x-kom hosting

Łączenie Filmów

Lucas4034
komentarz
komentarz

Witam.

Pogrzebałem po googlach i wyszło na to że konwersja z HD do avi sprawia wiele problemow. Głownie z powodu zmiany rozdzielczości. Na kilku forach znalazłem tekst że przeróbka trwa kilka etapów i wymaga duzej ilości miejsca na dysku (prawdopodobnie dlatego dostales 700mega plik). Te duze pliki trzeba potem ponownie przekonwertowac by otrzymać wynikowy materiał w rozsądnej jakości oraz objętości... Niestety nie posiadam dostepu do zadnego materialu w jakosci HD ;/ i nie moge się pobawić. Znalazłem jednak TUTORIAL który opisuje krok po kroku proces konwersji (jest tam mowa ze plik moze zająć w pewnym etapie nawet 10x wiecej miejsca) jezyk angielski ale jakby był problem to obrazki powinny wyjasnic sprawe. W każdym razie ja szukam dalej bo problem ciekawy.

airdamien23
komentarz
komentarz

Zrobiłem to tak jak pisze w tym tutku i mam 699 MB co mam dalej zrobić może ja coś źle zrobiłem ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.