x-kom hosting

Zmieniłem 7200gs na 7300gt

Machur
komentarz
komentarz

no jasne ze tak. Zawsze lepiej jakis pozadny kupic, jak juz kupujesz:) tylko po co takie gadanie ze skoro nie firmowy to lada chwila siądzie -_-' jak to nie ma zasdy. Czasem szybciej padnie firmowka, tak jak u mojego qmpla Modecom MC, bo poprostu trefny egzemplarz. A wg. waszego rozumowania, to mi sie trafil jakis za dobry niefirmowy zasilacz tak;>? za dobry, bo sie nie psuje;>?

Anonim1
komentarz
komentarz
no jasne ze tak. Zawsze lepiej jakis pozadny kupic, jak juz kupujesz:) tylko po co takie gadanie ze skoro nie firmowy to lada chwila siądzie -_-' jak to nie ma zasdy. Czasem szybciej padnie firmowka, tak jak u mojego qmpla Modecom MC, bo poprostu trefny egzemplarz. A wg. waszego rozumowania, to mi sie trafil jakis za dobry niefirmowy zasilacz tak;>? za dobry, bo sie nie psuje;>?

Firmówki nie padają szybko. Mam mustanga i wiem co to za szajs, Kabel 20 pin jest tak gruby jak w moim chieftecu kabelek od 8 pin. Nie polecaj innym tego "czegoś", bo że ci działa to nie znaczy że innemu będzie działał.

Machur
komentarz
komentarz

tylko ze ja wcale nie polecam. Poprostu nie ma zasady. Raz wyjdzie dobry niefirmowy, a raz firmowka padnie. Nie ma reguly. Choc masz oczywiscie racje ze firmwoki nie padaja szybko. A wyzej napisalem zeby bral firmowy przeciez...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.