skoro 3d smark nie wykaże takich błędów, ale benchmarki, a gry to dwie inne bajki, może programy nie wykazują błędów, a w grach kiszka i na odwrót, a i czy to jest wersja fabrycznie podkręcona? Bo dużo jest 9600GT od Asusa...

to chyba jest normalna wersja nie jest podkręcona, napiszcie do ilu powinienem proca podkrecic

Akahan
komentarz
komentarz

Ale to nie przez to gra Ci się wyłącza... Ale tak do 2,6GHz, ale nie myśl, że jak podkręcisz to Ci problem zniknie.

pegazorek
komentarz
komentarz

nie no ku... juz mnie to powoli dobija zainstalowalem se pesa 2009 i call of duty 4 i w zadna gre nie moge normalnie popykac bo po 15 min sie komp wylacza. Co sie dokladnie robi zeby oddac tę karte zeby mi zmienili albo cos bo juz nie moge wytrzymac i czy bezproblemu mi ja wymienią czy trzeba sie uzerac z takimi sprzedawcami. Jestem pewny że to wina karty bo przez pół roku miełem zintegrowaną i nic sie nie działo a teraz zmieniłem na te i juz sie komp pier.....i. Karte kupywalem na allegro i koleś był super sprzedawcą

coś sie stało zrobiłem update biosa i cos sie nie wylaczają gry ale poczekamy zobaczymy narazie wszystko jest ok

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.