x-kom hosting

karty graficzne 200/300/400zł

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie, kupiłem HP i zmieniłem chłodzenie na Zalmana

A HP dałem do starej 7900GS dla kuzyna ;)

Lipton
komentarz
komentarz

Opłacało się ? :D

miszczyk
komentarz
komentarz

Huh wyszedł najgorszy scenariusz i moje finanse będą raczej skromne ;]. Tak więc chce zainwestowac w 8600 zoltaca. Mam pytanie czy moj modecom feel 400w utrzyma chociaz 8600? czy i tak będzie konieczna wymiana?

PS. Ile efektyywnie i bezpiecznie mógłbym podkręcic mojego x1650? aktualnie mam zegary (placz :'( ) 324 i 594 mhz (tyle pokazuje na sterowniku). Bo Gears of war załapałem i mi muli nieziemsko :(.

PS2. Mam płytę główna Gigabyte model GA-MA69VM-S2, gdybym w przyszłości chiał zainwestwoac w radka 4870 (mogłem pomylic cyferki), ograniczałaby ona mocno tę kartę?

PS3. Nie chciałem robic nowego tematu więc odkopałem ten. Jesli nie doczkema się odp wtedy załozę new :P.

Gość
komentarz
komentarz
Mam pytanie czy moj modecom feel 400w utrzyma chociaz 8600?

Feel I, II czy III?

miszczyk
komentarz
komentarz

Sugerowalem sie niepotzrbnie naklejka na wentylu od zasilacza. Mam modecom Feel II 350 W. Btw looknałem na starym kompie, który ma stosunkowo nowy zasilacz, tez 350W tylko ze Colors it, nada sie ktorys pod tę 8600?

Lipton
komentarz
komentarz

Oba tragiczne. Lepiej kup Modecoma MC 350W, pamiętaj MC !!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.