x-kom hosting

Jaką karte graf kupić?

Quaresma74
komentarz
komentarz

Ja cie błagam za drogo....To moze z allegro ale liczac zarem z wysyłka 550zł???

Lipton
komentarz
komentarz

No to zamiast Chiefteca 450W, weź Modecoma MC 350W. Pamiętaj MC nie Feel i zamiast 2gb ramu weźmiesz jedną kostkę. Zostanie jakieś 110 zł na kartę :)

Quaresma74
komentarz
komentarz

I jaką ja kupie karte za 110zł???

Lepiej podajcie jaką moge kupic karte graficzna do 250-300zł do mojego kompa i zeby potem pasowała jak bede go odnawiał...Chyba ze kupie nowy zestaw cały:P

mistrz933
komentarz
komentarz

Z tego co w pierwszych postach widziałem masz wejście AGP które powoli wychodzi ze standardu, jak decydujesz się odnowic kompa to musiałbyś kupic wiele rzeczy na raz żeby karta pasowała bo pewnie by była w PCI-E - płyta, karta, zasilacz. Jak dla mnie lepszym wyjściem będzie złożenie nowego, chyba, że dalej chcesz pchac się w AGP to HD3650 - najlepsza karta pod to wejście.

Dalej możesz wydac te 500zł co na początku?

Quaresma74
komentarz
komentarz

Chodzi o to ze kase mam tylko szkoda mi jej wydac:P No wiecej jak 500zł nie dam... Nie po to pracowałem przez wakacje zeby tearz wszystko na kompa dac:P Niech juz bedzie 600zł...

Czabi
komentarz
komentarz

radzilbym ci zainwestowac pieniadze w nowy komputer poniewaz nie oplaca sie nic dokladac do tej plyty

Quaresma74
komentarz
komentarz

To dawajcie propozycje nowego sprzetu do 600zł najlepiej juz w wysyłką.... :o

Lipton
komentarz
komentarz

Modecom MC 350W

Procesor Athlon 64 AM2 5000+ BOX

Płyta główna GA-MA69VM-S2

Pamięć DDR2 1 GB 800 MHz Goodram

468 zł z przesyłką.

+

http://www.allegro.pl/item433221310_gigaby...urbo_force.html

Jak możesz to dołóż !

grubys
komentarz
komentarz

A może taki:

Płyta główna

Procesor

Pamięć RAM

Zasilacz

Karta graficzna:

Radeon

lub

właśnie ten GF co podał Lipton

pozdro

Lipton
komentarz
komentarz

No ten jest troszkę gorszy od mojego :)

Tylko żeby nie było że jestem nie subiektywny.

Quaresma74
komentarz
komentarz

Tylko czy Lipton znajdziesz linki z tym na allegro do 600zł z przesyka???

Quaresma74
komentarz
komentarz

a ta grafa dobra w wym zestawie Radeon X1200???

Lipton
komentarz
komentarz

To jest karta zintegrowana z płytą główną, zdecydowanie słabsza od 7900GS :)

Quaresma74
komentarz
komentarz

A jest cos podobnego tylko bez karty graficznej albo z lepszą na allegro.pl?? :mellow:

Lipton
komentarz
komentarz

Czemu musisz kupić ten zestaw na allegro ?

Zestaw z apollo + 7900GS z allegro wyjdzie Ci 630 zł z przesyłkami.

Quaresma74
komentarz
komentarz

Bo na allgro mam juz konto a tam bym musial znowu zakładac:P

Lipton
komentarz
komentarz

No i co z tego :)

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Wez proca,plyte i ramy z tego sklepu co podales:shift czyli Płyta główna GA-MA69VM-S2 140zl,Procesor Athlon 64 X2 4600+ BOX 145zl,Pamięć DDR2 2x1 GB 800 MHz 89zl

Poszukaj w innym sklepie w miescie zasilacz ModeCom MC-350ATX 2.0 350W 85zl[mysle ze absolutny max 90zl],i grafike co podał Lipton za 129zl-->popros kogos znajomego o zamowienie tej karty,naprawde warto :wykrzyknik: i lepiej sie spiesz bo to bardzo dobra cena i zaraz moze ktos wykupic przed tobą :D

Razem wychodzi:588zl i masz dobry komputer :)

Quaresma74
komentarz
komentarz

Ostatnia juz prosba 2 ulice od mnie jest sklep z akcesoriami komputerowymi.Wziąłem ulotke i ma on strone Oto adres www.proline.pl wybralem juz procek AMD Athlon 64 X2 5000+ i prosze o dobór sprzetu do tego procka...Max 500-600zł...

Help :blink:

Quaresma74
komentarz
komentarz

Jutro jade kupic nareszcie te czesc....:P

Poprosze juz ostatni raz o propozycje ale tylko z 2 sklepów www.komputronik.pl i www.proline.pl

Oczywisie MAAX 500zł bo zasilacz juz mam http://www.allegro.pl/item430610500_salon_...cie_gratis.html

Wielkie thx za odpowiedzi :D :lol: :mellow:

HELP :(

Quaresma74
komentarz
komentarz

To podaj link do tej grafy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.