x-kom hosting

Telefon nowy za 450[rozwiązany]

darksear
utworzono
utworzono

Chciałbym kupić sobie nowy tel tak za max 450 zł(jak będzie mniej to lepiej), ważne by był nowy i ze sprawdzonego źródła(bo przygód mam już dość)

Znalazłem se SE k800i

http://www.allegro.pl/item381892201_se_k80..._gwar_24_m.html

[edit]

Już leży koło mnie czarna n73, wielkie dzięki ;)

ziom
komentarz
komentarz

Bardzo dobry wybór, możesz brać te k800i.

Bamu
komentarz
komentarz

k800i !!!

Tez się muszę z tym zgodzić. Ma dobry aparat 3,2 megapikseli. Ksenonowa lampa błyskowa. Bateria podobno trzyma długo.

Strasznie potaniały te telefony

Duży wyświetlacz i fajny wygląd całego telefonu, sam już od paru miesięcy zastanawiam się nad jego kupnem

almarjur
komentarz
komentarz

Ja mam k800i i jestem bardzo z niego zadowolony. Mozna do niego wgrac softa od k810 i beda dodatkowe funkcje.

Jest rowniez bardzo duzo patchy do niego dzieki czemu lepiej chodzi, ma wiecej funkcji multimedialnych.

Nie zastanawiaj sie tylko go bierz.

Bardzo duzy plus to ksenonowa lapma blyskowa - nie mozna wlaczyc jej jako latarki ale dobrze oswietla.

Bateria mi trzyma od 3 do 5 dni.

Dżojstik dziala bez problemu.

http://www.fotosik.pl/aparaty/Sony_Ericsson/K800i zdjecia robione k800i

Weacky
komentarz
komentarz

nie ma się co zastanawiać. Bierz K800. Nic lepszego nie znajdziesz w tej cenie.

benkowik
komentarz
komentarz

O matko jak potaniały te telefony. Nie dawno szły po 600-700 zł.

Telefon ok, później kupić sobie kartę pamięci 512Mb kub 1GB (oczywiście orygnialną SanDisc), jak gwarancja się skończy ostra jazda z tuningiem i telefon 'miodzio' :)

Jaki minus wyczytałem to słaby głośnik ma ;)

Bamu
komentarz
komentarz

noi co na dodatek, karty pamięci też tanie jak cuś, tak ze teraz można sobie pozwolić na tyle ile telefon pozwoli

Gość
komentarz
komentarz

Rzeczywiście nic ciekawego się nie znajdzie za 450zł do tego chcesz nowy. Ja ci mogę swojego k800i 7miesięcznego w bdb stanie za 400zł puścić :)

K800i to dobry wybór ale poszukaj po trochę używanych (np. ja swojego kupiłem jak miał 1miesiąc a był 200zł tańszy niż nowy)

darksear
komentarz
komentarz

Kicko za dużo doświadczeń mam, więc wole kupić nowego od SS ;)

Gość
komentarz
komentarz

Ja też jestem jak SS :D Ale twój wybór :)

suar
komentarz
komentarz

Do 450 zł (nowy) - SE k800i

Do 450 zł (używany) - Nokia n73

Jeżeli chcesz nowy i nie droższy niż 450 zł telefon to bierz SE k800i. Telefon bardzo dobry, niezły aparat, dźwięk i długo trzymająca bateria. Dużo ludzi ma i poleca ten aparat.

darksear
komentarz
komentarz

Kicko jak bym chciał używanego, to bym miał za 150zł, ale dopiero we wrześniu ;)

A co do n73, to wolałbym mieć tą nokie, ale gdzie kupić z pewnego źródła za tą cene ;)

suar
komentarz
komentarz
A co do n73, to wolałbym mieć tą nokie, ale gdzie kupić z pewnego źródła za tą cene ;)

Znalazłem coś takiego na allegro: http://www.allegro.pl/item393042981_nowe_n...01_878_833.html - myślę, że warto zaryzykować: cena do negocjacji (może uda Ci się zbić do 450 zł), telefony sprowadzane z Anglii, bez sim-locka, mają polskie menu. Jak jesteś zainteresowany to pogadaj ze sprzedawcą, dogadaj się i kup.

