x-kom hosting

Podłączenie procesora do płyty

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Do grafiki tylko ten 6 pin?

A masz w niej jeszcze inne miejsca na wtyczki? Jeśli jeszcze jakieś jest, to powinno być zaraz obok tego 6-pin. Ja kończę, więc cu i powodzenia w odpalaniu ;)

JSF
komentarz
komentarz

Podsumowując do płyty 24 i 8 pin. Do grafiki 6 pin (w niektórych 8). Od zasilacza zostanie Ci luźny kabel 4 pin.

Nic nie powinno się stać, chyba, że jesteś wybitnie utalentowany w podłączaniu kabli i któryś podłączyłeś odwrotnie ;) Ale jest to bardzo, bardzo trudne i kiedyś bym powiedział, że niewykonalne ale mam kumpla któremu się udało odwrotnie molexa do twardego dysku podłączyć ;).

Jeżeli wszystko robiłeś z wyczuciem, płyta nigdzie nie dotyka obudowy, to nic złego nie powinno się stać. Nawet jeżeli któregoś kabelka nie podłączyłbyś to najwyżej komputer by się nie włączył.

Tak więc odpalaj kompa :)

akcent
komentarz
komentarz

Witam!

Odpalilem go przed chwilą i działa, ekran się zmienia a po jakimś czasie wyskakuje napis:

Reboot and Select proper Boot dervice

or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key

Nie wiem co to sygnalizuje! Proszę o pomoc!

EDIT

Ustawiłem w BIOS na czytanie pierw CD i odpaliłem windowsa. Aktualnie instaluję go na kompie.

W praniu wyszły następujące rzeczy:

Nie działa mi wiatraczek który był podłaczony do obudowy z przodu oraz led które są w nim.

Dysk segate Baracuda 500GB 32MB działa głośno i wytwarza sporo wibracji...

JSF
komentarz
komentarz

Nowe Barracudy tak mają, na początku się kalibrują. Po jakimś czasie powinna się uspokoic. Jak podłączyłeś "wentylka"?

akcent
komentarz
komentarz

he jeszcze nie podłączyłem,,, mam ciężki dostęp do niego i zabiorę się do pracy zaraz po wyłączeniu tej rakiety :)

Super kompik

A propo jak otworzyć połączenie na laptopie przez WI FI ? dodam że z PC już wysyłam sygnał a chcę go jedynie odebrać

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.