x-kom hosting

[Rozwiązany]Ranga dla OC Breakers

Sonido
komentarz
komentarz
ty się na to akurat nie kwalifikujesz więc nie masz się co martwić

Co??!! Może rozwiniesz wątek?

Anonim1
komentarz
komentarz

vocativus wiesz jak było :)

Mnie to wisi co było, ale my chcemy rangę chociaż i tak nic nie wskóramy :D

ciaciama
komentarz
komentarz
Co??!! Może rozwiniesz wątek?

Masz warna!

Mnie to wisi co było, ale my chcemy rangę chociaż i tak nic nie wskóramy

To pokaz swoja wiedze.

Sonido
komentarz
komentarz

I co z tego :lol2: warna, za to, że mam emulator PS na kompie. Ludzie no nie bądźcie śmieszni. Gdzie jest taki przepis, że nie można pograć na kompie w gry z PSX, w dodatku jeśli sa orginalne. Wulgaryzmami nie sypię, piszę poprawnie po polsku i jeszcze nikt się jakoś na mnie nie skarżył, a tu warn z nieba.

Poza tym warn po miesiącu zostaje zniesiony.

vocativus
komentarz
komentarz
Co??!! Może rozwiniesz wątek?

za mała wiedza, udzielasz się tylko w sprzęcie. Bezczelny, arogancki, niski poziom dyskusji.

Mnie to wisi co było, ale my chcemy rangę chociaż i tak nic nie wskóramy

no właśnie dlatego że chcecie rangę która jest bezużyteczna to mówimy nie.

vocativus wiesz jak było

wbrew pozorom nie dostosowuję swoich poglądów do tego "co było"

Poza tym warn po miesiącu zostaje zniesiony.

nie bądź taki pewny siebie. A warna dostałeś za piractwo. Wyjaśniłem Ci to na PM i mam nadzieje że dotarło.

kończymy offtop Panowie i wracajmy do istoty tematu.

Anonim1
komentarz
komentarz
To pokaz swoja wiedze.

Niby po co? Nie lubię chwalić się swoją wiedzą, którą bądź co bądź mam sporą w różnych pojęciach komputerowych.

Czy ja walczę o range dla siebie tylko? Nie! Chce aby cały team OC miał.

Wy myślicie, że to tak rachu ciachu i już mam punkty. Na punkty na hwbot trzeba się starać i to ogromnie. Testy nie testy. Mi test stabliności zajął 13 godzin (przez te cały godziny szukałem mhz, gdzie procek bedzie stabilny), a wy tutaj tak się wypowiadacie jak by to trwało kilka sekund. Czasami osoba która podkręca procka bardzo się na meczy, aby zdobyć ten punkt dla swojego teamu. Docencie w końcu to!

Wyglądacie na osoby które w ogóle nic na ten temat nie wiedzą.

Zarov
komentarz
komentarz

To może na tamtym serwisie zrobicie rangę forumpc.pl by więcej osób tutaj pisało? :)

Anonim1 coś się bardzo napaliłeś na rangę...

Sonido
komentarz
komentarz
za mała wiedza, udzielasz się tylko w sprzęcie. Bezczelny, arogancki, niski poziom dyskusji.

Bo bardziej pasionuje mnie hardware, a nie soft ;) Nie można być alfą i omegą w każdej dziedzinie.

Nie Tobie mnie oceniać, poza tym jakoś sobie nie przypominam, żebym był "Bezczelny i arogancki" w stosunku do kogoś na forum. Z resztą wystarczyłoby spytać conajmniej kilku userów :D a to, że z Tobą rozmawiałem inaczej to już inna kwestia.

niski poziom dyskusji.

Nie dyskutowałeś ze mną (poza wywodami na PM), więc nie pisz!

//+10% za offtop

//vocativus

vocativus
komentarz
komentarz
Wy myślicie, że to tak rachu ciachu i już mam punkty. Na punkty na hwbot trzeba się starać i to ogromnie. Testy nie testy. Mi test stabliności zajął 13 godzin (przez te cały godziny szukałem mhz, gdzie procek bedzie stabilny), a wy tutaj tak się wypowiadacie jak by to trwało kilka sekund. Czasami osoba która podkręca procka bardzo się na meczy, aby zdobyć ten punkt dla swojego teamu. Docencie w końcu to!

taaak a to podkręcanie tyle przynosi forum. Anonim proszę Cię. Pomyśl trochę. Do swoich zasług mogę dopisać sernik wiedeński który wczoraj piekłem i nie wyskakuje na forum kulinarne że chce rangę, a też się namęczyłem.

Powtarzam po raz kolejny - rangi są za wiedzę ujawnianą na forum, wysoki posiom danego użytkownika, chęć pomagania a nie chęć zdobycia rangi. Tu się docenia ludzi a nie maszyny.