Myślę, że warto ;)

Ewentualnie poszukaj jakiejś okazji na allegro (licytacja), popytaj wśród znajomych, może ktoś chce sprzedać (a po znajomości trochę zbije z ceny).

damio
komentarz
komentarz

Tutaj też masz nie wiele ponad 450 zł http://www.allegro.pl/item393770633_nokia_...b_polecam_.html a do tego sprzedawca dokłada kartę 1GB :)

Bez SimLocka + Polskie Menu :) Gość ma 100% pozytywów więc raczej nic złego nie powinno się dziać :)

darksear
komentarz
komentarz

No to chyba się skusze co do tej n73 ;)

A jak się przedstawia z robieniem zdjęć(pewnie gorsza od k800i) i filmików, no i jaki jest wyświetlacz ??

localh0st
komentarz
komentarz

N73 to bardzo dobry telefon. Co najważniejsze ma aktualnego symbiana 3nd, przez co możesz bardzo mocno rozbudować telefon od strony softwerowej. Aparat ma tak jak k800i, czyli 3.2 mp. Wyświetlacza też bardzo dobry.

//tamten ma brytyjską ładowarkę:

sam też mam brytyjską i ona dość słabo ładuje w Polsce;tzn. bateria "naładowana" trzyma max. 3 dni, a za granicą, np. we Włoszech ładowany telefon trzymał max. 1 dzień. Trzeba będzie kupić pl ładowarkę. :.

darksear
komentarz
komentarz

Dobra dzięki za pomoc, ale tel będę kupował tak za 15 dni, więc jakbyście mieli jakieś propozycje do byłbym wdzięczny ;)

suar
komentarz
komentarz
A jak się przedstawia z robieniem zdjęć(pewnie gorsza od k800i) i filmików, no i jaki jest wyświetlacz ??

SE k800i robi lepsze zdjęcia, Nokia n73 nagrywa lepsze filmy video. Obydwa telefony mają po 262 tys. kolorów, wyświetlacze są do siebie bardzo podobne (wielkość ta sama), chociaż w Nokii wydaje się on troszkę większy.

Apex
komentarz
komentarz

Wielkośc nie jest ta sama... rozdzielczość może i tak ale wymairy nie N73 ma 2,4 cal a k800i nie wiem ale napewno mniejszy, wiem bo sam mam N73 ME kupiłem na allegro za 600 zł jak nową, aparat dobry muzyka tez tylko symbian mnie troszke wkurza, ale tak to OK. Ale na twoim miejscu zastanowił się nad W580i = http://allegro.pl/item391285488_nowy_sony_...cja_gdansk.html muzyka lepiej gra niż w n73 ME i fajnie świeci po bokach :D

suar
komentarz
komentarz
Wielkośc nie jest ta sama... rozdzielczość może i tak ale wymairy nie N73 ma 2,4 cal a k800i nie wiem ale napewno mniejszy

Wielkość jest ta sama ;)

Wyświetlacz (param.) 240 x 320 - n73

Wyświetlacz (param.) 240 x 320 - k800i

info ze strony telepolis.pl, na mobile.inspiracja napisane jest to samo :)

PS. Tylko się tak wydaje, że wyświetlacz w k800i jest mniejszy ale ma takie same wymiary co w n73.

Apex
komentarz
komentarz

Czytaj ze zrozumieniem :) Napisałem, że rozdzielczość taka sama, ale

rozdzielczość nie ma nic do wymiarów wyświetlacza :)

suar
komentarz
komentarz

Z twojego wcześniejszego posta wyczytałem, że nie zgadzasz się ze mną co do wielkości wyświetlacza. Napisałeś, że SE k800i ma mniejszy wyświetlacz niż Nokia n73, co jest nie prawdą, ponieważ wyświetlacze są takich samych rozmiarów.

PS. Nie wiem o co Ci chodzi :)

darksear
komentarz
komentarz

240x320 to jest rozdzielczość(240 pikseli na 320 pikseli), a wielkość jest chyba inna ;)

A co do tego W580i, to po pierwsze nie ma Symbiana, po drugie słaby aparat, po trzecie rozsuwany, a poza tym te światełka po bokach tylko żrą prąd, W e398 miałem je cały czas wyłączone.

grzesiekb16
komentarz
komentarz

Zdecydowanie polecił bym Nokie N73. Co do zdjęć to może minimalnie lepsze robi SE, ale filmy na pewno lepsze kręci Nokia. Od SE k800i lepsze filmy kręci Nokia N70(mam n70 i robiłem test z kumplem więc to w 100% pewne)

darksear
komentarz
komentarz

Kupuję w przyszłym tygodniu więc jakbyście mi dali linki do jakiś dobrych ofert n73 to byłbym wdzięczny(sam mam mało czasu...praca)

A czemu ta karta jest tak tania, i jak by się sprawowała razem z n73

http://www.allegro.pl/item391263169_kingst...ini_sd_1gb.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.