x-kom hosting

Grafika za 650-700zł

falcon1984
komentarz
komentarz

To są Radki 3850, a ty chciałeś 4850 przecież :P

Lipton
komentarz
komentarz

Aha oprócz zakupu karty i zasilacz warto by było zakupic 1gb ramu, bo 2gb to na dzień dzisiejszy standard :)

runeone
komentarz
komentarz

hmmmm, mój błąd;p

Teraz mam wybór: Saphire czy Gigabyte czy Asus.

Którą polecacie?:

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=ASUS+HD4850+512

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=GIGA+HD4850+512+256

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=SAP+HD4850+512

Zauważyłem iż bezpośredniego wyjścia HDMI nie mają ale chyba każdą podłącze poprzez odpowiednią przejściówkę nie?

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, podłączysz

Bierz Asus, Sapphire albo PowerColor

runeone
komentarz
komentarz
Aha oprócz zakupu karty i zasilacz warto by było zakupic 1gb ramu, bo 2gb to na dzień dzisiejszy standard :)

Mam 2x 512 i 2x 1gb 667 czyli razem 3gb. Natomiast w bliskiej przyszłości zamierzam wymienić te ramy na troche szybsze.

Tak, podłączysz

Bierz Asus, Sapphire albo PowerColor

Co mi z tych 3 poradzisz kupić?

falcon1984
komentarz
komentarz

W pierwszej kolejności bym brał na równi Sapphire lub PowerColor

W drugiej (a w zasadzie trzeciej) Asusa

runeone
komentarz
komentarz

Znajde gdzieś taniej Saphire niż w Pro line za 465zł? Wiadomo że wchodzą w gre koszty przesyłki jeśli kupowałbym na necie. Znasz jakieś dobre źródla gdzie mógłbym kupić po cenie hurtowej?

runeone
komentarz
komentarz

W piątek kupuje Radeonka Saphire. Spróbuje podłączyć na obecny zasilacz. Jak sądzicie zamawiać już czy próbować uciągnąć na tym?

Akahan
komentarz
komentarz

Uciągnąć powinien, dobrej dosyć firmy jest, ale 380W to trochę mało na tego Radeona, ja bym poczekał :D

runeone
komentarz
komentarz

czytałem na necie. Optymalny zasilacz do tej karty to 450W. Myślisz że go spale jak włącze Race Driver Grid'a na najwy ższych na tym zasilaczu?;p W sumie to już mógłbym zamówić na llegro zasilacz to jak jutro by przelew poszedł to na piątek powinien już być.

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie podłączaj go lepiej na tym zasilaczu, bo może si coś spalić, szkoda kompa

runeone
komentarz
komentarz

Jeśli pójdzie zasilacz moge stracić wszystkie podzespoły. Doradzasz abym zmienił? Który z tych 3 które wcześniej podałeś byłby najlepszy?

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, doradzam kupić mocniejszy, Radek potrzebuje porządnego zasilacza 450W

Wszystkie są dobre, BeQuiet chyba najlepszy

  • 3 tygodnie później...
runeone
komentarz
komentarz

Podłączyłem Radka(stary zasilacz ciągnął, ale pogra w coś mogłem pomażyc;]). Więc teraz mam go wrzuconego z Corsair 650W no i resztą która wymieniona wcześniej. Uporałem się z problemami po podłączeniu nowego sprzęu(choc łatwo nie było) no i mam kolejny problem. Włączając jakąkolwiek gre nowszą od Age of Empires I zacina się już przy animacjach i filmikach początkowych;/ Nie wiem co jest tego przyczyną. Sterowniki wszyskie z góry na dół poinstalowałem. Doradzi mi ktoś co może by przyczyną?

norbertosek
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja tez polecam radeona 4870. deklasuje rywali :]

//hm , czytałeś temat cały ? a te powyższe posty też ?

olszak
komentarz
komentarz
Ja tez polecam radeona 4870. deklasuje rywali :]

człowieku po co piszesz takie rzeczy jak już kupił? a poza tym jego procesor był by za wolny dla 4870,

a odinstalowałeś stare sterowniki? podpiąłeś dodatkowe zasilanie?

runeone
komentarz
komentarz
Ja tez polecam radeona 4870. deklasuje rywali :]

//hm , czytałeś temat cały ? a te powyższe posty też ?

Mnie się pytasz czy czytałem cały temat? Sądze iż to ja powinienem się o to Ciebie zapytac...

człowieku po co piszesz takie rzeczy jak już kupił? a poza tym jego procesor był by za wolny dla 4870,

a odinstalowałeś stare sterowniki? podpiąłeś dodatkowe zasilanie?

Miałem na tyle duże problemy z kompem że zdążyłem zrobi 3 razy formata i 10 razy zainstalowa Win'a wic wątpie żeby stare sterowniki pozostały na dysku :)

Tak podpiołem.

Da rade mi ktoś pomóc?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.