Jak Bizon będzie chciał się wypowiedzieć to temat otworzy. Koniec dyskusji.

naekana
komentarz
komentarz

Pozwolę sobie podsumować tą dyskusję. Akcja OC Breakers od początku mi się podobała - fajna sprawa i fajne hobby łączące ludzi. Dlatego też przy okazji dyskusji dotyczącej zmian wielkości sygnatur, optowaliśmy wspólnie za tym, żeby hwbot'a w sygnie zostawić. Pomysł z rangą dla członków team'u nie jest zły. Forum stale się rozwija, stąd też padają różne pomysły, m.in przymierzamy się powoli do stworzenia portalu forumpc, który byłby przede wszystkim zbiorem testów sprzętu i recenzji. I na takim portalu wyróżnienie szpeców od OC miałoby swój sens i na pewno to rozważymy. Na dzień dzisiejszy na forum rangę otrzymuję się za wiedzę, zaangażowanie w życie forum, kulturę osobistą, chęć niesienia pomocy innym. Zasadniczo poza ewentualną promocją forum akcja OC Breakers nie jest akcją działającą pro-forum. Skupia grupę zapaleńców, hobbystów, ale do samego forum i jego istnienia tak na prawdę nic nie wnosi. Czynicie to dla siebie, swojej satysfakcji, dla frajdy - nie dla forum. Więc nie ma tu podstawy dla tworzenia rangi, mijałoby się to z jej definicją. Póki co kwestię uważam za zamkniętą. Pomyślimy nad nią przy okazji tworzenia portalu.

mis456
komentarz
komentarz

Mnie modzi przekonali i już nie jestem za rangą

bizon11
komentarz
komentarz
OC Breakers

Nazwa nie kojarzy się z forumpc.pl więc nie promuje forum.

Inicjatywa utworzenia OC Breakers jest w 100% popierana przez administrację.

Dobrze że to robicie ;] Ale lepiej byłoby gdybyście robili to dla samych siebie a nie dla rangi.

Ranga to trochę za dużo.

Zdaje sobie sprawę że podkręcanie i przeprowadzanie testów nie zajmuje 5 minut.

Nie mam pojęcia jak dokładnie są przyznawane punkty. Ale z pewnością nie łatwo się je zdobywa...

Może zamiast rangi damy wam dodatkowy przywileje np. mniejsze ograniczenia dt. sygnaturek (wiem że to mało, ale choć w jakimś stopniu uszanujemy waszą pracę)

W tej chwili nie widzę szans na utworzenie nowej rangi.

Pracujcie dalej i być może najlepsi w z was dostaną się do HD (oczywiście nie tylko za punkty w OC Breakers)

Choć bycie w OC Breakers może wam pomóc w tym ;]

Ale musicie również zabłysnąć dużą wiedzą.

Jeśli portal ruszy to z pewnością dostaniecie szanse by się wykazać.

Może nawet zostaniecie redaktorami?

Jeśli przyjdzie wam do głowy jakiś przywilej dla użytkowników zaangażowanych w OC Breakers

To piszcie ;]

Być może to wprowadzimy.

Mam nadzieję że w przyszłości dyskusja w podobnych tematach będzie prowadzona w sposób bardziej kulturalny i rzeczowy...

Sonido
komentarz
komentarz
Może zamiast rangi damy wam dodatkowy przywileje np. mniejsze ograniczenia dt. sygnaturek (wiem że to mało, ale choć w jakimś stopniu uszanujemy waszą pracę)

Dobre i to - dzięki ;)

Gość
komentarz
komentarz
Może zamiast rangi damy wam dodatkowy przywileje np. mniejsze ograniczenia dt. sygnaturek (wiem że to mało, ale choć w jakimś stopniu uszanujemy waszą pracę)

Mało? To bardzo dużo, pokazałeś, że interesują Cię akcje rozpoczynane przez użytkowników i to jest chyba najważniejsze.

BTW: Czy jest jakaś szansa aby Anonim1 został odbanowany?

mis456
komentarz
komentarz
Jeśli portal ruszy to z pewnością dostaniecie szanse by się wykazać.

Może nawet zostaniecie redaktorami?

Jaki portal? Czy jest coś o czym nie wiem?

Gość
komentarz
komentarz

Aktualizacja

W związku z pojawiającymi się coraz dłuższymi banerkami OC Breakers

Wprowadzamy maksymalny rozmiar baneru/hwbota na 450x50px

Prosimy o dostosowanie swojej sygnaturki.

Pozdrawiam

//

//Decyzja została podjęta po konsultacji z administracją

//bizon11

//

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.