x-kom hosting

Karta Grafiki do 250zł

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Jest to zasilacz 350W Megabajt firmy, także sam już nie wiem ..

To jest jeszcze gorsze od Take Me, nie radzę tego gdziekolwiek podłączać :D

EDIT:

Akahan mnie ubiegł :D

Robaldinho
komentarz
komentarz

Ale jednak zaryzykuje - i tak ten komputer na nowej karcie graficznej będzie działać 1 m-c i to może 3h dziennie. A zasilacz może uda mi się kupić okazyjnie wcześniej to i nawet lepiej i tak nie zamierzam ani podkręcać ani nic. Zresztą gwarancję mam :P A kartę to brać PowerColor Radeon HD 3850?

Akahan
komentarz
komentarz

To ryzykuj, ale zasilacz może paść nawet jak normalnie będziesz kompa włączać i potem nie biegnij z płaczem, że coś się spaliło... Co to karty to tak bierz tej firmy...

Anonim1
komentarz
komentarz
Ale jednak zaryzykuje - i tak ten komputer na nowej karcie graficznej będzie działać 1 m-c i to może 3h dziennie. A zasilacz może uda mi się kupić okazyjnie wcześniej to i nawet lepiej i tak nie zamierzam ani podkręcać ani nic. Zresztą gwarancję mam :P A kartę to brać PowerColor Radeon HD 3850?

Tak bierz HD 3850.

Robaldinho
komentarz
komentarz

Nie wiem czemu ale nigdy nie spalił mi się zasilacz nawet ten ów Megabajt 350W a miał co uciągnąć.. Płytę Shuttle Av40s, Pentium4 2,66 GHz Northword, 512 RAM + 128 MB RAM, RADKA X700, Nagrywarka DVD, Dysk, stacja dyskietek, Tuner Satelitarny, Karta Muzyczna. i mimo że faktycznie napięcia były już tragiczne +3.3V - miałem 2,76V; +5V - 4,82V; +12V - 11,72V jakoś wytrzymał tak komputer 4 miesiące i to ostrego używania :D albo miałem szczęście albo kto wie, ale działał komp. (do czasu, ale przyznam miał dobre 8-9 lat - z czasem modernizowany)

W sumie jak nie sprobuję to nie pożałuje..Radek HD3850 faktycznie dowiedziałem sie wymaga 350W zasilacza i może wytrzyma ten miesiąc potem pomyślimy..;)

Gość
komentarz
komentarz
Radek HD3850 faktycznie dowiedziałem sie wymaga 350W zasilacza i może wytrzyma ten miesiąc potem pomyślimy..wink.gif

Ile ten Megabajt ma na lini 12V? 12A? Bo Radeon 3850 ciągnie 95W...

Obstawiam że padnie w pierwszym tygodniu użytkowania (lub będzie resetował komputer)

Robaldinho
komentarz
komentarz

Eheh przy nowym komputerze nie mam Megabajta 350W tylko Take Me 400W - on jest używany aktualnie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.