x-kom hosting

Amd Phenom 9500

Gość
komentarz
komentarz

Eh... Jesli chcesz juz kupowac 4 jajka .. to tylko INTELA :) te AMD.. slabo sie kreca i w dodatku maja straszna wydajnosc:P i zra duzo prądu:D :) jesli mozesz zdecyduj sie na intela

elvis197
komentarz
komentarz
Eh... Jesli chcesz juz kupowac 4 jajka .. to tylko INTELA :) te AMD.. slabo sie kreca i w dodatku maja straszna wydajnosc:P i zra duzo prądu:D :) jesli mozesz zdecyduj sie na intela

no tak tylko nie zapominaj ze amd to CZTERY rdzenie a Quad to DWA scalone...więc troche rozumu :lol:

Gość
komentarz
komentarz

.... Skoro jestes madrzejszy :)

Gość
komentarz
komentarz
no tak tylko nie zapominaj ze amd to CZTERY rdzenie a Quad to DWA scalone...więc troche rozumu

I co z tego? Intel jest dużo wydajniejszy.

Gość
komentarz
komentarz

A Było sie Klocic hehe..

//ile razy można zwracać uwagę na twój spam?

//dostajesz +10% i akceptację postów na 30 dni

//sniper45

elvis197
komentarz
komentarz

popatrz na cene AMD i na cene intela a w ocenie to tez bardzo sie liczy a AMD nie robi az tak złych prockow :lol:

Gość
komentarz
komentarz

Jak E7200 (koszujący 350zł) jest wydajniejszy od tego Phenoma.

AMD nie robi az tak złych prockow

Masz rację, robi fatalne.

Gość
komentarz
komentarz

Tylko ze Quad core podkrecisz do 3,6 ghz a amd stanie ci na 2,8 i klapa! .. po za tym Intel ma wiecej Cache i jest szybszy. po za tym poczytaj na forum kazdy zestaw do gier polceany jest QUAD CORE . do grafiki itp tez wiec.. prosze Cie nie katuj nas glupimi pytaniami

Emek
komentarz
komentarz
AMD nie robi az tak złych prockow :lol:

dobrze to ująłeś. nie mam nic do dodania.

Gość
komentarz
komentarz
a amd stanie ci na 2,8 i klapa

Nie dojdzie do tylu, przy odrobinie szczęścia i ogniwie to 2,55ghz będzie.

po za tym poczytaj na forum kazdy zestaw do gier polceany jest QUAD CORE

Bzdura, zestawy na prockach dwurdzeniowych są aktualnie wydajniejsze i bardziej opłacalne.

elvis197
komentarz
komentarz

jezeli juz porownjesz 2 rdzeniowe cenowo do 4 rdzeni to dobry jestes . Porownaj sobie cene Athlona 5000+ 210zł do tego twojego e7000

Gość
komentarz
komentarz
Porownaj sobie cene Athlona 5000+ 210zł do tego twojego e7000

I tak wygra e7200.

jezeli juz porownjesz 2 rdzeniowe cenowo do 4 rdzeni to dobry jestes

I co ci po bardzo wolnych 4 rdzeniach? Wolę mieć 2 szybkie niż 4 żółwie.

elvis197
komentarz
komentarz

[

dobra niech wam swieci Intel lepszy od AMD (chwilowo) :lol:

to jakiego proca kupic pod plyte gł <_< bo nie mam pojecia a plyty nie bede zmienial pod intela

Gość
komentarz
komentarz

Co mi wyjeżdzasz z 5000+ jak była mowa o 9500?

to jakiego proca kupic pod plyte gł bo nie mam pojecia a plyty nie bede zmienial pod intela

Nie zmieniaj, phenom jest mniej wydajny niż 5000+.

elvis197
komentarz
komentarz
Co mi wyjeżdzasz z 5000+ jak była mowa o 9500?

