x-kom hosting

Problem z grami

marfaldo
komentarz
komentarz

Z windowsem jest wszystko okey, instalowałem nie dawno. Co do procesora to na pewno jest dobry dla karty, ponieważ w instrukcji obsługi pisze, że słabszy od mojego (nie pamiętam nazwy),procesor działa dobrze z tą kartą. Myślę, że to raczej od RAM'u.

Klimas1778
komentarz
komentarz

Ja tego nie rozumiem... jak problem od RAMu...?? ja na 512 MB gralem w GTA i co... chodziło płynnie nie wiem co ty masz z tym... ale napewno nie RAM...

falcon1984
komentarz
komentarz

U mnie na starym kompie z 512MB DDR też płynnie śmigało GTA SA, to chyba coś innego jednak

Art09
komentarz
komentarz

Hmmm.. naprawde poważny problem :blink: , nie wiem jak Ci pomóc :(

marfaldo
komentarz
komentarz

Jeszcze raz powtarzam, że do dobrej wydajności karty potrzeba aż 2GB RAM'u, nie chodzi o to, że za mało jest na grę, tylko na karte, aby dobrze działała.

Tak pisze w instrukcji.

djkraszinio
komentarz
komentarz

mój kumpel na celku 2,8 512 ramu i geforce 8500gt gra na maksa w GTA SA i nic mu nie tnie wiec to na bank nie wina ramu

A43vil
komentarz
komentarz

Może reinstal sterów do grafy ?

marfaldo
komentarz
komentarz

Robiłem sporo razy, system też i format. Nic nie pomaga.

Akahan
komentarz
komentarz

Na pewno to nie jest wina, że za mało masz Ramu do karty graficznej, bo to nie prawda, bo takie coś nie jest możliwe, coś sobie ubzdurałeś... Coś musi być ze sterownikami, ale fakt dziwny problem...

Może masz jakiegoś wirusa na kompie i Ci spowalnia... No nie fakt skoro robiłeś formata to i ten motyw odpada...

Tomiak
komentarz
komentarz

Moze ic do kolegi z karta i zobacz co bedzie u niego, albo do serwisu niech ci sprawdza czy jest wszystko ok.

marfaldo
komentarz
komentarz

Już wszystko jest okey:)Problem polegał na tym, że pasta która jest pomiędzy radiatorem a procesorem była zaschnięta, radiator źle pracował i wogóle nie chłodził procesora. Przyszedł kolega zabrał kompa do siebie, założył nową pastę i wszystko jest okey. P za tym procesor był źle zamontowany przez ekipę z serwisu. Oddałem kiedyś kompa do naprawy i taki zajechany wrócił.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.