x-kom hosting

e8400 czy e8500

BraYneX
komentarz
komentarz

gigabyte ga-eg31m-s2 max moge wsadzic 4 gb ramu 2 sloty po 2gb

harrold15
komentarz
komentarz

ramy ktore podales wyzej beda odpowiednie ale dla twojego ulatwienia kup sobie 4x 512mb i wykorzystasz sobie Dual Channel, jesli jednak chcesz zostac przy 2x 1gb to musisz zobaczyc w instrukcji ktore sloty beda odpowiednie zeby wykorzystac ten tryb oczywiscie przypuszczam ze planujesz zakupic 2gb jesli wiecej to logicznie zwiekszasz proporcjonalnie

BraYneX
komentarz
komentarz

mam tylko 2 sloty wiec wejdzie 2 x 1gb lub 2 x 2bg nie mam 4 slotów a chyba jak bedzie 2x 2gb to tez bedzie dual chanel

harrold15
komentarz
komentarz

aha, to sorki za pomylke pomylilem modele :blush: no to masz racje tak czy tak bedzie dual channel, dobra bo sie zrobil offtop ^^ z prockow zeszlismy na ramy :P

BraYneX
komentarz
komentarz

;) ale chyba lepiej zainwestowac w 2 x 2gb narazie gry wykorzystuja niecałe 1 najwyzej pózniej tylko wymiana procka płyty drógi toxic do cross fire a ram zostanie ten sam

harrold15
komentarz
komentarz

wedlug mnie zrob tak:

wymien zasilacz na jakis firmowy np. firmy Chieftec

wymien ramy 2x 1gb (w zupelnsci wystarczy, nawet w przyszlosci chyba ze naprawde pragniesz miec te 2x 2gb)

w nastepnej kolejnosci wymien grafike na ta co mowiles, przy podkreceniu procka...

jako ostatnie wymien procesor :)

BraYneX
komentarz
komentarz

procka na c2d e8500 dobra dzieki harrold powiedz jak to dam plusa nawet 2

dobrze mi doradzasz szkoda ze kasy nie mozesz dac :lol:

harrold15
komentarz
komentarz

co mam ci powiedziec? podalem ci kolejnosc wymiany podzespolow, jest to tylko moja propozycja, zrobisz co chcesz, dalem kolejnosc bo wymiana wszystkich naraz nie jest latwa bo chodzi tu o finanse, ale lepiej wymieniac podzespoly ktore sa przestazale a patrzac na twoja grafike i procesor narazie nie jest najgorzej dlatego podalem je w ostatnich pozycjach.. ;)

BraYneX
komentarz
komentarz

ale grafa słabiutka czytałem ze dobra do filmów hd a nie do gier dobra wielkie dzieki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.