x-kom hosting

Targ :D

kozer
komentarz
komentarz

ja popieram!!!

zeniTh
komentarz
komentarz

ja tez jestem za i tez moge pomoc modowac regulamin do tego dzialu i ogolnie jestem sklonny do pomocy przy tymze dziale ;P

Gość
komentarz
komentarz

To wy już dział chcecie? :P Może wystarczy przyklejony temat w Nic na temat?

zeniTh
komentarz
komentarz

yyym sorka moze byc temat zacztalem siem w wypowiedz semka i tak samo napisalem :) ale tak serio to bedzie ten temat ? czy nic nadal nie ruszy ?

Przemek
komentarz
komentarz

temat bedzie malo opcjonalny... moze skusicie sie o nowy dzial...

Gość
komentarz
komentarz

O dział proście Bizona... (najlepiej napiszcie do niego na PW). Moderatorzy mogą najwyżej zrobic przyklejony topic ;)

W sumie to można zrobić taki dział, chociarzby na próbe (powiedzmy miesiąc - 2). Jakby dobrze poszło to mógłby zostać ;)

Przemek
komentarz
komentarz
W sumie to można zrobić taki dział, chociarzby na próbe (powiedzmy miesiąc - 2). Jakby dobrze poszło to mógłby zostać ;)
zgadzam sie...

To ja juz pisze do Bizona :)

Vigo
komentarz
komentarz

Zobaczymy co z tego wyjdzie

olej3232
komentarz
komentarz

Taki dział fajna sprawa z tym że sprzedawać będą tylko użytkownicy forum z większym stażem, bo od tych z mniejszym i tak nikt nie kupi(ja przynajmniej bym się nie skusił)!

Przemek
komentarz
komentarz

Taki dział fajna sprawa z tym że sprzedawać będą tylko użytkownicy forum z większym stażem, bo od tych z mniejszym i tak nikt nie kupi(ja przynajmniej bym się nie skusił)!
dla takich spraw izstnieje rozwiazanie... przesylka za pobraniem... ;)
olej3232
komentarz
komentarz
dla takich spraw izstnieje rozwiazanie... przesylka za pobraniem... ;)

wtedy proble zrobi się dopiero jak okaże się że to co kupujesz jest uszkodzone!

Przemek
komentarz
komentarz

wtedy proble zrobi się dopiero jak okaże się że to co kupujesz jest uszkodzone!
to sie otwiera przy listonoszu i jak cos bedzie zle telefon na policje... istnieje zawsze rozwiazanie... pozatym bedziemy myslec jak powstanie dzial... narazie czekam co powie administracja :)
Gość
komentarz
komentarz

Najlepszym wyjsciem byloby w sumie zrobienie tego działu dla użytkowników z jakimś limitem postów. Chociarzby 10-15... Bo jak nie bedzie limitu, to bedziemy miec 1 000 000uzytkownikow i 1000 poxtow miesięcznie :|

Przemek
komentarz
komentarz

Najlepszym wyjsciem byloby w sumie zrobienie tego działu dla użytkowników z jakimś limitem postów. Chociarzby 10-15... Bo jak nie bedzie limitu, to bedziemy miec 1 000 000uzytkownikow i 1000 poxtow miesięcznie :|
to byloby dobry rozwiazaniem...
olej3232
komentarz
komentarz
to sie otwiera przy listonoszu i jak cos bedzie zle telefon na policje... istnieje zawsze rozwiazanie...

Gorzej jak to będzie jakaś uszkodzona część komputerowa, ale uszkodzenia nie będą widoczne gołym okiem, podłączysz nowy dysk do kompa i okazuje się że jest spalony albo ma bad sector-y! No chyba że zaciągniesz listonosza do domu i każesz mu czekać aż sprawdzisz, ale wątpię że któryś się na to skusi!

Moim zdaniem możliwość sprzedaży części powinien nadawać jakiś moderator (na prośbę użytkownika i tylko wtedy gdy ten chce coś sprzedać!) po wcześniejszym wglądzie w posty jakie dany user pisze! Pod uwagę również powinien być brana data rejestracji, żeby się nie okazało że ktoś wywalił 100 czy 200 postów w jeden dzień i może sprzedawać!

Gość
komentarz
komentarz

Ograniczeniem mogła by być rzeczywiście data rejestracjii. Możliwość sprzedawania mieli by tylko użytkownicy którzy są na forum np. miesiąc i mają conajmniej 10napisanych postów (nie licząc "nie na temat").

Przemek
komentarz
komentarz

tak jak juz wczesniej mowielm... najpierw trzeba poczekac na reakcje Administracji :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.