x-kom hosting

Targ :D

Kantek
utworzono
utworzono

Nie wiem moze nie załwazylem na tym forum bo jestem nowy ale brakuje mi działu gdzie by szło cos kupic sprzedac wymienic sie jak jest to przepraszam za zbednego posta ale naprawde nie widziałem

Fafu
komentarz
komentarz

Forum jest od zadawania pytan i udzialania odpowiedzi! Tu nie bazar :P Na allegro coś sprzedaj :D

GoBi
komentarz
komentarz

Mi to rybka.. dawno temu proponowałem bo duzo osób pisało ze ma cos do sprzedania czy kupienia :/ ale sprawa ucichła... od tego jest allegro.

Kurzun
komentarz
komentarz

OD tego jest allegro ale taki dział mógłby powstać. Nie każdy chce wystawić coś na allegro. Zresztą mi podobnie jak Gobiemu

Mi to rybka
:>
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Na allegro się płaci za wystawianie, niektórym to nie pasi ;) To już prędzej świstak ^^

Evil
komentarz
komentarz

Ja bym proponował zrobienie takiego działu. Na każdym forum o takich tematykach jest taki dział i tu też powinien być :P

Po prostu tak jak napisał FrogsterPL nie każdy ma czas na wystawienie przedmiotu na allegro i pieniędzy.

Kantek
komentarz
komentarz

I w tym dziel mógłby byc tez takie cos ze jak ktos wystawił na allegro to podaje link bo nie każdy ma tyle czasu zeby przegladać ciągle aukcje to jest tylko propozycja zależy teraz od władz forum. A i mógłby by ktoś odpowiedzialny za to zeby wyszukiwał fajne atrakcyjne oferty na allegro umiliło by to życie ludzia

DoGeR
komentarz
komentarz

Poczekajcie aż przyjdzie bizon i oceni :P Ale już coś takiego było i coś mu to chyba nie pasowało, więc wątpię że powstanie. Ale wszystko się może zdarzyć.

Fafu
komentarz
komentarz
Poczekajcie aż przyjdzie bizon
taa zanim on przyjdzie :P

Raczej nic nie powstanie, bo był kiedyś jakiś temat o założeniu działu i bizon się nie zgodził więc teraz pewnie też sie nie zgodzi :)

Evil
komentarz
komentarz
taa zanim on przyjdzie :P

Jest teraz na forum

bizon11
komentarz
komentarz
taa zanim on przyjdzie :P

Raczej nic nie powstanie, bo był kiedyś jakiś temat o założeniu działu i bizon się nie zgodził więc teraz pewnie też sie nie zgodzi :)

No proszę 2 minuty po napisaniu posta jakoś przybyłem :P

Co ja o tym sądzę?

No cóż pomysł jest czy dobry trzeba się dobrze zastanowić?

Dlaczego? Jak co niektórzy wiedzą w najbliższym czasie na forum pojawią się reklamy w różnych formach.

Bardzo prawdopodobne jest to że zniknie z naszego forum dział Linki :) W jego miejsce mógłby powstać Bazar ale bez możliwości reklamowania stronek :)

Sprawa ogólnie jest do obgadania z necikiem to on zajmuję się szukaniem reklamodawców :)

Złapie go na gg pogadam :)

Na razie wstrzymuje się z podjęciem jakiejś decyzji :)

Może to nie wszystkich zadowoli no ale cóż nie można mieć wszystkiego jednakże staramy się być w miarę elastyczni na pomysły naszych użytkowników ;)

tazman
komentarz
komentarz

Dodatkowo zaśmieci forum

Kantek
komentarz
komentarz

Nie koniecznie zaśmieci każdmu sie zdarza ze niema czasu szukac na allego roznch rzeczy a tak by było wsystko na miejscu

Evil
komentarz
komentarz

Zgadzam się z Kantek. Bardzo by się przydał ten dział

zeniTh
komentarz
komentarz

ja tez sie przylaczam i popieram powstanie takiegoz dzialu, juz raz w takim temacie pisalem ale wtedy nie wyrazono zgody z "gory" wiec wszystko zostalo zamkniete :)

BlackShadow
komentarz
komentarz

Dobry pomysł nie jest zły... 8-) Można przynajmniej spróbować i zobaczyć jak to się rozwinie. Jeśli będzie ok, to super! A jeżeli zaczną się jakieś kanty z towarem i wysyłką to zawsze można zamknąć sprawę i po bólu..

Fafu
komentarz
komentarz

Teraz to sie zgadzam, bo mam troche rzeczy do sprzedania a mi poblokowali konta na allegro i nie mam na kogo założyć :D

zeniTh
komentarz
komentarz

jak sie nie ma wieku to sie nie handluje na allegro :D albo bynajmniej robi sie to tak zeby nikomu to nie wadzilo i zebys mogl to robic dalej ( psssst: tak jak ja to robie :D )

Fafu
komentarz
komentarz

Hehe ja dużo razy odbierałem osobiście jak kupowałem z allegro i sprzedawcy nie mieli nic przeciwko że jestem niepełnoletni :) ale zawsze znajdą sie jakieś dziady co zgłoszą :/

ElektroBart
komentarz
komentarz

Taki dział powinien powstać przydatne to jest :)

A co do allegro to ja mam konto z bratem a i tak ja wszystko sam robie pisze jako mój brat a jak odbiór osobisty to sie pytam czy mój młodszy brat (JA) mógłby odebrać przesyłke :)

  • 3 tygodnie później...
bartek
komentarz
komentarz

J jestem za wprowadzeniem takiego działu. To będzie bardzo przydatne

Evil
komentarz
komentarz

Temat ucichł :) To było pewne ;] nikt nie przekona administracji.

Kamix
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to może być, ale trzeba by było napisać że można tylko od 20-50(sprawa ilości do uzgodnienia) postów. A no i może by działu "Linki" nie usuwał :|

bartek
komentarz
komentarz

hej administracja stworzcie taki dzial :mowiciel:

  • 2 tygodnie później...
Przemek
komentarz
komentarz

To jak bedzie z tym dzialem... ? wrazie czego moge pomoc w ukladaniu regulaminu i oglnej pomocy bo mialem juz kiedys taki dzial do modowania

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.