x-kom hosting

Telefon nowy za 450[rozwiązany]

suar
komentarz
komentarz
Kupuję w przyszłym tygodniu więc jakbyście mi dali linki do jakiś dobrych ofert n73 to byłbym wdzięczny(sam mam mało czasu...praca)

A czemu ta karta jest tak tania, i jak by się sprawowała razem z n73

http://www.allegro.pl/item391263169_kingst...ini_sd_1gb.html

Wszystkie przedmioty u tego użytkownika są dosyć tanie. Lepiej będzie jak weźmiesz kartę 2 GB (jest niewiele droższa) myślę, że warto do niej dołożyć to parę groszy. Ten model karty pasuje do Noki n73.

Chcesz linki do aukcji z allegro.pl, czy z jakiegoś sklepu ? Do ilu zł ?

darksear
komentarz
komentarz

Najlepiej do aukcji allegro(kup teraz) tak do 480, ew z kartą to można dać 520, ale to max ;)

suar
komentarz
komentarz

Tylko cena Kup Teraz:

Nokia n73, stan bardzo dobry, komplet, karta 2 GB.

Nokia n73, stan bardzo dobry, komplet, karta 1GB.

Nokia n73, komplet, polskie menu, bardzo dobry stan, karta 1GB. - myślę, że warto

Nokia n73, jak powyżej. - również bardzo dobra aukcja, warto.

Myślę, aukcja nr. 3 jest najlepsza i warto się zastanowić nad kupnem tego telefonu.

darksear
komentarz
komentarz

Ta aukcja Mi się najbardziej podoba, najbardziej chyba profesjonalny sprzedawca z tych co podałeś ;)

Ale dzięki ;)

arczibuja
komentarz
komentarz

A myślałeś o Samsungach? Np. U600? Też b. dobre telefony. 3.2 mpix, duży wyświetlacz, cinka( 10mm) , lekka, ładna. Slider. Sam jej używam i jestem zadowolony.

/Edit:

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1128

darksear
komentarz
komentarz

Oj Samsunga i Motoroli mówię stanowcze nie, te telefony strasznie mi się źle kojarzą ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.