x-kom hosting

Łączenie Filmów

airdamien23
utworzono
utworzono

Mam filmy zrobione w około 10 partach i niewiem jak je połączyć aby było wszystko w 1 ? Jaki program do tego użyć i jak to zrobić ?

Proszę o pomoc

Lucas4034
komentarz
komentarz

WMM, virtualdub,Avidemux sporo tego jest, obsluga w wiekszosci przypadkow prosta, importujesz materialy do programu (najlepiej jak maja jednakową rozdzielczosc), następnie ustawiasz poprawną kolejność i zapisujesz gotowy film.

airdamien23
komentarz
komentarz
WMM, virtualdub,Avidemux sporo tego jest, obsluga w wiekszosci przypadkow prosta, importujesz materialy do programu (najlepiej jak maja jednakową rozdzielczosc), następnie ustawiasz poprawną kolejność i zapisujesz gotowy film.

Mam Virtualdub cosik opczaiłem ale nie moge opczaić jak to połaczyćw całość ?

Proszę o pomoc

Lucas4034
komentarz
komentarz
airdamien23
komentarz
komentarz

ooo tego było mi trzeba dzięki wielkie :)

Mam zapytanie czy jakość obrazu czy dźwięku się zmieni ? znaczy pogorszy ? i dlaczego z 3 plików które ważą 400MB w 1 całość jest 300 :D ?

Lucas4034
komentarz
komentarz

Zaleznie od kodeka jakiego uzyjesz moze sie zmienic. Pliki podzielone maja troszke wiekszą wagę ze względu na obecnosc informacji o pliku i kodekach i takich tam innych. Jednak różnica 100 mega oznacza prawdopodobnie użycie wydajniejszego kodeka do kompresji. (moze być ten sam ale nowsza wersja).

airdamien23
komentarz
komentarz

Jeszcze 1 pytanko czu moge filmy połączyć z aparatu cyfrowego i kamery cyfrowej ? jakość pomiędzy tymi dwoma sprzętami jest troche duża ? czy lepiej z aparatu połączyć a potem 2 cześć z kamery ?

Sean
komentarz
komentarz

a co to ma do rzeczy ? konwertujesz do jednego konkretnego formatu więc jakość jednego klipu nie zepsuje ci całego filmu :P

airdamien23
komentarz
komentarz

Nierobiąc nowego tematu chciałem się spytać bo mam też zdięcia na których wyszły czerwone oczy. Na niektórych oczu czerwonych nie ma. Więc jak zrobić w prosty sposób żeby oczy czerwone znikły ?

Lucas4034
komentarz
komentarz

Wiekszosc programow (np darmowy irfanview) ma opcje redukcji czerwonych oczu (image->red eye reduction)

airdamien23
komentarz
komentarz

Ten program trochę zostawia ślady taki pierścień to tak ma być ? czy jest jakiś lepszy program co będzie lepiej wyglądać ?

Lucas4034
komentarz
komentarz

gimp / photoshop :) ale osobiscie nie bawilem sie tym juz dawno wiec dokladnych wskazówek nie podam niestety.

tutaj INSTRUKCJA.

airdamien23
komentarz
komentarz
gimp / photoshop :) ale osobiscie nie bawilem sie tym juz dawno wiec dokladnych wskazówek nie podam niestety.

tutaj INSTRUKCJA.

ej ale to w Adobe Photoshop elements się robi ja takiego programu nie mam tylko photoshopa mam.

Co mam robić ?

Próbuje złączyć film z aparatu cyfrowego i kamery video ( cyfrowa ) to nie może program tego zrobić.

Proszę o pomoc

Lucas4034
komentarz
komentarz

1) jakiego masz photoshopa to Ci znajde tutorial dla RER.

2) oba filmy powinny byc zakodowane tym samym kodekiem.

airdamien23
komentarz
komentarz

1) mam Photoshopa CS2 nadal niewiem gdzie ten red eye tool ? a angielski znam ;)

2) w aparacie robi normalne filmy a w kamerze chyba HD bo kamera HD jest

Lucas4034
komentarz
komentarz

1) w CS2 jest narzędzie "red eye tool" -> KLIK

2) film z kamerki trzeba przerobic na zwykle avi jakims converterem. Prawdopodobnie problemem są inne parametry obrazu, swoją drogą sproboj to połączyć w WMM. (importujesz oba materialy i wrzucasz na linię video na dole)

airdamien23
komentarz
komentarz

WMM- ? co to za program ? :D

Lucas4034
komentarz
komentarz

Windows Movie Maker :P , czyli najlepszy program do liniowej obróbki video :D

airdamien23
komentarz
komentarz

a co z tym photoshopem ? :)

Lucas4034
komentarz
komentarz

Pobaw sie tym red eye tool co jest w tym photoshopie, jak nie to ja juz nie wiem. Grafikiem to ja jestem domowej roboty co najwyzej :D ale wujek google cos na pewno Ci znajdzie ;)

TUTORIAL JAKIS W QUICK_TIME

airdamien23
komentarz
komentarz

Można jakość zdięcia ponumerować ja chce aby było: 1,2,3,4 itd... bo samemu można byka strzelić czasem :) ?

Lucas4034
komentarz
komentarz

w irfan view opcja batch conversion (klawisz B ) i tam masz masz opcje rename. wstawiasz # i po problemie.

airdamien23
komentarz
komentarz

ze co mam wstawić ja chce za jednym zamachem zaznaczam wszystkie zdięcia i sam sortuje : 1,2,3,4 i ponazywa : 1,2,3,4 rozumiesz mnie :) ?

Lucas4034
komentarz
komentarz

Sorki ale nie :dontgetit:

airdamien23
komentarz
komentarz

Mam film z kamery zrobiony w HD i chciałbym aby był w normalnym avi. ponieważ na starszych kompach nie pujdzie w systemie HD. i jak konfertuje 1 fimik który waży z 14 MB i trwa 16 sekund. to pokfertacji na AVI. zajmuje 700MB :blink: Jak zrobić to poprawnie ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.