x-kom hosting

Co to jest?!

Florbal
komentarz
komentarz

Zawsze po wymianie karty dziala wszystko dobrze.. a jesli mam te "prostokaciki" to juz mnie nie puszcza do windowsa i traci sie obraz, wtedy odrazu przelaczam na zintegrowana karte i jade do serwisu;]

czyli 8500 gt gorsza od 7600gt?

FrogsterPL
komentarz
komentarz
czyli 8500 gt gorsza od 7600gt?

ZNACZNIE gorsza. Dość powiedzieć, że 8500 GT jest następcą 7300 GT i jest od niego... wolniejszy. To jeden z największych niewypałów nVidii w ostatnich latach, niestety. Pewnie Ci to nieźle humor popsuje, ale powinieneś mieć jasny obraz sytuacji.

Florbal
komentarz
komentarz

To w takim razie czekam z niecierpliwoscia na kolejna awarie karty graficznej.. dzieki za szczerosc;)

zeik1908
komentarz
komentarz

No ale czekanie na awarie to chyba nie jest dobry sposób aby mieć dobry komputer

bo ci jeszcze nie wiadomo co gorsze wsadza . Ja bym na twoim miejscu chciał odzyskać

starą kartę ( nie wiem na jakich warunkach masz zawartą gwarancję )

pójść pożyczyć od kogoś zasilacz i zobaczyć czy będzie wszystko ok ,

jeśli tak kupić nowy swój i mieć działający komputer w domu a nie latanie po serwisach ;)

Florbal
komentarz
komentarz

Co z tego ze pozycze zasilacz jak komputer obecnie mi dziala nie jestem w stanie zaraz po podlaczeniu stwierdzic czy zasilacz jest do wymiany, to by musialo potrwac i to nie krotko.. Ostatnia karta "wytrzymala" okolo 3-4 miesiecy wiec raczej nie pozycze zasilacza na taki okres ;) tak jeszcze myslalem.. mam kieszen na dysk twardy, ktorej i tak nie uzywam moze ona cos psocic? Heh wiecie szukam juz we wszystkim winy;)

dar55
komentarz
komentarz

wcześniej gdzieś widziałem że nie masz OC zrobionego

to pozostaje ci płyta główna , niby działa ale może podawać za duże napięcie na kartę i z czasem ja jara

daj screeny z everest -> podsumowanie i czujniki

Florbal
komentarz
komentarz

Plyta glowna tez juz byla w miedzy czasie 2 razy wymieniana;) takzy to nie to..:| OC czyli?;)

piotrek2008
komentarz
komentarz

Ja wolałbym sobie chyba kupić Radeona karte.Miałem kiedyś i chodziła bez zarzutu(tylko już była słaba jak na te czasy)kupiłem geforca i same kłopoty.:/

Florbal
komentarz
komentarz

Poki co wszystko w miare dziala, panelu przedniego tzn portow usb z przodu nie bede uzywal i nie wiem dlaczego po wymianie tej karty graficznej komputer sie poprostu zacina tak na okolo 3-5 sek jak np wylaczam jakis program lub ma troche wiecej do "myslenia" ale to przeciez nie od grafiki nie?

piotrek2008
komentarz
komentarz

A weź spróbuj poodłączać jakieś zbędne rzeczy pobierające prąd.np głośnik systemowy(czy jak to tam się nazywa).

Ja odłączyłem wiatrak od karty i się cudownie naprawiła,prostokąciki znikneły i narazie wszystko działa si. Może poprostu zasilacze są za słabe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.