x-kom hosting

Allebzdury do kwadratu (QUAD)

kryptos
komentarz
komentarz

Pozwoliłem sobie na krótką rozmowę na gadu-gadu z tym gościem od "NAJWIĘKSZEGO PROCESORA".

<Ja>albo nie znacie się na sprzęcie, który sprzedajecie, albo celowo wprowadzacie klientow w blad, mam na mysli ta aukcje:

<Ja> http://www.allegro.pl/item445149711_ninja_...gtx_poznan.html

<tanikomputer> w blad?

<Ja> QUAD Q9550 11,32 GHz

<Ja> to jest blad, i to powazny

<tanikomputer> suma taktowania rdzeni. nie widze w tym bledu.

<Ja> ten procesor nie ma taktowania 11,32 GHz, ma 4 rdzenie o taktowaniu 2,83, rdzeni sie nie sumuje

<tanikomputer> sumuje.

<Ja> nie sumuje sie, wprowadza Pan klientow w blad, to sa cztery OSOBNE rdzenie, kazdy o taktowaniu 2,83, nie pracuja jednoczesnie nad tym samym zadaniem, wiec ich sie nie sumuje.

<tanikomputer> nadal uwazam, ze opis nikogo w blad nie wprowadza.

<Ja> no to mamy odmienne zdanie, mimo wszystko ciesze sie, ze zobaczylem ta aukcje, moglem sobie odpuscic zakupy u was i odradzic to innym;)

<tanikomputer> polecamy sie na przyszlosc.

To ja także polecam.

Akahan
komentarz
komentarz

Ja bym w ogóle tym idiotom, bo inaczej powiedzieć nie mogę, podał link do tego tematu, może by sobie poczytali to i owo, bo to cyrk na kółkach, a 99,9% zna się na sprzęcie jak ja na rysowaniu...

Duban
komentarz
komentarz
<Ja> moglem sobie odpuscic zakupy u was i odradzic to innym;)

<tanikomputer> polecamy sie na przyszlosc.

:haha:

To mnie rozbawiło.

Koleś ma pojęcie.

kryptos
komentarz
komentarz

Tak to jest, przecież każdy sobie może założyć firmę i sprzedawać komputery bez żadnej wiedzy o tym. A nasza rola chyba jest taka, żeby odradzać kupno u takich gości. ;)

Co powiecie na czarną listę sklepów? I może listę polecanych?

Ivo1982
komentarz
komentarz

Wiecie co mozna byloby zrobic?? taka mala prowakacje, czyli napisac ze calkowicie nie znam sie na komputerach i chcialbym kupic komputer dla mojego synka ktory bedzie tylko iwylacznie gral w gry komputerowe no i oczywiscie dopytac sie jaka jest szykosc tego pocesora(ow) (ciekawe czy fachowiec ktory sprzedaje sprzet, by zareagowal na temat tych rdzeni)

kryptos
komentarz
komentarz

O, dobre.

Napiszę do tego "tanikomputer" i poproszę o radę.

EDIT: Kurczę, są niedostępni. Poczekam, aż będą i zobaczymy wtedy, jaki zestaw mi zaproponują. Dodam, że cena nie gra roli.

Konsurk
komentarz
komentarz

Też mi nowość. Po co ten bezsensowny temat? :huh: Od "wieków" wiemy, że sprzedawcy wciskają kit i jest to bez wątpienia większość. Wiadomo też, że każdy będzie ten kit wciskał, nawet gdy ty go będziesz przekonywał, że nie ma racji. Ale takie jest jego zasrane zadanie (jeżeli chodzi o pracownika). Wymaga tego pracodawca. I powiem Ci tylko tyle. Gdybyś ty pracował w takim sklepie i szef kazał by Ci polecać to co zalega na magazynie to dostaniesz premie to też byś tak zrobił! - zwracam się tu do autora tematu.

Co do tego, że piszą np. 9,6GHz etc. - to już jest reklama i...

Właśnie.

Kupić, a potem podać chama do sądu, że sprzedał mi procesor czterordzeniowy o taktowaniu 2,4 GHz na rdzeń, a w opisie aukcji jak byk stał procesor taktowany na 9,6 GHz. tongue.gif

...gdybyś podał to do sądu to by cię chyba wyśmiali.

O, dobre.

Napiszę do tego "tanikomputer" i poproszę o radę.

EDIT: Kurczę, są niedostępni. Poczekam, aż będą i zobaczymy wtedy, jaki zestaw mi zaproponują. Dodam, że cena nie gra roli.

...dochodzenie prowadzisz?

fball
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item443276440_absolu..._x_3_6_ghz.html tu też tak jest i tego jest całe mnóstwo na alegro więc niemamy sie co czepiac bo tego i tak raczej niezmienimy.

ps:zawalisty ten komp

Lucyfer1993
komentarz
komentarz
...gdybyś podał to do sądu to by cię chyba wyśmiali.

No oczywiście że by wyśmiali, przecież w sądzie też pewnie myślą ze taktowanie rdzeni sie sumuje :hahaha:

Ivo1982
komentarz
komentarz
Też mi nowość. Po co ten bezsensowny temat? :huh: Od "wieków" wiemy, że sprzedawcy wciskają kit i jest to bez wątpienia większość. Wiadomo też, że każdy będzie ten kit wciskał, nawet gdy ty go będziesz przekonywał, że nie ma racji. Ale takie jest jego zasrane zadanie (jeżeli chodzi o pracownika). Wymaga tego pracodawca. I powiem Ci tylko tyle. Gdybyś ty pracował w takim sklepie i szef kazał by Ci polecać to co zalega na magazynie to dostaniesz premie to też byś tak zrobił! - zwracam się tu do autora tematu.

Co do tego, że piszą np. 9,6GHz etc. - to już jest reklama i...

...gdybyś podał to do sądu to by cię chyba wyśmiali.

...dochodzenie prowadzisz?

No tak, czyli dla ciebie niech tak zostanie, niech te dupki klamia i wciskaja ludzion kit, po prostu pieknie....

Duban
komentarz
komentarz
No tak, czyli dla ciebie niech tak zostanie, niech te dupki klamia i wciskaja ludzion kit, po prostu pieknie....

Jesus. Temat rzeka. Zakładając takie tematy poprawimy coś? Tak? No to dalej wszyscy razem !

Nie ma to największego sensu.

Wiadomo też, że każdy będzie ten kit wciskał, nawet gdy ty go będziesz przekonywał, że nie ma racji.

I tyle !!

Pozdrawiam i wnoszę o zamknięcie tematu...

swirek
komentarz
komentarz

i wnoszę o zamknięcie tematu...
Jako autor takze wnosze o zamkniecie tematu.
gordond
komentarz
komentarz

I co was to boli ze goscie sprzedaja sobie komputery i wypisuja bzdury ? jak ktos chce sobie kupic komputer i jest troche bardziej rozgarniety to sobie poczyta o co chodzi w temacie i juz bedzie wiedzial co kupic, wcale nie trzeba sie duzo meczyc i siedziec temacie od dziecka, wystarczy jeden post na byle ktorym forum komputerowym i prawie na pewno ktos doradzi co kupic. Ludzie musza jakos zarabiac, i szacunek dla tych ktorzy potrafia kombinowac i zarobic niz pojsc do zakladu i robic przy jakiejs maszynie ze 1000zl, a to ze 90% spoleczenstwa to czesto nieoczytani idioci to tylko okazja dla tych 10% zeby zarobic. zawsze i ze wszystkim tak bylo i tak bedzie. gdyby wszyscy byli rowni to bylo by nudno prawda ? :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.