ty tylko nie z takim tonem :o

to co mam krecic jak w zyciu tego nie robiłem

Gość
komentarz
komentarz

Koniecznie chcesz coś kupić? jak tak to zmień platformę na intela - innego sensownego wyjścia nie ma.

sh0gun
komentarz
komentarz

Dołączę się do tego tematu. Kolego elvis197 posłuchaj rady doświadczonych ludzi (tu nie chodzi o mnie) i zrozum że intel robi o niego lepsze procki od AMD. Co z tego że Phenom to prawdziwe 4 rdzenie. O połowę słabszy Quad przebija Phenoma. Quad jest lepszy pod każdym względem. I mówiłeś jeszcze o cenie, procki Athlona są tanie bo nic nie warte, kupisz takiego z np. 2,5 GHz i tyle, a Intel z tymi 2,5GHz po bezpiecznym OC wyciąga o połówę więcej, a po extremalnym drugie tyle i więcej. Więc dam Ci dobrą rade kolego, nie leć na te AMD, bo w nich kusząca jest tylko cena. Ja mam Athlona 64 x2 4200+ 2,2GHz i jestem z niego nie zadowolony, ZERO możliwości OC, Intel o tej samej częstotliwości jest o niego lepszy.

Pozdrawiam

P.S.

Jak nam nie wierzysz to wejdź na inne fora, na każdym dowiesz się tego samego. Intel jest o wiele wydajniejszy od AMD. Z wyjątkiem for miłośników AMD (jeśli takie istnieją)

Vigorado
komentarz
komentarz

ja tez chcialem sie dolaczyc do tematu

coprawda od 2 lat mam AMD athlona 64 3200+ ale jak narazie dawal rade do wszystkiego i wcale nie narzekalem wiele gier ciagnal dobrze, juz przy zabawach typu nagrywanie frapsem albo przerabianie filmow sie przeciaga ale ja jestem czlowiekiem cierpliwym, ja za bardzo rotacji w kompach nie mam bo mnie na to nie stac ale chetnie bym zlozyl sobie super intela i amd i porownal, nie uwazam ze intel lepszy od amd i na odwrot, uwazam ze kiedys amd byl lepszy, jak jest teraz nie wiem... ale technologia sie rozwija i moim zdaniem to juz staje sie mala przesada, moj procek ma 2.0 ghz i jakos ja nie narzekam obecnie jade na grafice wbudowanej w plycie glownej i to sprawia ze komp nie nadaje sie do niczego :(

sh0gun
komentarz
komentarz

Ale takie pytanie, kiedy wreszcie AMD wyprodukuje procki 45nm?? Moim zdaniem wtedy gdy Intel będzie robił w nowym procesie.

Gość
komentarz
komentarz
Ale takie pytanie, kiedy wreszcie AMD wyprodukuje procki 45nm??

Słyszałem o październiku (Deneb).

sh0gun
komentarz
komentarz

To dobrze, bo może wreszcie AMD zrobi dobre tanie procki.

Lipton
komentarz
komentarz

Zanim ruszy z 45nm to Intel zaprezentuję nam 8 jajowe proce tylko jaki program to wykorzysta :D

Vigorado
komentarz
komentarz

moj znajomy wykorzystuje dwu rdzeniowy procek do wlaczania 20 gier naraz, nie pytajcie po co bo nie wiem ;P wiec i osmio-rdzeniowy procek znajdzie zastosowanie u niego :P

sh0gun
komentarz
komentarz
Zanim ruszy z 45nm to Intel zaprezentuję nam 8 jajowe proce tylko jaki program to wykorzysta :D

Noo, tu masz rację. Teraz to i tak 4 jajka są nie używane...

moj znajomy wykorzystuje dwu rdzeniowy procek do wlaczania 20 gier naraz, nie pytajcie po co bo nie wiem ;P wiec i osmio-rdzeniowy procek znajdzie zastosowanie u niego tongue.gif

Mi sie wydaje że trochę przesadziłeś. Ale też zależy jaki proc i jakie gry.

Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.