x-kom hosting

Jaką karte graf kupić?

Quaresma74
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam wielką prośbę czy możecie i powiedzieć jaki mogę procek kupic i karte graficzna do płyty głownej:ASRock K7S8X v3

Zeby miescilo sie to do 400zł gora 500zł:P

Procek tak z 3GHz by sie przydal i karta tez taka juz dosc :D Pixel 3.0:P

Edytowane przez Tomek
zmiana działu

Gość
komentarz
komentarz

Nie ma sensu pchać się w składanie czegoś pod tą płytę. lepiej byś zrobił inwestując tą kasę w złożenie czegoś pod C2D albo Athlon X2 (tańsze).

Ale jak koniecznie chcesz to możesz na płyte włożyć:

Procesor: AMD XP 3000+ Barton model 10 AXDA3000DKV4D + OC (używany, na nowego szkoda kasy wydawać, moim zdaniem)

Grafika: ATI SAPPHIRE HD3650 512MB DDR3 725/1400MHz Dx10 lub GF GeForce 6800GS 256MB DDR3 256bit

Quaresma74
komentarz
komentarz

To jaką płyte główna kupić??? Tak zeby to bylo do 400zł Wszystko razme... :lol:

Lipton
komentarz
komentarz

Lepiej zrób tak jak Ci polecił Thompson.

Quaresma74
komentarz
komentarz

To chce tak zrobic ale prosze o porad wiecej..Jaki to ma byc sprzęt.Nie znam sie zbytnio na tym wiec:p :D

Lipton
komentarz
komentarz

Napisz jeszcze jaki posiadasz zasilacz.

Quaresma74
komentarz
komentarz

A jak to sprawdzić???

Lipton
komentarz
komentarz

Musisz odkręcić obudowę i w górnym lewym rogu będziesz miał puszkę, tam będzie naklejka i najlepiej zrób jej zdjęcie lub napisz jaka jest jego moc i marka.

Quaresma74
komentarz
komentarz

EPS-300 ATX 350W

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

Wymiana zasilacza murowana chociaż na jakiś markowy 400W.

Gość
komentarz
komentarz

No za 400zł to ciężko będzie, więc zaproponuję takie coś:

Procesor: INTEL DUAL CORE E2180 2GHz LGA775

Płyta: MSI P35 NEO3-F S775

Karta graficzna: GF8600GTS 256 (poserwisowa, ale tania) lub GIGABYTE GeForce 8600 GT

Razem: około 520zł. No i jeszcze sprawa zasilacza, chociaż to co podałem powinno iść na twoim, ale ja bym raczej nie ryzykował. Jak z ram'em? Masz jakieś DDR2 czy też trzeba kupić?

Quaresma74
komentarz
komentarz

To nie mozna sie zmiescic w 400zł???Bo wiecej nie dam na nowy sprzet bo jeszcze komore nowa kupuje...Jak sie cos znajdzie do 400zł dawajcie linki i kupuje...:P:D:blink::(

PaQre
komentarz
komentarz

lepiej dołożyć kilka złotych i mieć pewność że nie spotka cię żadna przykra niespodzianka czy nie dokładać paru złotych,a potem zapłacić 2,3 razy więcej?

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
To nie mozna sie zmiescic w 400zł???Bo wiecej nie dam na nowy sprzet bo jeszcze komore nowa kupuje...Jak sie cos znajdzie do 400zł dawajcie linki i kupuje...

Jezeli w gre ma wchodzic wymiana calej platwormy to nie ma szans zmiescic sie w 400zl,chocby nie wiem co : A grafiki za 400zl do twojej plyty mysle ze nie ma sensu kupowac dozbieraj do

PROCESOR PENTIUM DUAL-CORE E2160 1.8GHz 1M LGA775 180zl

Płyta głowna GIGABYTE GA-P31-DS3L 155,00zl

Zasilacz Chieftec GPS-400AA-101A 99zl

GIGABYTE GeForce 8600 GT 256MB DDR3/F-V 119zl

1Gb ram DDR2 Kingston 55zl

Razem:608zl Za ta kwote mozna zmodernizowac kompa zmieniajac cala platworme,nizej zejsc sie juz nie da,chyba ze kosztem gorszej karty graficznej,ale sensu to nie ma :(

Walkman
komentarz
komentarz

a może wyniuchasz jakąś używke ciekawą za małe pieniądze

Quaresma74
komentarz
komentarz

To lepsze sa Intele czy Athlony???

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli będziesz kręcił bierz Intela, jeżeli nie to Athlona.

Gość
komentarz
komentarz

W tej chwili znacznie lepsze są Intele z serii Core2Duo, które niestety nie mają konkurencji wśród Athlonów.

Quaresma74
komentarz
komentarz

To zestaw z Athlonem zmieścił by sie w 450zł???

Lipton
komentarz
komentarz

Niestety nie, zmieściłby się w 550 zł.

Gość
komentarz
komentarz

Choćbyś nie wiem jak się sprężył to i tak nie złożysz sensownego zestawu za 400zł. No chyba że używasz PC do prac typu Word i Paint to może wtedy dało by radę ;) Znowu te 550-600zł to nie tak dużo a przynajmniej będzie to jakoś chodzić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.